Аноним_Русалка• 04 января в 23:56

Ті, у кого чоловіки сидять зараз вдома

Здається, зі зрозумілих причин. Питання: чи має дистанційну роботу або тимчасово ви забезпечуєте сім´ю? Якщо ви тягнете сама, чи набагато вам стало складніше фінансово?(
Результат:
вже голосів: 617
420 (68.07%) Працює
197 (31.93%) Не працює, все на мені
Lisichka1307• 05 января в 13:50
Ответ дляsvitochkaa
о чем вы?там машины копейки.и жизнь дорогая.
Та ладно, в нас машина куплена, бо ж катаються туди-сюди. Виїхав - сиди тихенько. А не бійся закінчення війни, яка тобі не грозить.
svitochkaa• 05 января в 13:51
Ответ дляOlvia1987
После снятия анонимов прошло 12 минут и за это время никто не обозвал мужчин сцыкунами и подьюбочниками Ну,где же ваша смелость?)
а где вы видели смелого русского тролля?ботня она такая...
Natal_ka91• 05 января в 13:52
Ответ дляsvitochkaa
Тяжелее,когда придется хоронить своего ребенка изнасилованного штормом зет при чем в своем же доме и самой быть убитой и замученной
Придумайте вже щось новеньке
annu-b519• 05 января в 14:01
Ответ дляsvitochkaa
Ужос 🤪 🤣
Olvia1987• 05 января в 14:02
Ответ дляsvitochkaa
Да вот наблюдаю в реальном времени.Еще и в переписку со мной вступил.Только это вряд ли смелость,скорее безрассудство.
annu-b519• 05 января в 14:05
Ответ дляLizavel
Я из Киева. Куча машин,потому что приехали ВПО из других городов и это столица,как никак. Унылые тележки на кассах,давно такого не было перед Новым годом. На главной елке три калеки. Все грустно и очень дорого
Я ещё никогда не видела 31 декабря такой пустой город, в маркетах очередей нет, вокзал пустой. Ещё даже год назад город жил, а в этом какая то пустота 😓
Павела• 05 января в 14:22
Ответ дляannu-b519
Ми не дуже НР святкуємо, у нас більше Різдво. Але я 31 о 15 год робила покупки у двох супермаркетах міста. І також здивувала відсутність людей. Каси взагалі порожні були. Ми бідніємо, ціни ростуть, нічого дивного. Місто маленьке, зп мізерні. Та і якось недоречно гучно святкувати.
Lizavel• 05 января в 14:25
Ответ дляПавела
Людям просто не за что отмечать и нет настроения.
РойЛеля• 05 января в 14:31
Ответ дляКоржик
А мені не зрозуміло, чому тато двох дітей має десь ото ховатися, а трьох вже герой може і на море навіть їздити закордон:(
Це кончена реальність. Ладно не воює, але вяльно шастати на море це нонсенс
svitochkaa• 05 января в 14:34
Ответ дляLizavel
если у вас нет денег-это не значит ,что у других нет .
svitochkaa• 05 января в 14:35
Ответ дляПавела
ну где в маленьком городе вы возьмете людей?и до войны их не было-выезжали в область ибо работа.а в селах своя земля и продукты.плюс магазины.все есть.зачем тратится на маркеты
svitochkaa• 05 января в 14:37
Ответ дляannu-b519
тьма народа в городах.в своем видела и на ютубе видео как у других.И еще праздновали на улицах день рождения Бандери Степана!
LyudaT• 05 января в 14:42
Ответ дляannu-b519
Серйозно? Я в Полтаві живу, то 31 грудня в Метро та Епіцентрі не протовкнутись було, ледь знайшла місце для парковки... Не перебільшуйте. В Києві 100% теж пусто не було.
Natal_ka91• 05 января в 14:47
Ответ дляannu-b519
Ну в нас вокзал може й пустий був, а в супермаркетах не проштовхнутись було. Але в нас глибокий тил, вірю що ближче до фронту у людей дійсно настрою святкувати немає(
ProstoKoschka• 05 января в 14:47
Ответ для100%
Захищають усіх нас. Від окупації. Хоча, якщо чесно, хуйла не зрозуміти, все одно не вистачить йому сил тримати усю Україну в контролі. Але, наскільки знаю, на тижні ми втратили дуже жирне місце-поклади літію. Це дуже сумно, рашка нас просто грабує. Кожний день все більше і більше. Корейців у них ще багато. А у нас людей мало, ми і так, я вважаю, молодці, три роки вже стримуємо цю навалу. А про ухилянтів я нічого не пишу, це все на їх совісті.
Нічого не пишу, але ’на їх совісті’ втулю. А чого не на вашій совісті? Чому ви не воюєте?
Lizavel• 05 января в 14:50
Ответ дляsvitochkaa
Зачем вы на личности переходите. Пустые тележки у людей и это Киев. Все снуют по АТБ,ЭКО, Варус в поисках акций
Lizavel• 05 января в 14:50
Ответ дляLyudaT
Было пусто
Natal_ka91• 05 января в 14:51
Ответ дляProstoKoschka
% погоджуюся. Всі про ухилянтів - шановні, підіть на пару днів на 0, потім скажете як воно і чи не хотілося вам жити
LyudaT• 05 января в 14:52
Ответ дляLizavel
Было пусто
Ага... вірю... будемо так вважати. Мабуть в Полтаву всі поїхали)
Lizavel• 05 января в 14:53
Ответ дляLyudaT
Вы отрицаете, что люди обеднели? Что у них нет денег или что? Может выехали из Киева, обстрелов боялись. В Полтаве спокойнее
LyudaT• 05 января в 14:54
Ответ дляLizavel
Я маю очі)
Lizavel• 05 января в 14:55
Ответ дляLyudaT
Я маю очі)
Иметь глаза не значит понимать очевидные вещи: насколько обнищали люди
Lizavel• 05 января в 14:57
Ответ дляLyudaT
Я маю очі)
Компанія Postmen провела всеукраїнське онлайн-опитування у грудні 2024 року, і результати показали, що у 56% українців доходи зменшились протягом року. При цьому у третини опитаних доходи «значно зменшились».

