Дюагональ• Изменено 05 января в 18:54
Є тут ті хто ладен терпіти якісь обмеження аби лиш тільки не працювати?
Чоловік працює , я вдома сиджу. Декрет затягнувся 🤣
Раніше прям все влаштовувало мене, зараз ціни ростуть швидше ніж доходи . І вже треба десь ужатись, від чогось відмовитись, перейти на якісь дешевші марки косметики і таке інше .
Я б могла вийти на роботу … але.
Але я так не хочу шо трандєць .
Я мабуть ладна їсти через день аби лиш не працювати 🤣
Скажіть що я не одна така притрушена ?
Я б могла вийти на роботу … але.
Але я так не хочу шо трандєць .
Скажіть що я не одна така притрушена ?
Слухи-руки не распускаю• 05 января в 19:15
Ответ дляХата на мати
Зовсім ні. Бо чоловік може банально заї*атися утримувати сім´ю самостійно і приходити додому змученим та кидатися на всіх як дика собака буде вже він.
А ще померти від інсульту/інфаркту. До 50 багато не доживають.
Хата на мати• 05 января в 19:16
Ответ дляДюагональ
В мене двоє. Чоловік мене нікуди не жене. Нащо мені третя дитина? Виїжджати ми не плануємо, ні я ні чоловік цього не хочемо.
Старшого сина планую вивезти, бо … ну самі знаєте чого. А
’Чоловік мене нікуди не жене.’ - а навіщо йому вас гнати? Щоб ваші зароблені копійки ви витрачали на себе? Чи щоб ви мали можливість справедливо скинути на нього частину побуту вносячи свій вклад у бюджет? Він же чудово знає, що ви будете їсти через день, аби не працювати, а як притисне то й через два.
Перша скрипка• 05 января в 19:17
Якщо знаєте, чого хочете, а ваш вихід на роботу не змінить докорінно фінансового становища сім´ї, то нічого поганого у Ваших бажаннях.
Дюагональ
• 05 января в 19:18
Ответ длятогдалия
Так вы же пишете, что начинаете ужиматься. Там на 5 человек будет 2500+ тыс евро и жилье бесплатное, плюс еще куча плюшек, типа поездок детям бесплатных, экскурсий и тд
2500 на 5 чоловік ??? 🤣
Дякую … хай іншим та лафа буде . Я вже краще дома поужимаюся .
Мира всем• 05 января в 19:20
Ответ длятогдалия
Сказали не вернутся и никто их не посмеет выгнать в послевоенную разруху . Они из Черновцов, кстати )
Ну удачі їм,і німцям)
Дюагональ
• 05 января в 19:22
Ответ дляХата на мати
Я вмію втихомирювати 🤣
А зрештою , ну як піде то піде . Ніхто нам в цьому житті не належить. І жити життям якого я не хочу аби тільки вгодити іншій людині я не буду ( хоча від мене дякувати Богу, чоловік цього не вимагає ).
Золота орда• 05 января в 19:25
Не работать прокатывает только с щедрыми, не жадными и адекватными мужчинами, если ты не работаешь, и этого затягивается, они начинают абьюзить и манипулировать деньгами
Дюагональ
• 05 января в 19:25
Ответ дляЗолота орда
Це як ?
Золота орда• 05 января в 19:27
Ответ дляДюагональ
Це як ?
Вот так :) «денег в этом месяце не дам, потому что мне так захотелось, я на что-то обижен, а на что не скажу»
Фізик-ядерщик заочно• 05 января в 19:38
Я такая. Живём средне, муж сам не справляется. Но и помогать ему я не спешу. Лучше так, чем на работе торчать. Фиг ещё коллектив нормальный и условия найду. Так что, так же, как и вы, дома. Зато все по дому сделано. В после работы я задницу домой притащу и все, дальше на диван.
Яйцеголовая• 05 января в 19:42
Ответ длятогдалия
Рожайте второго, чтоб и дальше не работать.
Знакомая так уже троих родила и как раз пригодилось в начале войны, все уехали на халяву в Германию.
Она, муж дети и родители с обеих сторон. 9 человек, никто так и не работает, как сыр в масле. Дали на всех огромный дом. Почти 5 тыс евро получают в месяц
И скажите, что они были не правы...
Золота орда• 05 января в 19:43
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А он вам деньги каждый месяц на личные расходы выделяет ?
Яйцеголовая• 05 января в 19:46
И вообще, судя по тому, что в мире намечается (все потихоньку готовятся к военному положению), то нужно минимально обрастать хламом и обязательствами, а быть максимально мобильным.
ОйЙой• 05 января в 20:49
Не одна. У мене зразу після універу (22-23 роки) був період, коли я звільнилась з роботи, а на іншу ще не пішла. І цей період трохи підзатянувся. Батьки звісно допомагали, але черех декілька місяців їм набридло мене утримувати(жила я сама у квартирі, яку мені подарували). Я просто нічого не купляла, бо не було за що, їла одну картоплю і тд, настільки впадло мені було працювати. Пару тижнів такого існування, сіра речовина трохи в голову зайшла і я порозумнішала.
Таракашечка• 05 января в 20:52
Мені от цікаво, вам не скучно вдома? Не хочеться вийти в люди, бути корисною для когось. Я наприклад на роботі черпаю енергію, а коли постійно вдома, то перестаю себе поважати
Яйцеголовая• 05 января в 21:00
Ответ дляТаракашечка
Ой, да слушайте, тут какой-то совет дать какой-то очередной обиженной женщине мужем или ребенком, и ты уже принес пользу. Чы й не достижение быть полезным. Ещё скажите удобным.
Жизнь это когда принадлежишь себе, а когда стелешься под других и ждёшь похвалы, это служение.
Работа нужна для денег, которые нужны для достижения собственных целей, а не для ’быть полезным’.