РокерША• 04 января в 11:43
Кто ездил на ретро поезде по Киеву? Не могу найти в гугле свежую информацию
Я не тону• 04 января в 11:45
Щойно їхали по мосту - бачили їхав вздовж Дніпра потяг чорно-червоний, з білим димочком. Це мабуть він
РокерША
• 04 января в 11:45
Ответ дляСусановна
А где по Киеву этот поезд ездит? 😂
Вокзал жд, Петровка, Выдубичи
А что вас рассмешило?
Голодаю• 04 января в 11:47
Першого числа бачила його, як їхав, в районі Видубичів, Буде їздити ще 7, і 8, здається.
Голодаю• 04 января в 11:48
Ответ дляЯ не тону
Димочок так нормально валить, ми думали під мостом пожежа )))
Нервогенератор• 04 января в 11:49
Ответ дляГолодаю
так він кожного року іздить, але квитки щоразу не встигаю купити :(
РокерША
• 04 января в 11:50
Ответ дляНервогенератор
Так а де їх купляти?
ЧупакабраЗеБест• 04 января в 11:51
Ответ дляРокерША
Вокзал жд, Петровка, Выдубичи
А что вас рассмешило?
согласна, он уже енсоклько лет как ходит в новогодние дни.
Голодаю• 04 января в 11:52
Ответ дляНервогенератор
Я теж хотіла купити, не знайшла як.
Нервогенератор• 04 января в 11:57
продаються квитки на сайті Укрзалізниці. після того як зявляється офіційна інформація від них (десь початок грудня) квитки продаються протягом кількох годин..
ЧупакабраЗеБест• 04 января в 11:58
Ответ дляМеряю линейкой
Прикольно. Это паровоз ?
да, но купить билеті нерелано
Шотуткоїться?• 04 января в 12:06
Ответ дляРокерША
Так а де їх купляти?
Вже закрита реєстрація.Потяг ходить до 10.01.
Аноним_1859• 04 января в 12:59
Якщо не купите квитки, сходіть на дитячу залізницю, потяг прикрашений вогнями, досить атмосферно, в самій будівлі ялинка, теж досить гарно, може не так прям, як в ретро потязі, але теж будуть гарні враження. В самому парку стоїть ялинка але краще йти після 16-ї, щоб вогні світилися.