миссДавеча• 04 января в 17:51
3000 за світло
Маємо бойлер, електричну духову шафу, витяжку, пральну машину, холодильник, чайник, мультиварку, мультипіч, тостер, робот пилосос, 6 лед лампочок, ноутбук та заряджаємо 2 планшети, 3 телефони. Ніби все. Що тягне стільки електрики на таку суму? У вас так само виходить?
Бойлер увімкнений постійно на максимум?
Домовенок Кузя• 04 января в 18:06
Ответ дляМеряю линейкой
ну подписались МВФ правительство, им плевать откуда Вы будете брать деньги
ещё отопление и гор вода и газ обязались поднять
Это как в Молдове. Там коммуналка очень высокая, а з/п далеко не европейские). Просто интеграция начинается с самого плохого тарифов, налогов, банковской ’прозрачности’.
Сама собі лікар• 04 января в 18:06
А техника, и бойлер главное, каких брендов? Они какой энергоэффективности? Там есть обозначения.
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:06
Ответ длямиссДавеча
Не чистила, 2 місяці тут живемо. Встановлений у 2019 році.
Як його чистити?
Його раз на рік чистити треба + іноді анод міняти.
Спитайте власників коли чистили бойлер.
Я, зазвичай, майстра викликала. Але хтось сам розбирає і все чистить.
Спитайте власників коли чистили бойлер.
Щира українка• 04 января в 18:06
Ответ длямиссДавеча
Як його чистити?
Раз в 3 года нужно мастера вызывать, если сами не умеете.
Меряю линейкой• 04 января в 18:07
Ответ дляДомовенок Кузя
ну все ж молчат, всех всё видимо устраивает
Меряю линейкой• 04 января в 18:07
Ответ дляСама собі лікар
у меня А+++++ не спасает
Сама собі лікар• 04 января в 18:07
Ответ дляМеряю линейкой
у меня А+++++ не спасает
Ну не скажите, у меня есть с чем сравнивать по своему опыту
Країна мрій• 04 января в 18:08
Бойлер, чайник, електроплитка, електронагрівач в одній з кімнат, холодильник, пральна машина, комп´ютер, ноутбук, лампочки економні, і решту всякої дрібноти типу мобілки-ліхтарики заряджати.
За грудень вийшло 2535 грн.
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:08
Ответ дляЩира українка
Ого. По моєму раз на 3 роки то довго якось.
Хоча.. воно ще від води залежить. Наш точно більше року без чистки не протягнув би )
Меряю линейкой• 04 января в 18:08
Ответ дляСама собі лікар
ну у меня год квартире я тоже знаю
всё новое
Домовенок Кузя• 04 января в 18:09
Ответ дляМеряю линейкой
Там как и нас многие едут зарабатывать в Европу....Это всё сейчас как мыльный пузырь. Ничего хорошего нет в Европе (там тоже всё дорожает), с Рашкой дружить тоже не вариант. Поэтому легкой жизни нам не видать
Сама собі лікар• 04 января в 18:09
Ответ дляМеряю линейкой
ну у меня год квартире я тоже знаю
всё новое
И сколько у вас в месяц выходит свет?
Бегущаяпо• 04 января в 18:09
У нас 1100 без бойлера и робота... У вас всё-таки бойлер больше всего тянет
Настасья Пицун• 04 января в 18:10
Ответ длямиссДавеча
3 людей. Плита газова.
У Вас скільки виходить за місяць?
Нас троє, електро плита
250-270 кВт
миссДавеча
• 04 января в 18:10
Ответ дляТебеОноНадось
Витяжка, роутер, фен, праска?
Так, ще фен, по 5 хв на день. Роутер є, витяжка. Не прасувала.
руки_Крюги• 04 января в 18:11
У мене було по 700 кВт , теж думала бойлер і багато інших приладів, а виявилось сусіди підключились. Тепер максимум 400-450 кВт на міс
ШанельКуКу• 04 января в 18:11
Ответ дляДомовенок Кузя
Сейчас еще если техника новая, то она потребляет минимум. Знакомый поставил кондиционер там расход около 1кВт, а у нашего 2.5 кВт. Если старые бойлеры и тд, то жрут нормально
Бойлеру як раз без різниці новий чи старий: його призначення - жерти електрику та грітися. Вони не бувають енергоефективними, всі наліпки на бойлері і режими еко не більше ніж маркетинговий розвод покупця. Зменшити кількість електрики можна лише вимкненням. Там технологічного немає нічого - тупо тен і терморегулятор.
***Якщо є бойлер, то розумно користуватися двозонним лічильником і гріти його вночі.
Принаймні у нас денне споживання 80 кВт*год, а ніч ( бойлер , ну і холодильник звісно) 160.
Прання, мікрохвильовка, електрочайник, хлібопіч, зарядки, пилосос - це все день.
Сама собі лікар• 04 января в 18:11
Ответ дляруки_Крюги
Обалдеть
А как выявили?
И что потом соседи ?) притворились снежинками ?)
А как выявили?
Щира українка• 04 января в 18:12
Ответ дляСирожено_пирожено
Нам так мастер сказал, когда устанавливал бойлер. Может, и чаще нужно - точно не знаю. Но у нас сухой тен. Может, от этого зависит?
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:13
Ответ дляЩира українка
Можливо з сухим таки рідше треба чистити.
У нас звичайний був, з мокрим типу )
То за рік там пів тазика того накипу вигрібали.. а від анода нічого не лишалось вже (
У нас звичайний був, з мокрим типу )
Федорино Горе• 04 января в 18:14
Ответ длямиссДавеча
Тоді як мінімалка 6 тис
А ви в той час на мінімалці?
Не обижаюсь• 04 января в 18:14
Ответ длямиссДавеча
Як його чистити?
Вызвать мастера
Мультиварка, чайник, мультипечь, духовка, бойлер и холодильник. Это всё очень много тянет. Ещё помогает экономить- выключать свет, если не нужен
миссДавеча
• 04 января в 18:14
Ответ дляСама собі лікар
Треба дивитися десь у паспортах. Бойлер atlantic, маленький, десь 75, може, 100 літрів, паспорта немає. Духова шафа whirlpool. Старий холодильник Sanyo, все інше нове майже.
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:14
Ответ дляСама собі лікар
Обалдеть
А как выявили?
Вимикаєте всю електрику, витягаєте з розеток, і годинку-дві дивитесь чи не крутиться лічильник )
Якщо крутиться.. то сусіди падлюки )
Щира українка• 04 января в 18:14
Ответ дляСирожено_пирожено
У нас звичайний був, з мокрим типу )
А сколько вы мастеру за чистку платили?
З бісиками• 04 января в 18:15
Ответ дляСирожено_пирожено
Спитайте власників коли чистили бойлер.
раз в год и чистить и анод,за год он в хлам
миссДавеча
• 04 января в 18:16
Ответ дляСирожено_пирожено
Спитайте власників коли чистили бойлер.
Дякую. Я новий власник, з продавцями квартири вже не спілкуємось. Викличу майстра) не знала, що треба чистити, раніше без бойлера була квартира.
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:16
Ответ дляЩира українка
А сколько вы мастеру за чистку платили?
Точно вже не скажу, до війни справа була. До тисячі точно, щось типу 300 чистка і 500 анод.. чи навпаки ) але точно до тисячі було.
З бісиками• 04 января в 18:17
Ответ длямиссДавеча
1400. киев чистка+ анод