Спілий баклажан• 03 января 2025

Знаете почему Вы так долго не можете получить корм за 30грн

Потому что они каждую посылку сами пакуют не пойми во что, не понятно почему у них это не налажено
Белоснежко• 03 января 2025
Ответ дляЦикавенная
он 200 стоит
200 стоит нормальная партия.
А за 30 расфасовали неликвид
Треба ось так• 03 января 2025
Людино, майте совість. Ви хочете отримати корм майже задарма, і щоб магазин ще на упаковку витратився? Цінуйте, що маєте, або купуйте за повну ціну в Розетці і буде Вам красива упаковка.
Вумна вутка• 04 января 2025
Не встигла я замовити, мене напрягла реєстрація, поки думала чи реєструватись на сайті щоб потім задовбували, то акція закінчилась. Корм цієї марки хороший, я декілька років як замовляю його на розетці.
Плету корзинки• 04 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Вы не поняли о чем я говорю
Пипец,вам корм почти бесплатно дали, а вы не довольная еще
Плету корзинки• 04 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Мои довольны приемыши