вкрации• Изменено 03 января в 13:08

Засинаю в 00:30 і прокидаюсь в 10:00.. діти так само, але сплять до 11:30

Як зупинити це все і налагодити режим?
І все рівно зараз спати хочу, хоч і встала в 10
Дозволяємо собі довго спати поки канікули
Але не подобається що так пізно в ліжко лягаємо

Снідаємо в 12 десь
жар-птица Нюра• 03 января в 13:08
Вставати раніше і раніше лягати. За 2 години до сну прибрати гаджети. Все просто.
автор вкрации • 03 января в 13:09
Ответ дляжар-птица Нюра
А чим же займатись якщо гаджети прийняти?
жар-птица Нюра• 03 января в 13:09
Ответ длявкрации
Читайте книжки, малюйте, вишивайте хрестиком, прибирати також можна
Файна цьоця• 03 января в 13:11
Змістіть графік, спочатку будете багато крутитись, поки заснете, вранці будете сонні. Втомитеся, і вже ввечері лягти раніше буде легше
Маю рацію• 03 января в 13:12
почнеться школа - все вирівняється саме. Я теж зараз сплю до 10, бо канікули. А в школу встаю в 6-30(( З жахом думаю як ми виживемо, але треба максимум тиждень, щоб звикнути
Кумедна• 03 января в 13:15
Ну такий у вас режим у нас теж приблизно такий. Тільки підйом о 9:30. Не розумію, навіщо щось міняти.
Дама с заначкой• 03 января в 13:18
Для меня это много, сплю 6-7 часов
Налитое яблочко• 03 января в 13:20
Перед сном выпить мелатонин, он поможет заснуть. Поставить будильник на 9 утра.
Дети маленькие? Потому что у школьников 13-го начнется школа, и вставать придется рано.
Та прям багіня• 03 января в 13:54
У нас теж так, але я завжди так пізно лягаю. Не можу заснути раніше 12
ПуГоФФка• 03 января в 14:28
Автор,отдыхайте.Спать тоже нужно по 8 часов хоть иногда.Я на каникулах раньше 9-10 не встаю,если никуда не нужно.Выровняется всё,не такие уж и длинные эти каникулы
Майская киска• 03 января в 15:06
Мы тоже так встаем в 10-10.30. Пока с собакой погуляю, вымою лапы покормлю её. То уже завтракаем в 12 00 . ( я всегда в это время думаю, а кто- то уже обедает).