миссДавеча• 04 января в 17:51

3000 за світло

Маємо бойлер, електричну духову шафу, витяжку, пральну машину, холодильник, чайник, мультиварку, мультипіч, тостер, робот пилосос, 6 лед лампочок, ноутбук та заряджаємо 2 планшети, 3 телефони. Ніби все. Що тягне стільки електрики на таку суму? У вас так само виходить?
Бойлер увімкнений постійно на максимум?
автор миссДавеча • 04 января в 18:17
Ответ дляКраїна мрій
Бойлер, чайник, електроплитка, електронагрівач в одній з кімнат, холодильник, пральна машина, комп´ютер, ноутбук, лампочки економні, і решту всякої дрібноти типу мобілки-ліхтарики заряджати.

За грудень вийшло 2535 грн.
Теж багато(
ШанельКуКу• 04 января в 18:17
Ответ длямиссДавеча
Треба дивитися десь у паспортах. Бойлер atlantic, маленький, десь 75, може, 100 літрів, паспорта немає. Духова шафа whirlpool. Старий холодильник Sanyo, все інше нове майже.
Старий холодильник може дуже багато жерти
Сирожено_пирожено• 04 января в 18:17
Ответ длямиссДавеча
Дякую. Я новий власник, з продавцями квартири вже не спілкуємось. Викличу майстра) не знала, що треба чистити, раніше без бойлера була квартира.
А, ну тоді взагалі супер ) просто викличте, хай все перевірить і почистить. А собі галочку поставите, що раз на рік треба це робити ;)
Кросівки оригінал• 04 января в 18:18
Фен ще дуже багато тягне, вирівнював і чайник
Видна міленіалка• 04 января в 18:19
За грудень 185кВт. Тобто десь 800 грн.
Працюємо з дому вдвох. Бойлера немає.
Из Кукуева я• 04 января в 18:19
Ответ длямиссДавеча
3 людей. Плита газова.
У Вас скільки виходить за місяць?
В моєї квартирантки до 200квт на дві особи, в мене 103кВт на дві особи. З ел приладів все однакове. Бойлер, праска, холодильник
руки_Крюги• 04 января в 18:19
Ответ дляСама собі лікар
Обалдеть
А как выявили?
И что потом соседи ?) притворились снежинками ?)
Коли війна почалась ми поїхали , все по вимикали, а лічильник крутить. Повернулсись почали розбиратись, не могли зрозуміти що тягне. Викликали електрика з Київенерго і він знайшов, акт навіть склав. Сусіди сказали, що не в курсі, типу 5 років назад щось ремонтували і електрик так зробив мабуть. Ми закрили тему, не було сенсу з двома пенсіонерами воювати. Але вони перестали з нами вітатись при зустрічі 😂
автор миссДавеча • 04 января в 18:20
Ответ дляруки_Крюги
У мене було по 700 кВт , теж думала бойлер і багато інших приладів, а виявилось сусіди підключились. Тепер максимум 400-450 кВт на міс
У мене сусід - дідусь під 90 років, хай підключається)
Меряю линейкой• 04 января в 18:20
Ответ дляСама собі лікар
И сколько у вас в месяц выходит свет?
средняя 1200 грн
я одна, всё на электр, мало готовлю
Сама собі лікар• 04 января в 18:20
Ответ дляШанельКуКу
Да, холодильник и бойлер жрут
Это очень много за свет выходит
Домашка• 04 января в 18:20
Ответ дляСама собі лікар
Да, холодильник и бойлер жрут
Это очень много за свет выходит
холодильник очень мало ест
Меряю линейкой• 04 января в 18:21
Ответ дляруки_Крюги
штрафанули соседей???
Бабайко• 04 января в 18:21
Бойлер на максимуме очень много тянет.
Поставьте его на эконом режим или на пару делений меньше.

Ну и чайник, смотря сколько раз в день включаете. Кто-то раз в день, а кто-то 10.
Также фен кто раз в два дня, а кто-то каждый день по 3 человека.
Так и получается у многих разница. Техника одна и таже а количество пользователей разное.
ШанельКуКу• 04 января в 18:22
Ответ дляруки_Крюги
Не знали) гарна позиція. Таких треба карати незважаючи на вік.
Домашка• 04 января в 18:22
Ответ дляБабайко
Бойлер на максимуме очень много тянет.

