Ашотакоя• 22 декабря 2024
Какие угощения вы несете в школу на др ребенка?
для одноклассников. И на какую сумму обычно?
Ашотакоя
• 22 декабря 2024
Ответ дляМerida
Зависит от возраста детей и вашего кошелька.
4 класс
ТАЗератти• 22 декабря 2024
Конфеты в ассортименте несколько штук или сок и вафельки...ну чтобы пакетик не был жиденьким
Аноним_Русалка• 22 декабря 2024
Сыну в школу покупала зефир, у меня есть знакомая, она готовит, большие такие, с разными вкусами, красиво упаковывает. Дочке вот неделю назад в садик кексы готовила.
Ранковий базар• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Що в українському садочку, що не в українському, вимога у вихователей єдина - ніякого ’приготуй сам’, тільки заводське пакування.
Як у вашому садочку на таке пішли? До того ж, на шоколад у деяких дітей може бути діатез.
Щодо зефіру - як Вам самій на смак? Мені цілу коробку коробку, 2 кг мабуть, подарували з різним смаком. Це несмачно. Хоча я зефир люблю. Але отой домашній, саморобний - гидота. Але на вигляд красивий
Аноним_Русалка• 22 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Приватний садочок, перед тим як готувати дізналась за кожну дитину, чи немає алергій і протипоказань. Барні дійсно краще? Я сама те Барні не їм. До того ж з вересня дивилася, що інші батьки дають, там хімозні круасани, чупа чупси.
Зефір їла, дуже смачний, я б не давала дітям таке, що сама не куштувала і не смачне