Невгамовна шахиня• 03 января в 17:00

Вічна проблема, скільки дарувати на ДР?

Як ви розраховуєте скільки подарувати друзям на ДР, якщо , наприклад запрошені в кафе чи ресторан?
Чи залежить ваш подарунок від рівня кафе?
Чи є серед ваших друзів домовленість скільки ви даруєте?
Потринділиця• 03 января в 17:24
Нещодавно були ДН у сина і чоловіка. Дитині (квест+кафе) дарували всі 500 грн. Чоловіку дарували 1500 з одного або 2000 з пари.
Леді_в_пледі• 03 января в 17:25
У нас не прийнято дарувати гроші. Але якби так вже сталось, то 1000-1500, дивлячись хто іменник
Сизоока бестія• 03 января в 17:27
Ответ дляЯнка-угомонись
А вообще много зависит от степени дружбы/ родства и самого кафе/ ресторана
От тут Ви праві про ’степінь дружби’. Є друзі з якими з дитинства, школи чи універу можна сказати пліч о пліч багато років , це вже більше ніж дружба, це майже родичі.
ОхиИВздохи• 03 января в 17:34
Ходили на ювілей в ресторан в центрі Києва. З квітами вдвох з чоловіком вклалися в 3 тис.
Таракашечка• 03 января в 17:45
Детский др квест + пицерия на ребенка+мама, дарили все по 1тис
автор Невгамовна шахиня • 03 января в 17:46
Ответ дляТаракашечка
Мабуть це Київ?
У нас на дитяче ДР десь по 500 грн. діти дарують
Дитячі ДР дорого святкувати🙁
Таракашечка• 03 января в 17:47
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мабуть це Київ?
Дитячі ДР дорого святкувати🙁
Да, киев
Наивная Хо• 03 января в 17:56
Ответ дляСизоока бестія
Ходили в грудні до куми 200 у о
Така дорога вам людина😂
Сизоока бестія• 03 января в 17:57
Ответ дляНаивная Хо
Така дорога вам людина😂
Це не дорого
Наивная Хо• 03 января в 17:58
Ответ дляСизоока бестія
Це не дорого
Тобто не дорога людина?😉
Сизоока бестія• 03 января в 17:59
Ответ дляНаивная Хо
Тобто не дорога людина?😉
Це кума
Директриссимо• 03 января в 22:15
В нас пару друзів,вітаємо не залежно від святкування завжди.Гроші-вони нам і навпаки.Можемо-повечеряти,ні,то так вітаємося.То одне одному те саме.
автор Невгамовна шахиня • 03 января в 22:16
Це класно! Є вже прийнятна сума.