svitochkaa• 05 января 2025
Курська битва 2! Наші пішли в наступ! Моліться, дівчатка! Є гарні новини!
На болотах страшний вой.Наші взяли вже декілька населених пунктів КуНР,просуваються далі.
ReintTycha• 05 января 2025
Ответ дляannac
та все с вами ясно
Дивна ситуація. Росіяни стояли під Житомиром. І тут за два дні зникли. А Херсон- виявився під окупацією
ReintTycha• 05 января 2025
Ответ дляannac
Садитесь, два
Та чхати Я хотіла на чужі думки і оцінки. І сідаю я лише на унітаз
ReintTycha• 05 января 2025
Ответ дляannac
Чудова життєва позиція! Головне, щоб унітаз був надійним
Хм.
Коли що- створю тему: ’ ненадійний унітаз- провал в житті ’( уточнила)
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Тільки там жах, на інших напрямках - курорт?
І це пише людина з відверто рашистським ніком
Чому ви Василіса, а не Василина? Ви сама на якому напрямку? Ви тут для того щоб знущатися над українцями?
vasilisa-l• 05 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Хто визначає який нік рашиський, а який - ні?
Моєму ніку стільки, як цьому форуму.
То ви хочете довести що на інших напрямках нема жаху? Чи що ви хотіли сказати?
Моєму ніку стільки, як цьому форуму.
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Моєму ніку стільки, як цьому форуму.
Хотіла сказати те, що написала. Що вам конкретно незрозуміло? Василіса то не українське ім´я, російське, скільки б ви тут не були зареєстрована. Який толк з вашої реєстрації? Кількістю років просиджених тут, ви скільки української землі звільнили? Ви на яких напрямках побували, щоб знецінювати ті жахи, які переживають наші воїни?
vasilisa-l• 05 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Вам щось ввижається. Ваш нік теж не український, тому ви знецінюєте інші напрямки?
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 05 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Удалено администрацией...
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Удалено администрацией...
Так які напрямки я знецінила? Покажіть допис. Особисто ваші диванні? Хай за корабликом ідуть місцеві консерви з рашиськими ніками, для яких жахи що переживають наші воїни - норма ’бо це ж війна’.
Ответ дляРеверанс
Ви ж розумієте,що театр в Курській обл.це також договорняк потужного.
Якби пуйлу було цікаво,там би був зовсім інший сценарій.
Здають Україну зсередини зрадники.
Сдадут нас как бутылки, отойдя на более выгодные позиции.. А мировая общественность выразит своє потужне занепокоєння. Захід України из Германии, Норвегии и т.д. начнут кричать, что мы ждуны и надо нас стереть с лица земли и также кордоны91, до останнього...
...
Ответ дляКудесница полесья
У нас армии не было и до 22 нормальной. И никто уже не захочет воевать. Ракеты не будут запускаться, если прекратятся боевые действия
А нам давать ракеты был большой ошибкой. Что теперь, война без конца? Мы через забор кидаем, а нам с тройной силой прилетает и херачит хаты? Вам такое нравится?
В нас була нормальна армія до 2019 року.
Армія розвивалася і ставала сильнішою.Була сильна мотивація.
Потім вибрали,те що вибрали..
Закрилась аеророзвідка,закрилось виробництво ракетного палива,закрились ракетні програми ну т так далі.Дякуйте найвеличнішому лідеру,який всім трендів,що союзники-панікери і рушать українську економіку.
Потім вибрали,те що вибрали..
Ответ дляArgesha
Креветки за 30 років, після купи війн не змогли втемяшити собі, що Путін просто принципово. Ніколи. Ні за яких умов. Не буде вестися будь на що схоже на шантаж. Тобто ’вийдіть з нашої території, а ми натомість з вашої’ - це якими взагалі треба бути ідіотами, щоб навіть припускати такий розвиток подій. Він скоріше ядерку скине на свій же Курськ просто, чи купу кабів, ніж ’проявить слабкість’. Чи тут двадцятирічки сидять, що не в змозі уявити, як він діятиме, чи боти на зарплаті, чи просто люди з розумом равлика, що волають про якесь там ’ укріплення переговориних позицій’.
Виборці Зеленського дуже вірять в прості рішення.Тому так.
vasilisa-l• 05 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Ви не знаєте жодного напрямку, крім курського? Серйозно? Донецький, херсонських, запорізький - для вас є диванними?
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Не знаєте жодного ви, а то б не знецінювали і не подавали як норму те, що відбувається. А ви особисто на Донецькому, Херсонському чи Запорізькому побували, що пишете жінці, у якої пропала близька людина, такі цинічні речі?
Ответ дляStar39
К вечеру 1го дня нет информации об успехах на курском направлении. Но много видео о потерях западной техники. Времени мало - послезавтра опять потепление, и все застрянет
Гарна передана техніка чудом опиняється в кацапів.
Отакий цікавий транзит.Ленд-ліз від сирського.
vasilisa-l• 05 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Жах скрізь, де є війна, і це не дає нікому права, вказувати військовим, що вони неправильно воюють. Не подобається - йди показуй як треба
Queen of spades• 05 января 2025
Як чудово. Заблокувати, щоб не читати незручних дописів і незручних питань. Типовий прийом бота.
Ви вже показали як воювати? Кому? Родичу формчанки який пропав без вісті?
Ответ дляannu-b519
Как интересно) получается они исключительно под Киев без еды? А в остальных областях с едой? Подвезти еду им тоже не могли?)
Хватит уже этот бред писать, они именно благодаря договорённостям отошли от Киева, про другие области не знаю, не видела. А потом прискакал Джонсон и сказал просто воевать, что мы и делаем по сей день.
Яким договоренностям?Що ви знаєте за битву за Київ??
Ви Мощун бачили?
Як Демидів потім затопили бачили?
Не пишіть нісенітниці.
Село Демидов затопили, чтобы спасти Киев от армии РФ, оно все еще находится в воде. Как там живут?
’Тут була переломна битва за Київ’. відео зі зруйнованого села Мощун
Мощун забрав життя багатьох з 72 Чорних запорожців.
Ви Мощун бачили?
Як Демидів потім затопили бачили?
Не пишіть нісенітниці.
Ответ дляРеверанс
Ви Мощун бачили?
Як Демидів потім затопили бачили?
Не пишіть нісенітниці.
Ви Мощун бачили?
Як Демидів потім затопили бачили?
Не пишіть нісенітниці.
Ну поболее вашего знаю и спала по пару часов в сутки, когда затихала канонада в области. Я живу в Киеве и многие коллеги и знакомые из области, так что видосик из инета меня мало интересуют.
Ответ дляannu-b519
Давайте розкажіть оте все,що Ви знаєте крім канонади.Де і хто стояв.
І які договорняки були.Відосики для загального розвитку.Впевнена ви того не в курсі.
Скільки Ви спали,повірте не цікаво.
Ответ дляРеверанс
Скільки Ви спали,повірте не цікаво.
Ну вам то понятно, что неинтересно кто и сколько спал, в США ведь спокойно, правда?)
Кто местный и так знает, где стояли и откуда ушли за 12-24 часа до захода наших. Ну если видосик влияют на ваше развитие, то сорри, но ))))