Упругая попка• Изменено 03 января 2025
Ви б відповіли на негативний відгук в Гугл чи залишили без відгуку?
Не так давно прийшла парочка невменяємих людей в стані алкогольного опяніння
Він хотів лікувати зуби. А ми відмовили
Після цього відразу він настрочив негативу, та ще підмовив своїх друзів
Боюсь якщо я зараз почну писати відповіді на його писанину то знову нагадаю про себе та з інших аккаунтів буде писати
Він написав не про те що йому відмовили
А про те які в нас погані послуги. Шо ми шахраї, шо лікарі з кривими руками
Вибачте за помилки
Пишу в дорозі(
Він хотів лікувати зуби. А ми відмовили
Він написав не про те що йому відмовили
Вибачте за помилки
Пишу в дорозі(
Упругая попка
• 03 января 2025
Ответ дляФФФФристайла
Пожалуйтесь, пусть удалят
Видалили 1 відгук з 7 тільки(
Вже місяць пройшов
Не цілуюсь з бодуна• 03 января 2025
Ответ дляУпругая попка
Видалили 1 відгук з 7 тільки(
Вже місяць пройшов
На каждый пожалуйтесь, что отзыв лживый. Жмите жалобу, пока не удалят.
Ms. Скромность• 03 января 2025
Ответ дляУпругая попка
Видалили 1 відгук з 7 тільки(
Вже місяць пройшов
здравствуйте, василий. спасибо за отзыв. нам очень жаль, что мы не смогли предоставить вам услугу, но стоматологическое лечение пациентов в стадии алкогольного опьянения категорически запрещено, так как опасно для пациента.
Всех благ и здоровья.
С уважением, клиника Рога и клыки
Всех благ и здоровья.
С уважением, клиника Рога и клыки
Упругая попка
• 03 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тобто ще можуть видалити?
Я думала якщо 1 видалили то це максимум на який вони спроможні
Ms. Скромность• 03 января 2025
друзей блокируем за ложный отзыв. пожаоуйтесь. гугл проверяет геологацию. если их там не было, блокирует акк гугла и убирает отзывы
Упругая попка
• 03 января 2025
Ответ дляMs. Скромность
Дякую
МЕСТО_Встречи• 03 января 2025
Напишите в поддержку гугл. Представьте им подтверждение, что эти люди не были клиентами вашей клиники и написали неправду, пожалуйтесь на каждый аккаунт. За недостоверные комментарии есть санкции вплоть до удаления аккаунта.
Учтите, что вашей клиники это тоже касается.
Упругая попка
• 03 января 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
О я не знала шо можна написати в гугл
З вишневого садка• 03 января 2025
Правильні вам дали рекомендації.
З точки зору маркетингу, на негативні відгуки обовʼязково треба відповідати. Пост 4 дуже гарна відповідь. Тільки в жодному разі без грубостей. Починайте з того, що подякуйте. Поясніть що сталось. І закінчіть на позитивній ноті.
Напишіть скаргу в Гугл - вони видаляють відгуки, якщо по геолокаціі еккаунт не був в цьому місці.
Не гавкаю- но охраняю• 03 января 2025
Ви не скаржаться,щоб видалили, а відпишіть клієнту. Поясніть , чому не надали послугу.
Сижуревувшоке• 03 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А з якого дива їх повинні видаляти, звідки знати чи відгук правдивий чи ні??