Ничего не изменится. Воду все равно захочется использовать теплую - значит больше увеличится расход воды из бойлера.
Домовенок Кузя• 04 января в 18:23
Ответ длямиссДавеча
Є на техніці наліпки з технічною інформацією від виробника, пошукайте
автор миссДавеча • 04 января в 18:26
Ответ дляДомовенок Кузя
Воно все вбудоване, так не видно.
Країна мрій• 04 января в 18:30
Ответ дляВидна міленіалка
За грудень 185кВт. Тобто десь 800 грн.
Працюємо з дому вдвох. Бойлера немає.
Бойлер реально багато тягне. У нас бойлер + пралка (економна клас А) + одна лампочка до них винесені на окремий лічильник, то там за грудень на 1180 грн намотало.
Птица Говоруша• 04 января в 18:32
Відмовилися від бойлера з підняттям тарифів, економічно недоцільно, виключно в ті періоди будемо користуватися, коли не буде гарячої води.
руки_Крюги• 04 января в 18:33
Ответ дляМеряю линейкой
штрафанули соседей???
Я про це не знаю. Навряд
Рассказница• 04 января в 18:33
Бойлер и духовка самые ’прожорливые’.
Но все равно много. Советую отключить все из розеток и понаблюдать за счётчиком, возможно кто-то подключился(
У меня два бойлера, ещё электрообогреватели включаем и кондиционер на обогрев , за месяц вышло 590 кВт.
Країна мрій• 04 января в 18:33
Ответ дляПтица Говоруша
А вам дають гарячу воду централізовано?
Бо нам так не вийде. Для нас відмовитися від бойлера = відмовитися від гарячої та теплої води взагалі.
Меряю линейкой• 04 января в 18:33
Ответ дляруки_Крюги
Я про це не знаю. Навряд
я бы вызвала Дтэк
Смячиком• 04 января в 18:34
У меня тоже бойлер, но он подключен в розетку-таймер и включается только ночью/утром на несколько часов в запрограммированное время.
Не рахую, а вважаю• 04 января в 18:34
Ответ дляСирожено_пирожено
Ого. По моєму раз на 3 роки то довго якось.
Хоча.. воно ще від води залежить. Наш точно більше року без чистки не протягнув би )
Залежить від того, мокрий чи сухий тен в бойлері. Сухий рідше чистити
Птица Говоруша• 04 января в 18:38
Ответ дляКраїна мрій
А вам дають гарячу воду централізовано?
Так, у нас є гаряча вода. РОків надцять тому у нас взяли моду відключати ледь не на все літо, потім серед сезону, тоді ми встановили бойлер, щоб не залежати від тих ’ремонтів’ але тоді й вигідніше було бойлер, ніж гарячу воду або ж не принципово, зараз з цінами на е/ен все помінялося.
Квартара у нас без газу зовсім, платимо 800 грн. Плита+духовка, пралка (стараюсь вночі тільки запускати, у нас двузонний лічильник), два компи (один досить потужний), ноут, фен, тостер, електрочайник, всі лампи лед.
Намазюкана нішою• 04 января в 18:39
Бойлер вмикаємо вночі, двохтарифний лічильник. Пралка вночі. Тисяча грн за світло.
автор миссДавеча • 04 января в 18:40
Ответ дляКраїна мрій
А вам дають гарячу воду централізовано?
І у нас немає гарячої в будинку. Хіба що колонку газову ставити.
Не рахую, а вважаю• 04 января в 18:41
Ответ дляСмячиком
А сколько вас человек и на сколько литров бойлер? Тоже думаем так сделать, у нас ночной тариф, 50 л бойлер и 2 человека, в квартире с бойлером пока еще не живем, но я уже в ужасе
ИМХОля• 04 января в 18:42
Ответ дляПтица Говоруша
У нас в городе больше 20 лет нет горячей воды, поэтому бойлер не роскошь, а необходимость для большинства.