ТАЗератти• 04 января в 22:33

Як Вам Назарій Яремчук?

?
Марафетчица• 04 января в 22:34
Як сонце
Малая Налегке• 04 января в 22:35
Никак
НичеНипанимаю• 04 января в 22:35
Мужчина гарний був і голос гарний. Шкода, що так рано помер.
Морковку дай• 04 января в 22:39
Виктор Павлик круче!
Істеріомама• 04 января в 22:39
Талановита людина. Посмішка гарна, відкрита. Пам´ятаю з дитинства.
ЗаведУющая• 04 января в 22:40
Голос і душа України
Файна цьоця• 04 января в 22:41
Якесь питання неправильне трохи, як він вам як співак, чи як людина, ну і помер він давно, що ви хочете почути.
Мені пісні подобаються, дуже шкода, що прожив мало, хвороба важка його забрала
Бабайко• 04 января в 22:43
Как вам Андрей Макаревич
Файна цьоця• 04 января в 22:43
Родина, родина , від батька до сина від матері доні добро передам.
Дуже подобаються його пісні, він був красивий, високий, худорлявий ,талантище.
Сусідка знизу• 04 января в 22:44
Дуже класний. Голос, талант, зовнішність - все ок.
Морковку дай• 04 января в 22:44
Как вам Павло Зибров?
Я така бойова• 04 января в 22:44
Фильм? Хороший. Один раз можно посмотреть для общего развития.
Сусідка знизу• 04 января в 22:44
Ответ дляМорковку дай
Как вам Павло Зибров?
Такоє, Степан Гіга крутіший.
Морковку дай• 04 января в 22:45
Як вам Михайло Поплавський?
Морковку дай• 04 января в 22:45
Ответ дляСусідка знизу
Такоє, Степан Гіга крутіший.
Загуглила, и правда красавчик 🥰
Файна цьоця• 04 января в 22:46
Ответ дляМорковку дай
Как вам Павло Зибров?
Ну, тема не про Зіброва, якщо так хочеться то можете свою тему створити, а тут ми про Н.Яремчука дискутуємо.
Інакше ви виглядаєте як невиховане бидло, яке влізло в тему і гадить.
Сусідка знизу• 04 января в 22:46
Ответ дляМорковку дай
Як вам Михайло Поплавський?
До чого ваші питання?
Ви стібетесь чи реально вважаєте всі перераховані вами персони артистами такого ж рівня, як Яремчук?
Морковку дай• 04 января в 22:58
Удалено администрацией...
aljonyshka• 05 января в 00:08
Невероятно талантливый, гордость своего народа, красивый, все мое детство прошло под его песни, до сих пор слушаю и восхищаюсь)
Аристократка-тунеядка• 05 января в 00:24
Ответ дляБабайко
Как вам Андрей Макаревич
Єбобо
Аристократка-тунеядка• 05 января в 00:25
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
ебобо