Невгамовна шахиня• 03 января в 17:00
Вічна проблема, скільки дарувати на ДР?
Як ви розраховуєте скільки подарувати друзям на ДР, якщо , наприклад запрошені в кафе чи ресторан?
Чи залежить ваш подарунок від рівня кафе?
Чи є серед ваших друзів домовленість скільки ви даруєте?
Млинець Мій• 03 января в 17:05
Я смотрю на уровень заведения. Например, в каком-то кафе гость обойдется имениннику в 500 грн, а в другом 1500 грн.
Кросівки оригінал• 03 января в 17:07
А чому повинна вечірка окупитись, це ж просто іменинник захотів влаштувати таке свято розраховуючи на свої можливості.
Даруйте скільки ви можете або хочете. Більше своїх можливостей я б не дарувала
Невгамовна шахиня
• 03 января в 17:07
Ответ дляМлинець Мій
Даруєте як середній чек і плюс на подарунок?
Аль де Барановна• 03 января в 17:07
якщо я одна, дарую 1500 грн, якщо з чоловіком - 2 тис і квіти
Love_Love_Love_• 03 января в 17:08
Ответ дляМлинець Мій
Цікаво де такі заклади де гість обійдеться 500 грн?
Невгамовна шахиня
• 03 января в 17:08
Ответ дляСизоока бестія
Ходили в грудні до куми 200 у о
Щедро, навіть доя Європи
Сизоока бестія• 03 января в 17:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
Щедро, навіть доя Європи
Ми в Україні. Залежно від достатку.
Кросівки оригінал• 03 января в 17:08
Ответ дляСизоока бестія
Ходили в грудні до куми 200 у о
Ще напишіть що в Україні…
Love_Love_Love_• 03 января в 17:09
Я дарую по своїм можливостям і бажанням.
Окупність кафе мене взагалі не цікавить.
Володарка мрій• 03 января в 17:09
Серед моїх друзів домовленості ніякої немає. Кожен дарує стільки скільки може і хоче. По суті, вище своєї голови не пригнути.
Наприклад, у мого чоловіка є друг, який завжди йому дарує дуже дорогі, на мій погляд, подарунки, ми вже і просили так не робити, але от він не слухає і все. Як би ми не хотіли, ми і приблизно такі подарунки не можемо зробити, для нас це великі гроші.
Тому орієнтуйтесь на свої можливості і побажання
Кросівки оригінал• 03 января в 17:10
Ответ дляСизоока бестія
У Львові
9000 грн на день народження кумі)))) лобстера хоч зʼїли?))))(
Сизоока бестія• 03 января в 17:13
Ответ дляКросівки оригінал
Ми не ходили їсти)))
Невгамовна шахиня
• 03 января в 17:13
Ответ дляВолодарка мрій
У мене така подруга, мені дуже незручно, ми у відповідь ній їй ні її дітям відповідні подарунки не можемо зробити. Вже скільки раз говорили, вона сказала, що поки є можливість, вона буде дарувати що хоче
.
220В• 03 января в 17:18
Ответ дляМлинець Мій
и вы так и дарите, если в 500 обойдется, то 500, если в 1500, то 1500 грн?
Янка-угомонись• 03 января в 17:18
Сын (16 лет)ходит к друзьям на ДР и сам приглашал- если деньгами, то 500-700-1000 .( Это походы в кино/кафе или боулинг)
Думаю ДР взрослых в кафе мин.1000 с чел.
Викачую яйцями• 03 января в 17:18
Це залежить виключно від мого відношення/близькості до іменинника і моїх можливостей
220В• 03 января в 17:18
Ответ дляНевгамовна шахиня
Щедро, навіть доя Європи
для Европы это дофига, там так не дарят, это только у нас так выделываются
Янка-угомонись• 03 января в 17:20
А вообще много зависит от степени дружбы/ родства и самого кафе/ ресторана
Сизоока бестія• 03 января в 17:21
Ответ для220В
Ніхто не видєливпється. Рівень доходів різний і комусь це здається багато.
Це оптимально для доходу нашої сім´ї.
В Європі теж є люди з різнім доходом і рівень подарунків різний. В мене сестра в Німеччині, брат в США вже багато років
Це оптимально для доходу нашої сім´ї.
Туфли в чешуе• 03 января в 17:22
Щоб окупилися місце + квіти/іграшка/випивка ( дивлячись до кого йдемо). Але ви не зобов´язані робити так, як робить хтось. Дивіться по своїх можливостях.