Плекаю думи• 04 января в 21:32
Какие профессии нормально оплачиваются?
На кого можно выучится если мне почти 30? Так стыдно,что мало зарабатываю и работаю на тяжёлых работах и здоровье уже не то. Возраст уже солидный. Знаю хорошо англ и все, на этом мои достижения заканчиваются
Плекаю думи
• 05 января в 23:20
Ответ дляНетутешня
Ви не стара. Просто у вас немає досвіду і мають бути аргументи, чому взяти саме вас, а не дівчинку після університету. Високий у вас рівень англійської? B2? C1? Пробитися можна у будь-якому разі, якщо у вас такий характер та серйозні плани
Англ b2-c1. Лучше пойти на магистратуру по этой специальности?
Нетутешня• 05 января в 23:28
Ответ дляПлекаю думи
Нащо? У мене диплом спеціаліста взагалі. В такому віці на це не звертають увагу вже. Важливий досвід та іноземні мови. Ви ж робили щось останні +- 8-10 років після закінчення університету? Розкажіть про це і подайте це вигідно.
Плекаю думи
• 05 января в 23:30
Ответ дляНетутешня
Я работала в колл- центре, магазине, менеджером по продажам.Не думаю, что работатодателя впечатлит мое резюме. В дипломе филолог и переводчик
Нетутешня• 05 января в 23:32
Ответ дляПлекаю думи
Якщо у вас такий настрой і ви не вмієте продавати себе, то так і буде. Будете сидіти далі і все. Я б, дійсно, спробувала на вашому місці ЗЕД, гуртові продажі зі знанням англійської або ай-ті, але ви якась сильно невпевнена у собі. Це все зіпсує(( чого так довго сиділи? Англійська у вас нормальна. Давно б побудували кар´єру в міжнародній компанії...чого сиділи, чого чекали, чого комплексували
Плекаю думи
• 05 января в 23:35
Ответ дляНетутешня
Не знала куда податься если честно со своей филологией. Мозги появились только недавно, жалко, что не в 20)). Неуверенна потому,что такое резюме имею из-за своей глупости
Нетутешня• 05 января в 23:38
Ответ дляПлекаю думи
Йдіть викладати англійську. Тільки сама добийте спочатку до класного b2 або навіть с1. Складіть міжнародний іспит ( ielts, toefl) і йдіть. Навіть в школі разом з додатковими заняттями у вас може бути 35 000-40 000 грн. Або з такою ж мовою візьмуть секретарем/асистентом в міжнародну компанію. Там інколи шалені зарплати. А там може навчитеся новому і зможете змінити напрямок роботи. Просто треба більше напористості і впевненості в собі. Англійська- ваш козир
ИзЮмрудная• 04 февраля в 20:20
Ответ дляПлекаю думи
Автор, ну ви реальний песиміст. Я теж працювала і сервіс-менеджером, і менеджером з продажів. А коли у відділі ЗЕД моєї компанії з´явилась вакансія помічника менеджера ЗЕД, попросилась туди. На той час мені було 37. Англійська в мене була В1. По диплому я менеджер-економіст. Згодом, менеджер ЗЕД пішла у декрет, а я пішла на її місце.
Особливих навичок, щоб витрачати роки в інституті, на менеджера ЗЕД, не потрібно. Достатньо англійської і навичок продажів.
Можу порадити трохи повчити правила міжнародних перевезень Інкотермс. Там небагато. Вакансії на сайтах на менеджера ЗЕД чи його помічника зараз є, я періодично моніторю.