Рятівник Малібу• 04 января в 20:41
Раджу два фільма
Не самі свіжі, але я їх пропустила.
Люблю трилери, вже ніби все передивилась, тому дякую, що тут порадили:
Ідеальний чоловік ( про письменника)
Вбивча спека (2023)
Ідеальний чоловік ( про письменника)
Вбивча спека (2023)
Коржик• 04 января в 21:33
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, дивились вже день шакала?
книга цікава, я читала разів 10, не знаю чи фільм цікавіший буде
Манкоголік• 04 января в 21:35
Рятівник Малібу
• 04 января в 21:38
Ответ дляdf364tye3
Достать ножи, 2019 ,,,
еще не смотрел, но хвалят ,,,
Дивилась, норм
Бла бла бла• 04 января в 21:43
Ответ дляМяо мой мяо
А я не раджу Субстанція)
Слышала, что на премьере этого фильма даже пакеты всем людям выдавали, потому что некоторых тошнило. И ещё читала, что кто-то потерял сознание при просмотре в кинотеатре
Невгамовна• 04 января в 21:45
Ответ дляПтица Говоруша
Дюна - це шедевр! Почитайте книгу на дозвіллі
Кому як, муть рідкісна.
Рятівник Малібу
• 04 января в 21:45
Ответ дляБла бла бла
От таке я не люблю. Я виросла на Агаті Крісті, які тут пакети для ригачки при перегляді фільмів)))
Малая Налегке• 04 января в 21:47
Ответ дляevgeniiya
Звёздная пыль, смотрели?
И Дом странных детей Мисс Перегрин
Смотрели) Сложно найти, что не смотрела)
ПлюшкамиБалуюсь• 04 января в 21:49
Ответ дляРятівник Малібу
Не дивилась, чоловік дивився. Каже, таке 🤮
Это фильм именно для мужчины.
Ласковая_львица• 04 января в 21:58
Ответ дляПтица Говоруша
Мне тоже зашла, сейчас читаю книгу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января в 22:03
Ещё мои любимые триллеры:
Тело
Транс
Исчезнувшая
Невидимый гость
Тело
Транс
Исчезнувшая
Невидимый гость
маминаБубочка• 04 января в 22:09
Ответ дляРятівник Малібу
Не дивилась, дуже суперечливі відгуки. Варто?
Ні. Якщо Ви поціновувач якісного закрученого сюжету, це не для Вас😁 Навіть Рейдман його не витягнув, навіть, навпаки, я давно не бачила такого поганого вибору актора на головну роль. Хоч дуже люблю цього актора.
маминаБубочка• 04 января в 22:15
Ответ дляdf364tye3
Достать ножи, 2019 ,,,
еще не смотрел, но хвалят ,,,
Один з найкращих класичних детективів. Другий вже не те
Королева краси• 04 января в 22:20
Ответ дляРятівник Малібу
Я люблю трилери- детективи, в яких є злочин, план, загадка, несподівана розвʼязка. А не муть різна
Якщо малому 12 років, можна подивитися? Бо таке я теж люблю, щоб несподівана кінцівка)) але він теж буде поруч дивитися.
Рятівник Малібу
• 04 января в 22:25
Ответ дляКоролева краси
І там, і там є секс, але разово, без акцента на цьому. Якщо ви з дитиною відкрито говорите і дивитесь- то спокійно. Моєму 15- нічого з ним не дивлюсь😒
Королева краси• 04 января в 22:30
Ответ дляРятівник Малібу
Ми з малим дивилися Ідеальна брехня (2019)- типу трилер, але фільм дуже прикольний і легкий. Малому зайшло і несподіваний кінець його дуже вразив)
неДоПриличий• 04 января в 22:39
Ответ дляМакака Джо
Мені цей зайшов. Трохи підлітковий)
заглавное фото напомнило мне мой вступительный экзамен по математике в универ))) все ноги исписанные и юбка - ламбада, чтоб удобнее смотреть было 😂
неДоПриличий• 04 января в 22:41
Ответ дляМалая Налегке
Не хочу триллер, хочу казочку))
посмотрите мульт Дикий робот, в кинотеатре выходили все с заплаканными глазами, очень трогательный.
Рятівник Малібу
• 04 января в 22:41
Ответ дляКоролева краси
Тоді дивіться)
Королева краси• 04 января в 22:44
Ответ дляРятівник Малібу
Тоді дивіться)
«Ідеальна брехня»-це як рекомендація, там сексу немає, бо не можу похвастатися про довірчі відносини з малим, тому, власне, відгук у вас і попросила 🫣