helena123• 03 января 2025

Дівчата! хто працює в Моно або в іншому банку

Дівчата! картка моно попала під фінмонітоиинг, тепер вимагають підтвердити походження. Там суми 100,400,700 грн, коротше всього 82000 обіг (там і між своїми рахунками, і сусідка, і кума борг віддавала 200грн)
Як правильно залагодити це питання? вимагають довідку ок 5, 7але її не вистачить
що треба надавати на сумми до 1000 грн
чку сумму не треба підтверджувати
спеціаліст не каже, пишуть - треба дивитися
Девальвация• 03 января 2025
Це що за день 82000 ??
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
це за 1 місяць 82 тис. оборот? якщо так то зрозуміло чому фін.моніторинг справацював
ні, тому що ліміт 30000
а вийшло переліміт
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляДевальвация
Це що за день 82000 ??
;)))))))
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляАноним_1858
У нас мама нещодавно на кіно збирала на свою картку, тобто це в один день 30-ть платежів по 200 грн, ніби нічого, хоча ризикована дія, тепер тричі потрібно подумати перед тим, як на свою картку щось збирати. А голові батьківського комітету кидаємо на картку по 500 грн з кожного в місяць, теж нормально все було.
Формально кажучи, так робити не можна. Як і збирати волонтерам кошти на свою звичайну картку.
Так, я знаю, що це дебільні обмеження, але на жаль, вони є.
Черговий по кухні• 03 января 2025
82000 це за який період?
Мейк-ап форева• 03 января 2025
Ответ дляПупуговка
Цікаво , а банки/ конверти в такому випадку норм? Не моніторять?
75В• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Що за треш?
работают, налоги не платят, а тут бац, мониторинг...
Девальвация• 03 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
В мене за грудень на моно було 80000+ грн, я кидала гроші, розраховувалися, а потім мені треба було перекинути 2000 на іншу картину, а мені пишуть неможна треба підтвердження надходження грошей. Хоча фін моніторинг більш 50000 буде з літа. Поповнити картку і розраховуватися я можу, не можу на іншу картку скинути гроші.
20 к грн на іншу карту? І моно не дозволив?
УжеВотДа• 03 января 2025
82 тисячі , суми по 100 -500 грн то ви щось там продаєте не брешіть
Девальвация• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
что не договариваю? у меня от 100 до 1000грн
Якщо від 100 до 1000 грн, то це більш ніж 82 людини вам скинули гроші, це продаж якийсь був
Пупуговка• 03 января 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Ой, якщо йти по тому, як це формально правильно має бути в Україні, то задовбатися можна... І банки, і конверти, і оті прозорі коробочки всюди для збору коштів, і навіть просто віддати людині гроші з рук в руки - все має йти через бюрократичні дебільні писульки, ще й у більшості випадків зі сплатою податків.
Просто на це не звертають уваги в основному, бо воно нікого не цікавить з ’контролерів’.
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Від мами та батька також оподаткування 0, а ось від сестри підлягають оподаткуванню.
Яким чином це відбувається?
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
які розписки на 400грн
якщо подарунок дітям 500грн від родичів на різдво?
Якщо хтось постійно вам кидав маленькі суми то можете розписку на загальну суму всього що надійшло за кілька місяців
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
місяць
Звідки?
Ви ФОП?
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляДевальвация
ага
сама собі попвнювала через термінал
це карта атб від монобанк, тому я активно нею користуюся
Фернанда• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
ні, тому що ліміт 30000
а вийшло переліміт
автор, а где этот лимит смотреть в моно, напишите, пожалуйста?
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
від тітки, хресних?
По закону це ваш дохід, який треба декларувати. Безпечніше написати, що вони повернули вам борг по розписці
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляФернанда
там є кружечок зліва зверху як повідомлення, дивіться десь за березень
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Яким чином це відбувається?
Раз на рік фізична особа має можливість добровільно задекларувати свої доходи не за основним місцем роботи, і сплатити податки.
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
дякую
питання, якщо сумма 100грн то на ці 100грн боргову розписку?
На це можете сказати, що загубили чек з ресторану.
Ви дайте хоч щось зараз на великі суми, тим паче у вас є офіційний дохід. На малі будете підбирати, якщо вони вас запитають
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
ось сиджу розбираюсь
три рази я поповнила свою карту загально на 18900
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
вони не знають мої прибутки, тому що я не в цьому банку отримую зарплату
Ну так первім делом отошлите ОК-5
Фернанда• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
спасибо)
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляМейк-ап форева
У волонтерів це окремі картки і вони зазвичай таку картку подали в звіті в податкову при реєстраціїї волонтером
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляруки_Крюги
что-то вы, автор, не договариваете. не может выйти сумма 82 тыс на каких-то мелких перечислениях.
Теж так думаю , великий борг віддавали на карту або автор ФОП по чорному
автор helena123 • 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
дівчата, не треба домальовувати
ЧорноброваЯ• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
ага
сама собі попвнювала через термінал
Ну так дайте довідку про зарплату ОК-5 і скажіть що зняли с зарплатної і поповнили моно. В мене так чоловік постійно робить саме із-за моноАТБ
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ для75В
А якщо людина збирає на подорож теж податки із своїх збережень платити?
Не занадто то?
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
А якщо людина безробітна?
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
дівчата, не треба домальовувати
В звідки майже сто тисяч за місяць?