миссДавеча• 04 января 2025
3000 за світло
Маємо бойлер, електричну духову шафу, витяжку, пральну машину, холодильник, чайник, мультиварку, мультипіч, тостер, робот пилосос, 6 лед лампочок, ноутбук та заряджаємо 2 планшети, 3 телефони. Ніби все. Що тягне стільки електрики на таку суму? У вас так само виходить?
Бойлер увімкнений постійно на максимум?
миссДавеча
• 04 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
Бойлер, чайник, електроплитка, електронагрівач в одній з кімнат, холодильник, пральна машина, комп´ютер, ноутбук, лампочки економні, і решту всякої дрібноти типу мобілки-ліхтарики заряджати.
За грудень вийшло 2535 грн.
Теж багато(
ШанельКуКу• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Треба дивитися десь у паспортах. Бойлер atlantic, маленький, десь 75, може, 100 літрів, паспорта немає. Духова шафа whirlpool. Старий холодильник Sanyo, все інше нове майже.
Старий холодильник може дуже багато жерти
Сирожено_пирожено• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Дякую. Я новий власник, з продавцями квартири вже не спілкуємось. Викличу майстра) не знала, що треба чистити, раніше без бойлера була квартира.
А, ну тоді взагалі супер ) просто викличте, хай все перевірить і почистить. А собі галочку поставите, що раз на рік треба це робити ;)
Видна міленіалка• 04 января 2025
За грудень 185кВт. Тобто десь 800 грн.
Працюємо з дому вдвох. Бойлера немає.
Из Кукуева я• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
3 людей. Плита газова.
У Вас скільки виходить за місяць?
В моєї квартирантки до 200квт на дві особи, в мене 103кВт на дві особи. З ел приладів все однакове. Бойлер, праска, холодильник
руки_Крюги• 04 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
Обалдеть
А как выявили?
И что потом соседи ?) притворились снежинками ?)
А как выявили?
Коли війна почалась ми поїхали , все по вимикали, а лічильник крутить. Повернулсись почали розбиратись, не могли зрозуміти що тягне. Викликали електрика з Київенерго і він знайшов, акт навіть склав. Сусіди сказали, що не в курсі, типу 5 років назад щось ремонтували і електрик так зробив мабуть. Ми закрили тему, не було сенсу з двома пенсіонерами воювати. Але вони перестали з нами вітатись при зустрічі 😂
миссДавеча
• 04 января 2025
Ответ дляруки_Крюги
У мене було по 700 кВт , теж думала бойлер і багато інших приладів, а виявилось сусіди підключились. Тепер максимум 400-450 кВт на міс
У мене сусід - дідусь під 90 років, хай підключається)
Меряю линейкой• 04 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
И сколько у вас в месяц выходит свет?
средняя 1200 грн
я одна, всё на электр, мало готовлю
Сама собі лікар• 04 января 2025
Ответ дляШанельКуКу
Да, холодильник и бойлер жрут
Это очень много за свет выходит
Домашка• 04 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
Да, холодильник и бойлер жрут
Это очень много за свет выходит
холодильник очень мало ест
Меряю линейкой• 04 января 2025
Ответ дляруки_Крюги
штрафанули соседей???
Бабайко• 04 января 2025
Бойлер на максимуме очень много тянет.
Поставьте его на эконом режим или на пару делений меньше.
Ну и чайник, смотря сколько раз в день включаете. Кто-то раз в день, а кто-то 10.
Также фен кто раз в два дня, а кто-то каждый день по 3 человека.
Так и получается у многих разница. Техника одна и таже а количество пользователей разное.
ШанельКуКу• 04 января 2025
Ответ дляруки_Крюги
Не знали) гарна позиція. Таких треба карати незважаючи на вік.
Домашка• 04 января 2025
Ответ дляБабайко
Бойлер на максимуме очень много тянет.
Ничего не изменится. Воду все равно захочется использовать теплую - значит больше увеличится расход воды из бойлера.
Домовенок Кузя• 04 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Є на техніці наліпки з технічною інформацією від виробника, пошукайте
миссДавеча
• 04 января 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Воно все вбудоване, так не видно.
Країна мрій• 04 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
За грудень 185кВт. Тобто десь 800 грн.
Працюємо з дому вдвох. Бойлера немає.
Бойлер реально багато тягне. У нас бойлер + пралка (економна клас А) + одна лампочка до них винесені на окремий лічильник, то там за грудень на 1180 грн намотало.
Птица Говоруша• 04 января 2025
Відмовилися від бойлера з підняттям тарифів, економічно недоцільно, виключно в ті періоди будемо користуватися, коли не буде гарячої води.
руки_Крюги• 04 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
штрафанули соседей???
Я про це не знаю. Навряд
Рассказница• 04 января 2025
Бойлер и духовка самые ’прожорливые’.
Но все равно много. Советую отключить все из розеток и понаблюдать за счётчиком, возможно кто-то подключился(
У меня два бойлера, ещё электрообогреватели включаем и кондиционер на обогрев , за месяц вышло 590 кВт.
Країна мрій• 04 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
А вам дають гарячу воду централізовано?
Бо нам так не вийде. Для нас відмовитися від бойлера = відмовитися від гарячої та теплої води взагалі.
Смячиком• 04 января 2025
У меня тоже бойлер, но он подключен в розетку-таймер и включается только ночью/утром на несколько часов в запрограммированное время.
Не рахую, а вважаю• 04 января 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ого. По моєму раз на 3 роки то довго якось.
Хоча.. воно ще від води залежить. Наш точно більше року без чистки не протягнув би )
Залежить від того, мокрий чи сухий тен в бойлері. Сухий рідше чистити
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
А вам дають гарячу воду централізовано?
Так, у нас є гаряча вода. РОків надцять тому у нас взяли моду відключати ледь не на все літо, потім серед сезону, тоді ми встановили бойлер, щоб не залежати від тих ’ремонтів’ але тоді й вигідніше було бойлер, ніж гарячу воду або ж не принципово, зараз з цінами на е/ен все помінялося.
Квартара у нас без газу зовсім, платимо 800 грн. Плита+духовка, пралка (стараюсь вночі тільки запускати, у нас двузонний лічильник), два компи (один досить потужний), ноут, фен, тостер, електрочайник, всі лампи лед.
Намазюкана нішою• 04 января 2025
Бойлер вмикаємо вночі, двохтарифний лічильник. Пралка вночі. Тисяча грн за світло.
миссДавеча
• 04 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
А вам дають гарячу воду централізовано?
І у нас немає гарячої в будинку. Хіба що колонку газову ставити.
Не рахую, а вважаю• 04 января 2025
Ответ дляСмячиком
А сколько вас человек и на сколько литров бойлер? Тоже думаем так сделать, у нас ночной тариф, 50 л бойлер и 2 человека, в квартире с бойлером пока еще не живем, но я уже в ужасе
ИМХОля• 04 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
У нас в городе больше 20 лет нет горячей воды, поэтому бойлер не роскошь, а необходимость для большинства.