миссДавеча• 04 января 2025

3000 за світло

Маємо бойлер, електричну духову шафу, витяжку, пральну машину, холодильник, чайник, мультиварку, мультипіч, тостер, робот пилосос, 6 лед лампочок, ноутбук та заряджаємо 2 планшети, 3 телефони. Ніби все. Що тягне стільки електрики на таку суму? У вас так само виходить?
Бойлер увімкнений постійно на максимум?
Смячиком• 04 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А сколько вас человек и на сколько литров бойлер? Тоже думаем так сделать, у нас ночной тариф, 50 л бойлер и 2 человека, в квартире с бойлером пока еще не живем, но я уже в ужасе
у нас тоже ночной тариф, трое человек, бойлер 80л
Сирожено_пирожено• 04 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Відмовилися від бойлера з підняттям тарифів, економічно недоцільно, виключно в ті періоди будемо користуватися, коли не буде гарячої води.
Від нього можна відмовитись коли гаряча вода в будинку є, і вона таки гаряча )
У нас треба було якийсь час чекати поки з крану потече не трохи тепла, а саме гаряча вода. Але ж поки тече ледь тепла то лічильник всеодно рахує «гарячу» воду. Тому ми ставили бойлер. Є міста де взагалі централізованої гарячої води нема..
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляИМХОля
У нас в городе больше 20 лет нет горячей воды, поэтому бойлер не роскошь, а необходимость для большинства.
Можливо дійсно ставити якусь розумну розетку з таймером чи цікавитися /рахувати окупність двузонного лічильника, на весні обіцяють чергове здорожчання.
Не танцую- но пою• 04 января 2025
Мультипіч і мультиварка тягнуть багато, якщо постійно готуєте, то вони
Сижу_и_плачу• 04 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
а в июне ещё поднимут на 50% электричество тк хотят к ЭВропе сравнять тарифы
Правительство подписалось
Это пи...ц будет тогда, только зарплаты у нас далеко не европейские
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
У нас така ситуація у батьків чоловіка, вони на другому поверсі, то щоб дочекатися тієї гарячої, потрібно добряче спустити холодної, тепла з´являється ближче до вечора, теж мають бойлер.
Меряю линейкой• 04 января 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
а им плевать
в ЕС захотели? добро пожаловать
СвітланкаОК• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
3 людей. Плита газова.
У Вас скільки виходить за місяць?
У мене така ж ситуація (плита газ і техніки приблизно стільки ж), то за грудень 2800 😭
Блондинка в Шоколаде• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
3 людей. Плита газова.
У Вас скільки виходить за місяць?
Вопрос: зачем вы пользуетесь электрочайником если у вас газовая плита?
Это очень мощный потребитель, обычно тен в чайнике 1.5-2 кВт.
Намазюкана нішою• 04 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це витрата за годину роботи. Нагрівання відбувається дуже швидко. Я не люблю чекати, на газу довго.
СвітланкаОК• 04 января 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В моєї квартирантки до 200квт на дві особи, в мене 103кВт на дві особи. З ел приладів все однакове. Бойлер, праска, холодильник
Як може бути 100 квт з бойлером?
Птица секретарь• 04 января 2025
Будут опять люди мыться раз в неделю, как при совке Горячая вода роскошь и не каждому по карману. Назад в будущее.
Країна мрій• 04 января 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну чому, у працівників ЦВК та всіх інших дотичних до корита - європейські!
Голена блондинка• 04 января 2025
Автор, у нас стільки ж , але у нас нема бойлера, плита газова, тариф день/Ніч є сушильна машина і електромобіль заряджаємо .
аромат Жука• 04 января 2025
А как люди будут выживать с такими ценами и крошечными зарплатами?
аромат Жука• 04 января 2025
И куда комуналку еще повышать?!
Советничаю тут• 04 января 2025
У нас за грудень 117 кВт. Плита газова, духовка теж газова. І без бойлера. Помітила, що з новим холодильником зменшилось споживання.І ще в грудні світло виключали у нас, так би було більше.
katenka_• 04 января 2025
Примерно 300 кВт в зимнее время, газа нет - всё электрика, бойлер
автор миссДавеча • 04 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Якби я знала, що так нарахує, може, нічого б не вмикала) Але у нас до переїзду був цей самий чайник, платили близько 500-600 грн.
З нового тут тільки бойлер, духовка та інший холодильник. Трохи більше лампочок.
автор миссДавеча • 04 января 2025
Ответ дляkatenka_
А який у Вас бойлер?
автор миссДавеча • 04 января 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Так, ще й світла не було. Я планую замінити холодильник найближчим часом. Який Ви обрали?
Из Кукуева я• 04 января 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Як може бути 100 квт з бойлером?
Бо користуємося мало, пару раз на тиждень. Воду для того, щоб помити дві тарілки я грію в чайнику. Ну душ приймаємо в теплій,я легко обливаюся холодною водою ранком і все. Часто відрядження, то не треба бойлер кожного дня Це лічильник показав . Ранком на роботу,вечером теж мало вмикаємо світла, так звикли.
Душа компанії• 04 января 2025
У меня трёхкомнатная квартира, живем двое взрослых + подросток, он живёт у розеток, вечно что-то заряжает, то телефон, то джойстики.
Плита газ, чайник газ.
Бойлер, холодильник, стиралка, через день фен, стабильно какой-то из телевизоров работает. Ну гаджеты всякие заряжаем.
А, в кухне ещё пока проточный водонагреватель. Муж говорит, что он вроде экономичнее, чем бойлер, я пока межуюсь.
Выходит 230 кВт в среднем.
С учётом кондиционеров хочу поставить счётчик день - ночь. У кого стоит, выгодно?
Гопница-Советчица• 04 января 2025
В мене донька підліток, так я бачу, що вона щодня миє чолку, потім сушить феном, потім вутюжком тягне. А ще любить у грилі бутер приготувати . Ці прибори тягнуть дуже багато е.е.
автор миссДавеча • 04 января 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Скільки у Вас виходить за місяць?
Навіть з усіма приладами, мені здається, що у нас забагато, бо ми ж до цього без бойлера та духовки користувалися усім, не думаючи про економію, а тепер сума у 6 разів більша. Я думала, що додастся максимум тисяча.
Гопница-Советчица• 04 января 2025
Подивилися , більше 2 тис не було. І це у нас все на електриці. Недавно було у квартирантів, сума за електрику якось за певний місяць суттєво збільшилась. Чоловік телефонував і розбирався, так як показники передає вчасно. Так ось там десь на якомусь етапі відбувся збій і чи то обленерго не передали показники в детек, чи то навпаки, але якось там нарахували не вірно. Можливо, якщо квартира зйомна, теж десь не вірно показники подали і вам щось дорахували.
автор миссДавеча • 04 января 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Дякую. Та ні, квартира моя, показники знімаю самостійно, роблю фото лічильника. Мені хоча б щоб 2 тис виходило. Буду чистити бойлер та вимірювати, що скільки тягне. Можливо, якийсь прилад або бойлер треба замінити.
Тихомандражная• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
у меня 220 кВт. трое людей, гостинку,газовая плита.