Я_канеша_извиняюсь• 03 января 2025
Что будет если попить чай с сахаром а который мыши какали?
Я_канеша_извиняюсь
• 03 января 2025
Ответ дляПожарник
Ви ж окропом заливали? Нічого не буде значить. А взагалі, миши і щури купу болячок виділяють з сечею і какашками. Тут варто обережно.
Блин
Хлопаю ресницами• 03 января 2025
Ответ дляГрабля
А як вони просто мішок обісцяли...або пошкоджений мішок/бег росфасували...
Є таки виробники, що беруть що попало аби дешевше. Але з адекватних, ті що більшість на полках дуже прискіпливо.
Грабля• 03 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви знаєте, я багато цукру воджу й майже всі вивантажують кожен мішок окремо, мало хто бере на палетах, якщо якісь пошкодження, а тем більше мишинє - забирай куди хочеш. В мене не було з мишами, на завантаженні дивляться теж.
ну ну...арсени міками беруть...
Хлопаю ресницами• 03 января 2025
Ответ дляГрабля
ну ну...арсени міками беруть...
Мішками, 440 мішків в машині їде.
Я не виключаю що є ненадійні, тому всілякі півники цукрові, невідомі алкогольні напої й так далі - не беру
Пожарник• 03 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Блин
На всяк випадок зафіксуйте в пам´яті. В разі якихось серйозних симптомів інфекції протягом місяця-двох обов´язково повідомте лікарю про інцидент.
Але все буде добре, не накручуйтеся і не робіть собі нерви.
Якщо вам буде легше, я колись з рафту випала в притоці Амазонки, вода була така, що ’за руку вітається’, наковталася досхочу поки випливла. Нічого, жива.
Хлопаю ресницами• 03 января 2025
Ответ дляПожарник
Капець ))) о це досвід!