helena123• 03 января 2025

Дівчата! хто працює в Моно або в іншому банку

Дівчата! картка моно попала під фінмонітоиинг, тепер вимагають підтвердити походження. Там суми 100,400,700 грн, коротше всього 82000 обіг (там і між своїми рахунками, і сусідка, і кума борг віддавала 200грн)
Як правильно залагодити це питання? вимагають довідку ок 5, 7але її не вистачить
що треба надавати на сумми до 1000 грн
чку сумму не треба підтверджувати
спеціаліст не каже, пишуть - треба дивитися
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
так то одноразово, в мене є квитанція олх, що ми їх купували
Неоподатковуваний мінімум - 17 грн.
Якщо диски коштують більше - то ой...
Так, як знаю, що це поза межами здорового глузду.
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляПупуговка
Неоподатковуваний мінімум - 17 грн.
Якщо диски коштують більше - то ой...
вони коштують 2000
Твердая валюта• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
ну вам повезло
а мені ось таке прилетіло
Покажіть підтвердження.
Працюю в іншому банку, мені на картку кожного місяця надходить кошти з інших карток, немає такого.
Плюс для таких сум фінмон не включається!
Самохвалова• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
До чого це ?
Мені чоловік та батьки скидають на картку (приват)більші суми,ніхто нічого не вимагає в мене підтверджувати
не говорите такое вслух! Придёт финмониториг и вы будите подтверждать. Это не шутки
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Звичайно від благодійників,і звичайно без оподаткування. Бо відпочинок- це святе! А хто там і що пише у цьому ПКУ, то взагалі не цікаво, ну до першої перевірки
Всі хто їздить відпочивати за 30 тисяч в Туреччину платить за це податки?
Не смішіть

А в сезон дуже багато людей їде відпочивати
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляТвердая валюта
Покажіть підтвердження.
мені включили
добре що когось це оминуло, але як я розумію це може спіткати кожного рано чи пізно
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Не смішіть

А всі, хто їздить відпочивати безробітні?
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляТвердая валюта
Покажіть підтвердження.
Включаються будь -які суми, розумієте? Про будь -які гроші, що зайшли на вашу картку, банк має право вас запитати у ви маєте надати інформацію
автор helena123 • 03 января 2025
отже, дівчата, готую повний звіт по сумам
Як вони опрацюють - відпишу, може комусь ця інформація знадобиться
Вилосипедниця• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
які розписки на 400грн
якщо подарунок дітям 500грн від родичів на різдво?
Видимо в комментарии надо писать ’подарок тому то к такому-то празднику’.
Вилосипедниця• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Подарунки не від батьки/ діти і навпаки- оподатковуються.
Кстати да, кинула крестная крестнику 500 грн, заплатите НДФЛ.
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
Від благодійників пора брати наліком, щоб ніяких питань, тільки скоро до моніторингу витрат добруться, у нас же тепер все в цифрі, не сховаєшся.
Давно добралися) Машину, квартиру, дім офіційно через банківський переказ не купиш. Треба також підтверджувати великі суми що самі собі положите на рахунок
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
дівчата
ще таке, купували на олх диски, вони не підійшли -продали 3 це квитанція треба?
Покажіть квитанцію що купили. Якщо це одноразово, то норм
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
то мені що тоді написати за ті диски? чи банку пофіг?
Надати квітанцію що купили
Твердая валюта• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Якою постановою НБУ ви керуєтесь?
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляТвердая валюта
Якою постановою НБУ ви керуєтесь?
Запросите в вашем банке, вам ее вышлют
Твердая валюта• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Запросите в вашем банке, вам ее вышлют
Я у вас запитую)) ви так впевнено заявляєте.
Я наприклад керуюсь у своїй відповіді постановою НБУ #60 від 23.03.2022.
Якщо моно керується цією постановою, то це як жарт виглядає, враховуючи, що автор отримує зарплату на моно карту і підтвердження офіційних надходжень.

В мене є моно картка вже 3 роки, ЗП я отримую на картку мого банку і щомісячно для розрахунків, поповнюю моно картку в різних сумах, і це навіть не 200 і не 2000 грн.
Жодних питань до мене не було від моно!
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляТвердая валюта

Жодних питань до мене не було від моно!
А звідки ми знаємо, що там було у автора, всієї правди, навіть анонімно, ніхто не розповідає, а нам не дуже то й потрібно, автор ’озвучила проблему’, а ми спробували дати варіанти , які ій допоможуть.В мене картка Моно майже від самого початку їхнього існування, але ж не це не значить, що у мене ситуація, подібна до автора. А вам також 82 000 тисячі і більше за місяць надійшло від ’чужих’ і банк не цікавився ? Ну все колись буває вперше.
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляТвердая валюта

Жодних питань до мене не було від моно!
Ви вмієте читати уважно? Автор не отримує зарплатню на моно карту. І так, ліміт,який встановлений у автора, перевищений вдвічі. І так, будь-яку суму,яка знайшла на ваш рахунок , банк має право перевірити. І ви, ну як співробітник банку,маєте про це знати.
Така бойова Я• 03 января 2025
Ответ дляФайна_зупка
Де подивитись цей оборот, не можу знайти
Называется «очікуванні надходження на карту», только при обновлении данных или новой карте проходить надо эту анкету, и в договоре это указано, видела мельком, когда соглашалась, а где смотреть этот договор я так и не смогла найти в приложении
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Не смішіть

А до чого тут Туреччина, ви що за відпочинок в Туреччині перераховуєте кошти якісь фізичній особі, а не ФОПу , у якого вид діяльності, ліцензія і т.д., який платить всі податки за свою посередницьку діяльність.
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так, бо зараз на банки покладено обв´язки контролюючого органу, то ж котролять тепер нас в ’чотири ока’.
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляВилосипедниця
Ви що, ні в якому разі, бо прийдеться податок на подарунок платити, писати можна тільки позика.
Вилосипедниця• 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
Да, я забыла про налоги с подарков.
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
до речі, по другій картці ліміт 150т і ніяких питань
Аноним_1858• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
У нам юридична особа (ТОВ), то за перевищення встановленого ліміту находження коштів також отримуємо ’листи щастя’, поясніть хто, за що, надайте всі договори, рахунки, у кого купили-кому продади. Хоча ж рахунок у них і вони бачать всі надходження, тому так, ліміт потрібно встановлювати з гарним запасом.
автор helena123 • 03 января 2025
коротше, надала форму ок-5 і все
банк рекомендував збільшити ліміт по картці

Дівчата всім дякую!
Аноним_1858• 03 января 2025
Автор, для ти у кого МОНО, де воно там в оновленому додатку той ліміт збільшити ?
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
З такими драконівськими мірами скоро ми всі один одному будемо постійно лише ’позики’ давати та ’борги’ віддавати.
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
мені написали так: фото профілю-персональні данні-змінити