Милота• 03 января в 17:45
Как бюджетно накрыть стол?
Посоветуйте как быстро бюджетно накрыть праздничный стол. Думаю ножки куриные запечь, картошку и оливье. Что подкинет ещё?
Я не тону• 03 января в 17:51
Ответ дляОле Лукойе
ждем лухари советчицс ой фу. Мытакоенеедим
Важливо щоб автор їла і її гості
Оле Лукойе• 03 января в 17:52
Ответ дляКудряшка Сью
винегрет
Идеально! Спасибо вам. Завтра приготовлю

Love_Love_Love_• 03 января в 17:54
Робите грінки з французького багета, консервонаний тунець перемішуєте з помідором і зеленою цибулею і намазати зверху, також намазанказ яйця плавленого сирка і майонез з часником

СирОжино пирОжино• 03 января в 17:55
Ответ дляLove_Love_Love_
как-то не бюджетненько)

Милота
• 03 января в 17:56
Ответ дляОле Лукойе
плавленый сырок с маянезиком и чесноком
Вот точно, спасибо, что напомнили, да на греночку!!!
Колишня муза• 03 января в 17:56
Бюджетно по нинішніх цінах накрити можна лише скатертиною. Все інше як не крути буде в тисячах.
Який у вас бюджет? Додайте соління - капуста, огірки, помідори. Оселедець під маринованою цибулею. Нарізати скибочками рулет з лавашу, начинку найпростішу - плавлений сир+яйце+майонез+часник

Милота
• 03 января в 17:56
Ответ дляСтетоскопуло
шуба бюджетнее оливье
Детки любят оливье, пусть будет))
Колишня муза• 03 января в 17:56
Ответ дляСтетоскопуло
шуба бюджетнее оливье
Але клопоту більше, напевно олівʼє швидше зробити
Милота
• 03 января в 17:58
Ответ дляКолишня муза
Бюджет мінімальний, соління свої є - відкрию.
Колишня муза• 03 января в 18:00
Ответ дляМилота
Оселедець та можна зробити салат з серця або язика - відварити, порізати соломкою і додати мариновану пів кільцями цибулю, заправити майонезом або натуральним йогуртом, сметаною або сумішшю майонез+сметана

Милота
• 03 января в 18:01
Ответ дляКолишня муза
Дякую за пораду!

Колишня муза• 03 января в 18:04
Ще є швидкий салат з пекінською капустою, консервованою кукурудзою та консервованим тунцем. Заправити майонезом. Тунець підійде будь який у власному соку. Я беру DeLuxe в АТБ, в районі 75 грн, але є і дешевші. Якщо в олії, то можна майонезом не заправляти, просто додати сік лимону

Аноним_• 03 января в 18:04
Якщо діти будуть то кисіль молочний і желе на солодке можна, таке люблять зазвичай і дуже бюджетно

палка-копалка• 03 января в 18:06
Бутербродів різних наробіть- зі шпротами, наприклад. Можна на гріночки чи в тариалетки єврейський( сирок плавлений, яйце, майонез),можна шубу ще зробити.
А взагалі бюджетного зараз немає нічого…

Семенівни сусідка• 03 января в 18:07
Ответ дляСирОжино пирОжино
Еще соленья и хлебушка побольше))
Соління - це лише якщо є свої, інакше взагалі не бюджетно(

Милота
• 03 января в 18:08
Ответ дляКолишня муза
Дякую, цікаво!

Колишня муза• 03 января в 18:08
Ответ дляАноним_
Я в дитинстві любила желе, яке на дитячий стіл робила мамина подруга - шарами молочне желе і шоколадне, напевно з какао. Це для мене було саме смачне. Їх було 4 подруги і нас 5 дітей - дорослі окремо, а нам окремий стіл накривалі і там це смачнюще желе. Всі чекали горішки зі згущеною, бісквітний ведмедиків, а я желе

палка-копалка• 03 января в 18:13
Згадала, ще можна зробити печінковий торт, я от нещодавно робила, нічого важкого, ефектно виглядає, смачно. Ну печінки купила 600 грамів курячої, пачку майонезу, морква, цибуля. Два яйця для прикрашання,одне в тісто( якщо не помиляюсь),тобто нічого такого із вау продуктів, але було і смачно. І красиво ще

Пургену мне• 03 января в 18:24
Торт печеночный.Там печенки 300-400 гр хватит.На сладкое вафли сгущенкой варёной намазать (в АТБ вафли по 26-28 грн неплохие) или сладкую колбаску сделать. Из вафельных шестигранников «отбивных» нажарить,мясо по французски забабахать.Смотря какая у Вас сумма и на сколько человек стол.
Сусідка зверху• 03 января в 19:30
Ответ дляСирОжино пирОжино
как-то не бюджетненько)
Пусть едят пирожные