Марічка• 05 января 2025
С чем стирать белое, чтобы оно не было серым?
Вода плохая, вещи быстро сереют.
Любимка-анонимка• 05 января 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Яким саме. Той, що з Аврори, так не відбілює
Треба, щоб у складі був лише перкарбонат натрію. Беру у червоному маркеті. Там ще є теж типу кисневі відбілювачі, а в складі чого тільки нема
Пенек Возмездия• 05 января 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Нет, если замачиваю 1 вещь то просто споласкиваю руками, оно не такое мыльное как после обычного порошка. А если вещей побольше или тяжелее то кидаю на быстро 30 или полоскание.
Кисневий порошок у кип´яток?
Щось у мене не дуже вибілює :(
Пенек Возмездия• 05 января 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А де треба купувати? Я його лише у Аврорі бачила.