Кассы в Полтаве 31.12 это конечно показатель)
ProstoKoschka• 05 января в 14:57
Ответ дляNatal_ka91
Бо не вона на фронті. І те, що її чоловік там, не рахується. От якби вона чи її дитина, то вже б по іншому говорила.
WomAnn• 05 января в 15:06
Ответ дляХочу в БАНю
Прошу сидеть дома, но он все равно работает не официально по пол дня. Я пошла на целый день на работу. 2 детей средняя школа.
Вам ок?
Дівчина_твоїх_мрій• 05 января в 15:07
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну якщо має змогу на море. Тоді можливо через те, що не побоявся третьої дитини? На яку в батьків однієї чи двох не вистачило сил і фінансів. Тому що бо все розплановано на попередніх дітей і третя знизить якість життя попередніх дітей. Родіть третю. В чому проблема? Пологи, візок, памперси, час і багато чого іншого
мля,,,
WomAnn• 05 января в 15:08
Ответ дляКоржик
Ок. Не підлягає мобілізації. Але чому виїздний?
svitochkaa• 05 января в 15:11
Ответ дляLizavel
заметно абнищание страшнейшее.застройщикам уже земли в городе нет от слова совсем-вылезли в села далеко за городом.проезжаю-в шоке-стройка
svitochkaa• 05 января в 15:12
Ответ дляLizavel
у кого как.у всех по разному.кому то лучше стало.кому то хуже.так было всегда
Lizavel• 05 января в 15:12
Ответ дляsvitochkaa
Ага, на 20 миллионов оставшихся 10 миллионов пенсионеров.