куркулиха• 03 января в 15:47

Які антибіотики п´ють при пневмонії?

Упустим лекцію самій собі не призначати.
Беру відповідальність на себе повністю.
Яка група антибіотиків призначається саме при пневмонії. Дякую
Вилосипедниця• 03 января в 17:35
Ответ длякуркулиха
Та я 2 рази поцілувала замок сьогодні, в області весь день повітряна тривога.поліклініка не працює, хоча в кабінетах світло горить. Тільки відбій, то люди за записом б´ються в черзі. А в мене ж запису немає. Мене записали аж на 13 січня в реєстратурі.
Дождитесь закрытия поликлиник и едьте в стационар.
В шоколаде• 03 января в 18:11
Ответ дляЭлектричка
так лучше сдохнуть, если нет возможности и сил ? даже если бронхит и начнет антибиотик-єто лучше, чем за сутки умереть от пневмонии.
Возможності немає на безлюдному острові. Або в пустелі.
Придумала діагноз і лікує, на форумі
В шоколаде• 03 января в 18:12
Ответ дляЭлектричка
кстати, никогда в жизни сама не пила антибиотик без врача. Но купила с началом войны на всякий случай. И вот мне плохо, врач выслушала-говорит-просто питье и антивирусные...а мне вечером так плохо-40 темп, трусит, колотит так. как никогда....Достала антибиотик и начала пить-врач потом сказала-все правильно я сделала.
Гімняний лікар,якщо противірусні пртзначив
автор куркулиха • 03 января в 18:28
Ответ дляВ шоколаде
Придумала діагноз і лікує, на форумі
Яке злюче хамло. Я від вас порад не жду
Молода і нерозважлива• 03 января в 18:29
В мого чоловіка зараз пневмонія , призначили два антибіотики , один на 3 дні, інший 10 днів приймати.Вже третью добу температура під 40 , збивається, але знов лізе вгору через деякий час... Поліклініки працюють і у вихідні ,йдіть до чергового лікаря.
автор куркулиха • 03 января в 18:31
Ответ дляМолода і нерозважлива
Навіть не уявляю в якій з поліклінік міста є черговий лікар
В шоколаде• 03 января в 18:55
Ответ длякуркулиха
Яке злюче хамло. Я від вас порад не жду
Ви самокритична.
А потім ніякий АБ не допомагає,бо п´є народ безконтрольно
Летюча помилка• 03 января в 19:12
Ответ длякуркулиха
Автор,отак мучитись і не подумати,що в стаціонар попроситись можна в пульмонології,взяли 300 гр десь і Вас послухали б.
Або до фтізіатра в тубдиспансер.
Там дуже добре вміють слухати.
До 14 числа немає чого чекати