ГейТуда• 03 января в 15:41
Аврора як яка категорія в монобанку проходить?
в контексті кешбеку. Як краса (як і Єва), чи мабуть як продукти?
ПироженкА• 03 января в 16:19
У нас буквально неділі три назад відкрилася нова Аврора, подивилася в застосунку-немає взагалі ніякого кешбеку, а от в іншій купувала, то був: продукти і супермаркети
Простецкая• 03 января в 16:27
Ответ дляПироженкА
Це залежить як їх оформили.В мене під домом є прикольний магазинчик,який чомусь був оформлений як кафе по МСС.
А кешбек по кафешках був до 20%Дуже вигідно було))
ПироженкА• 03 января в 16:29
Ответ дляПростецкая
О, клас. А я косметику купувала з кешбеком, бо у продавця в кведах-одяг )
Шикаю і викаю• 03 января в 18:37
У меня 1 января Аврора в категорию Інше попала, так что облом с кешбеком.
ГейТуда
• 09 января в 12:32
Ответ дляНай хоч раз
Продукты и супермаркеты
хм.. а в мене як платіж лікпей пройшло