Самохвалова• 04 января 2025

Хто купив собі айфон, не жалієте витрачених на нього грошей??

Нам в сім´ю потрібен телефон, бо у чоловіка старий вже лагає. У нас xiaomi. Вибирали чоловіку шось з таких же, але читаю відгуки і розумію, шо вони всі на 3 роки приблизно. Син каже куплять айфон, бо в нього айфон. Я хочу великий розмір і тільки новий. Це 16 про мах. Сижу і думаю, він мені потрібен? А чоловіку свій віддам🙂 він згоден
Цикавенная• 04 января 2025
Мне не зашёл,я адепт андроидов, для меня Самсунг идеальный вариант.
Смайлик• 04 января 2025
Я с 13 про хожу, а вам только последний нужен 16))))
Смайлик• 04 января 2025
Мы ведь не знаем зачем вам айфон для работы или для пантов
Невловимий Джо• 04 января 2025
Ответ дляЦикавенная
Підтримую.
Як обирати між S24 ultra в 16proMax,,я за Андроід.
В 16му тільки відео краще.
Зубачистка• 04 января 2025
Мені норм. Але я не брала самий новий )
Смайлик• 04 января 2025
Автор я вообще не думаю телефон для звонков , и думать жалею или нет нет ни времени ни желания
Работать надо• 04 января 2025
У Айфона тоже через несколько лет проблемы с батареей будут
автор Самохвалова • 04 января 2025
Ответ дляРаботать надо
І що тоді роблять?
Царевна в уггах• 04 января 2025
У дочки был 11-ый
Купила 16-ый, а тот отдала мужу: оба пищат от радости
У меня Самсунг, который был у дочки до 11-го айфона: более чем устраивает :)
У младшей тоже Самсунг
С хуавеями и прочим закрыли вопрос лет 7-8 назад
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Користуюсь айфонами вже років 13-14. Але андроїди теж зрозумілі для мене. Все це діло звички. Ну і камера в айфон мені подобається більше.
Зубачистка• 04 января 2025
Ответ дляСамохвалова
І що тоді роблять?
Міняють батарею або куплять новий )
З усією технікою так ) або ремонтуй, або заміняй на нову )
Цирк на дроті• 04 января 2025
Мне нравится у меня 15 про Макс, и батарею долго держит, фото и видео тоже супер.
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Чому?
В мене все ще є 7. Йому років 5-6. З батареєю все ок, дитина не скаржиться, проблем не має
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляСмайлик
У меня сейчас и 13 про и 16 про Макс, второй полное разочарование
Царевна в уггах• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому?
Зависит от того, как интенсивно пользоваться
Мужу хватает зарядки на день, дочке хватало на полдня
Невгамовна сила• 04 января 2025
Чоловік влітку подарував айфон. Чесно, я не дуже зрозуміла захвату від нього. Телефон як телефон. Самсунг в тій же ціновій категорії нічим не гірший.
ВсеЧетко• 04 января 2025
Что означает’в семью нужен телефон’? Он общий будет ?
Смайлик• 04 января 2025
Ответ дляСамохвалова
І що тоді роблять?
Покупают следующий)))
Смайлик• 04 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
13 про разочарование! ? А мне подходит
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляСмайлик
13 про разочарование! ? А мне подходит
16 про макс
Смайлик• 04 января 2025
Ответ дляВсеЧетко
Жена решает все поэтому так и пишет , это когда муж без права голоса
Смайлик• 04 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
16 про макс
У меня брат сказал нужно менять уже с 17 или 18 не знаю почему
Работать надо• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому?
У мужа 12, есть проблема с батареей, не держит целый день.
А вообще все батареи они все на определенное количество циклов зарядки настроены. В случае айфонов они не очень френдли в плане вариантов замен, в сравнении с другими производителями.
Леся Українка• 04 января 2025
У вас щось не сходиться, в сім´ю потрібен телефон і 16 промакс за 68000-88000 грн. Якщо у вас є такі кошти і ви вільно їх можете витрати на такий телефон, то чому ні. А якщо заради понтів, бо 16 промакс не робить нічого такого феєричного, чого немає в попередніх моделях чи андроїдах, то сенс вивалювати купу грошей. У мене 11й вже п´ятий рік, у чоловіка і дітей мотороли, син дуже своїм задоволений, каже ніякі оппи/ксяомі і поряд не стояли.
Птица Говоруша• 04 января 2025
Ответ дляСмайлик
Видно он что то знает, мне просто нужно было уже обновить и мой 16 что то неудачный - камера, CarPlay и разблокировался на лицо моей сестры 🤣 прям шаг и мат
Зубачистка• 04 января 2025
Ответ дляРаботать надо
У мене 14 про, і ніколи не тримав весь день. Новий купувався )
Це не завжди від телефону залежить, а ще від власника )
У мене до того самсунг s21 був, по часу тримав так само, як зараз айфон. Самсунгом зараз користується мій чоловік, і заряд в тому телефоні живе з ранку до ночі ) хоча у мене (нагадаю, я ним майже 3 роки користувалась) заряда вистачало з 8 до 14-15 годин )
Аноним_1858• 04 января 2025
Мені чоловік дарує всі моделі, перша була 6. 16 про Макс ще не має, домовились на 14 лютого
Ніколи не жалкувала, минулі моделі віддаю дочці - все ок з ними
автор Самохвалова • 04 января 2025
Ответ дляВсеЧетко
Ні, це означає, що або чоловіку куплять новий, або мені, а я йому свій віддам😁
автор Самохвалова • 04 января 2025
Ответ дляСмайлик
Неправда, ми спочатку вибирали чоловіку телефон, але почитавши відгуки , я запропонувала отаку схему з айфоном. Чоловіку точно не потрібен айфон на його роботі
Добро с Кулаками• 04 января 2025
Отличный телефон. Если от сердца не отрываете и кредит не берете - то покупайте и пользуйтесь.