Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Айфон дійсно такий зручний?
Нещодавно був ювілей і чоловік з сином подарували гроші. наполягають, щоб я купила айфон. але я вагаюсь, в мене весь час були андроїди. що скажете? варто чи ні?
Хвігура мічти• 29 декабря 2024
Так, дійсно. Користуюся від 3-го айфона. Нізащо на андроїд не повернуся
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Якщо вам потрібні якісні фото,серфінг,дзвінки та месенджери,то навчитеся і буде ок.
Мені в ньому не вистачає деяких функцій,тому я повернулася на Андроід.
Якщо не любите фотографувати,то Айфон вам не потрібен.50% ціни,це за якісне фото/відео.Тобто за камеру.
Оцененная• 29 декабря 2024
Дело привычки и все , пользуюсь айфоном . Хотя думаю прекрасно и другим бы пользовалась
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Я тривалий час користувалась айфоном, потім 6 років були андроїди. Місяць тому перейшла на айфон. Ну що вам сказати. Він зручний, приємний в користуванні, але є функції, які в андроїдах на мій погляд зручніші. Наприклад додавання в обранку налаштування режиму «не турбувати», перенос фото, музики
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
ну по роботі може і пригодиться фото відео. але в сина айфон і я не побачила супер різниці в порівнянні з самсунгом.
я боюсь, що так і не звикну до нього. купили мені айпад, то так і валяється десь.
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Так і є. Я легко перейшла з айфона на андроїд і зараз знов на айфон
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
а які андроїди були? бо прямо наполягають зараз іти купувати телефон, а я чомусь вагаюсь.
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Різниця буде в складних умовах,при недостатньому освітленні.Мені теж потрібні якісні фото.Тому переплачую.Але Андроід,і Самсунг Ультра.
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Йдіть та купуйте.Але прошку,звичайний я б не брала.
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Мені в айфоні, на приклад, дуже не зручно NFC, ідентифікація через подвійний клік та фейс. А я малого зросту, тому це цілий квест - приклала телефон до терміналу, перевела вертикально, 2 рази клацнула, він піймав мій фейс і я знову швиденько прикладаю. В андроїді або взагалі не вимагав ідентифікацію, або просив відбиток пальцю. Тобто значно простіше
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
це 16 про? мені стільки не подарували грошей
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене обидва рази були Хуавей - Р10 та Р30. Зручні, швидкі, з гарною камерою та міцним акумом. До речі акуми в айфонах слабкіші за Хуавей
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не обов´язково.15 теж норм,і навіть 14.
Хай додають на прошку,тоді й підете
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
ого. я теж 160 см, не знала, що якісь є проблеми з цим. самсунг приклала та і все.
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я менша, 156 ☺️
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Це моя любов.В них бомбезні фото,з правильною кольоропередачею.Але без гугла я не можу.
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Не обов´язково.15 теж норм,і навіть 14.
Хай додають на прошку,тоді й підете
ну так це ж вже б.у я не хочу вживаний
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
ну так це ж вже б.у я не хочу вживаний
Є нові 15 ті.Повно.14 ще зустрічаються теж,але вже краще 15.
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Там камера Leica, тому і фото бомбезні
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Там камера Leica, тому і фото бомбезні
Там справа не в Leica,а в програмному забезпеченні.В Сяомі те ж Leica, а фото посередні.До того ж від Лейка лише оптика,а сенсори Соні.
Кросівки оригінал• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Спочатку клацайте, а потім прикладайте. Активуйте Apple Pay не терміналом а кліками і обличчям
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Айфони такі проооооості у зруууууучні бо що не тема то про айфон....як скапіювати....як встановити....ачого воно гроші хоче....як переслати....
Тому якщо любите танці з бубном то купляйте огризка
Будьте так ласкаві
• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
так отож. навіщо мені цей стрес? але ж бачу, що багато хто хвалить все ж айфон.
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Що то ви свідкам пришестя огризка всі понти так обламуєте жостко...
огризок то супур пупер унікальне і саме нове...а тут ви рубаєти що то в якомусь сяомі є
Кросівки оригінал• 29 декабря 2024
Поки не спробуєте не зрозумієте, але кому айфон подобається, то андроїд вже ніколи не візьмуть, і не зря ж айфони настільки популярні
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Хвалять ті хто спочатку на айфоні, і посуті незнали андрюхи....бо фактично до червертого айфона єдиним повноціним смартфоном був огризок...
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Такі популярні що стрімко втрачають користувачів....а всякі сяомі тільки нарощують продажі
Пишу_граммотно!• 29 декабря 2024
Мені чоловік на ДР подарував 15 pro max
Не знаю , чому носяться з тими Айфонами і за що ці гроші.
Я звикла до Андроїда і не вважаю, що Айфон краще