Поумничка• 04 января в 10:07

Горе

Загинула Діана Мудрик. 2002 року народження. У лікарні, після атаки шахедів 03 січня.
Ще один янгол😔Діана з мого міста, надіялись, збирали гроші на лікування. Залишилась маленька донечка.
Идеальная оптимистка• 04 января в 10:09
Читала на ФБ. Дівчинка з Василькова 😞
Янка-угомонись• 04 января в 10:11
Только что перед Вашей темой об этом прочитала😢
Трейдер кріпти• 04 января в 10:14
Це така біда....кляті ка₴апи. Так сподівалися що дівчина виживе.
Світла пам´ять молодій дівчині, а рідним сил пережити це горе...
Аноним_Русалка• 04 января в 10:14
Пишут, ’отримала поранення живота внаслідок збиття’.
Не знаете, она на улице в это время была?
Трейдер кріпти• 04 января в 10:16
Ответ дляАноним_Русалка
Читала, що дівчина стояла на зупинці....😭
Бжоли-бандерівці• 04 января в 10:16
Ответ дляАноним_Русалка
По моему на улице была и осколком попало. Может ошибаюсь.
Язвочка• 04 января в 10:16
А что только молодых жалко ?
Бжоли-бандерівці• 04 января в 10:17
Ответ дляЯзвочка
А что только молодых жалко ?
Нет, но здесь конкретно про эту девушку пишем
Кудесница_с_пургеном• 04 января в 10:18
Ответ дляЯзвочка
А что только молодых жалко ?
Ні,але їх особливи сильно .Бідні діти попали в свої кращі літа в таку страшну війну .А перед цим ковід .І пожити не встигли
Пуки-куки• 04 января в 10:44
От цікаво ця дівчинка щагинула, ще один чоловік поранення в спину, вони ж стояли на зупмнці свого населенного міста, не в полі. А голова кода звітує, що уламки впали поза межами населенного пунтку . Сьогодні вночі чцю летить дрон і пони стріляють посеред села. То навіщо ви брешете, шо позамежами, щоб що? Пишіть правду.
Аноним_Русалка• 04 января в 10:53
Ответ дляПуки-куки
И падают же не только уламки шахеда, но и уламки наших ракет( Они ж не распадаются в воздухе на молекулы.

Вчера поразило фото убитого молодого водителя вантажівки (1999 г.р.). Естественно, без подробностей. Но разве на лобовом стекле след от уламків? Следы крови - справа от водителя (фото 2), с той стороны, где пробито стекло.
Трейдер кріпти• 04 января в 10:55
Ответ дляАноним_Русалка

Шахеди ніхто не збиває ракетами(((, щоб там не було...якби не кончені сусіди всі ці люди були б живі.
Аноним_Русалка• 04 января в 10:57
Ответ дляТрейдер кріпти
Понятно, что ракеты не тратят на сбитие шахедов. Но рос.ракеты ведь сбивают ракетами. Вот о чем речь.
Трейдер кріпти• 04 января в 10:57
Ответ дляПуки-куки
Ну да винні кода, ппо, мвг..всі крім кацапів(((......збивають в полі, а впасти може де завгодно, це не контрольований процес ((((
Пуки-куки• 04 января в 10:58
Ответ дляАноним_Русалка

Мені ще страшно, оці пулі якими вони дрони збивають (фосфорні, салюти розлітаються) , вони ж теж можуть попасти в людину кожен раз лежу і думаю залетить в спальню до дітей чи ні. І ви знаєте, от жовтень листопад, вони не збивали в селі, чутно було шо виводили( коли чую дрон вони не стріляють, коли дрон відліта в ліс починають гупать). А оце 31 грудня знов почали посеред села.
Трейдер кріпти• 04 января в 10:59
Ответ дляАноним_Русалка
Так ото ж...процес збиття не контрольований....і падіння уламків тим більше....
Пуки-куки• 04 января в 10:59
Ответ дляТрейдер кріпти
Хай пишуть тоді правду, збиваємо над селом, навіщо брешуть?
Трейдер кріпти• 04 января в 11:02
Вічна пам´ять людині, молодій мамі 🕯️
П.с. Експертам протиповітряної оборони порадниці краще перейти в іншу тему
Проня_Прокоповна• 04 января в 11:04
Світла памʼять.
Проня_Прокоповна• 04 января в 11:05
Ответ дляТрейдер кріпти
Інколи уламки на км розлітаються (
Удальонка• 04 января в 11:05
Бачили, це в Путрівці сталося? Що цікаво, ми в Кожухівці в той час нічого не чули. Шкода дівчину, та хлопця-водія, та взагалі, в нас зараз кожен день може стати останнім
Обстановщица• 04 января в 11:08
Ответ дляАноним_Русалка

Он на улице возле машины стоял, потом после ранения сам залез в машину.
Жена брата Админа• 04 января в 11:12
Ответ дляПуки-куки
Вони постійно брешуть. Правди людям не кажуть і не скажуть. Кожна людина сама відповідає за своє життя. Якщо я йду по вулиці і тут тривога, я одразу читаю новини летить чи не летить. Коли не летить то йду собі спокійно, коли летить то починаю бігти в найблище метро , чи перехід. Люди йдуть собі спокійно і навіть не підозрюють про небезпеку.
Antoninaya1• 04 января в 11:14
Дівчина була Вашою подругою авторе? Мені цікаво почути чесну відповідь: з якою ціллю створена тема? Хайп чи заклик про допомогу?
ТайТаке• 04 января в 11:16
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 04 января в 11:21
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Труп нареченої• 04 января в 11:26
Ответ дляAntoninaya1
це ви зараз розводите срач
для чого?
Шмоточницаца• 04 января в 11:27
Ответ дляAntoninaya1
Життя кінечне. Автор на емоціях створила тему. І все
Не виправдовуюсь• 04 января в 11:37
В Чернігові вчора теж сталася трагедія, три ракети попали в приватний сектор, загинув доцент університету. Чомусь жодної теми...
автор Поумничка • 04 января в 11:41
Ответ дляAntoninaya1
Дочка знайомих
Чому не можна зробити тему ? Неможна говорити про горе ?