helena123• 03 января 2025

Дівчата! хто працює в Моно або в іншому банку

Дівчата! картка моно попала під фінмонітоиинг, тепер вимагають підтвердити походження. Там суми 100,400,700 грн, коротше всього 82000 обіг (там і між своїми рахунками, і сусідка, і кума борг віддавала 200грн)
Як правильно залагодити це питання? вимагають довідку ок 5, 7але її не вистачить
що треба надавати на сумми до 1000 грн
чку сумму не треба підтверджувати
спеціаліст не каже, пишуть - треба дивитися
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
А якщо людина безробітна?
То вона має декларувати кошти на які живе. Якщо це кошти від чоловіка/ батьків/ дітей, то вони оподатковуються за нульовою ставкою,всі інші надходження на картку оподатковуються у повному обсязі
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я ніколи не оподатковувана,і що?)
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Яким чином це відбувається?
По податковому кодексу все що не безвідсоткова позика це дохід. Але надходження від чоловіка та батьків то можна хоча б під сімейний кодекс і обов´язкове утримання підвести. Сестру чи брата ніяким боком під те не підведеш. То ж безпечніше оформити повернення позики, якщо фінмоніторинг чи податкова будуть вимагати
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
А якщо людина збирає на подорож теж податки із своїх збережень платити?
Не занадто то?
Від кого збирає)?
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
А якщо людина безробітна?
Тим паче)
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Я ніколи не оподатковувана,і що?)
Просто чекайте коли до вас добереться податкова
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Від кого збирає)?
Від благодійників)
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Я ніколи не оподатковувана,і що?)
Можете попасти також на фінмоніторинг банку, який може потім настучати в податкову. Все залежить від сум і алгоритму фінмоніторингу
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
дівчата, не треба домальовувати
Наскільки 82000 більше ніж ваша офіційна зарплата?
А_мій_самий_самий• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
Не могу понять. 82 тыс это за один месяц?
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
я тоже не могу
вот сижу и разбираюсь
Булку Дай• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
я надам
82 тис. надходжень за який період часу?
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Ніколи за багато років такого не було
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
За дві тисячі?
Притому ,що я безробітна та ніякий не ФОП

Сильно
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Тим паче)
Нічого не декларувала ,як же я живу
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
За дві тисячі?

Сильно
17 грн-це саме та сума, яку ви маєте повне законне право не декларувати. А все інше- має бути задеклароване
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Має багато чого,але я не декларую і якось живу
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Тому і живете якось
Файна_зупка• 03 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Автор, я когда создавала карту, указала что не работаю, живу на сокдржании родтсвенников и членов семьи. Указала 80 тыс оборот. Мне дали 90. Суммы от мужа (гражданского) заходят 10-20 тыс одним платежом, пока вопросы не было
А вы что указали, когда создавали карту? Наверное поставили что у вас есть зарплата? Теперь вопросы к обороту превышающих зарплату ?
Де подивитись цей оборот, не можу знайти
автор helena123 • 03 января 2025
дівчата
ще таке, купували на олх диски, вони не підійшли -продали 3 це квитанція треба?
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляФайна_зупка
виписка по картці
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
В звідки майже сто тисяч за місяць?
Ну це не наша справа, ми ж тут не податкова, автор хай сама розбирається звідки і куди.
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Від благодійників)
Якщо від благодійників, то по закону сплата податку на подаровані кошти, якщо не родичі першої лінії, це вже тут стонадцять раз написали. Вже так зажимають і моніторять, що пора читати закони, то тільки тим, хто мільони в квартарх тримає, нічого пояснювати не треба, бо мимо фін моніторингу.
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
Звичайно від благодійників,і звичайно без оподаткування. Бо відпочинок- це святе! А хто там і що пише у цьому ПКУ, то взагалі не цікаво, ну до першої перевірки
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Ніколи за багато років такого не було
Зараз часи змінюються, он навіть через термінал на чужу картку більше 4000 не кинеш, тотальний контроль за простолюдинами, бо одні онліфансять і податки не платять, інші шмаття своє продають і нічого в державу, нєпорядок, сказав Гетьманьцев.
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Я ніколи не оподатковувана,і що?)
І нічо. Вам пощастило поки що. Автору - ні.
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Від благодійників пора брати наліком, щоб ніяких питань, тільки скоро до моніторингу витрат добруться, у нас же тепер все в цифрі, не сховаєшся.
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
дівчата
Це ФОП треба.
Бо з точки зору податкової, ви здійснили продаж тих дисків.
Обережно з цим, бо ще влетите на штрафи за незаконну підприємницьку діяльність.
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляПупуговка
Це ФОП треба.
так то одноразово, в мене є квитанція олх, що ми їх купували
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляПупуговка
Це ФОП треба.
то мені що тоді написати за ті диски? чи банку пофіг?