Не стесняюсь• 04 января в 16:51

Якими подушками ви користуєтесь?

Доброго дня!Хочу замінити всі подушки у бабусі але не знаю,які краще закупити щоб нам і нашим дітям,родичам які приїздять комфортно було спати. Особисто в нас подушки ортопедичні з піни але такий варіант бабусі і родичам точно не підійде, бо вони не всім підходять. Порекомендуйте хороші і не дуже дорогі подушки🙏Нам ї треба буде багато..
Чижик Пижик• 04 января в 16:53
Анатомическая из Юска (voss, но я не вижу их больше в продаже), следующие там же подберу такие. По другим не подскажу, от обычных сильно болит шея, спина и голова(
Рубаю олівлє• 04 января в 16:56
В мене з Юска всі
Божа кульбабка• 04 января в 17:00
Ті що є, відвезіть на чистку з заміною напірника. Зробите різних форм і розмірів, які захочете. Старе перо після чистки буде пухке, як нове. Я в себе так всі бабусині подушки переробила. В неї були здоровенні, 80*80, нам було незручно.
Бронетапці• 04 января в 17:03
Ответ дляБожа кульбабка
Я теж батькам зробила. В чистці сказали там шикарне домашнє пір´я, яке ще 100 років буде служити, щоб не вздумали викидать. Такої якості подушки 70×70 коштують не менше 2000 грн.
Може, хто алергік, то не підходять. Але ми Слава Богу всі без алергій. В нашому домі теж подушки всі сучасні, але діти собі взяли у бабусі 2 пір´єві і кажуть тільки на них їм зручно спати
Бронетапці• 04 января в 17:04
Доречі з новим напірником чистка 1 подушки 250 грн. Такі пухкі всі і пахнуть свіжістю.
Це натуральне як не крути, голова не пріє
Бронетапці• 04 января в 17:06
І пухові ковдри я теж всі вичистила в чистці. Були такі, що здавалось тільки викинуть.тепер як нові
Alinka45• 04 января в 17:24
У меня ортопедическая Dormeo, у всех остальных членов семьи обычные Kronborg и Dormeo