Оля_с_киркою• 06 января в 01:24
В кого діти Овни? Вони вперті?
Вам важко з ними домовлятись?
Мать драконов• 06 января в 09:34
Ответ дляШвендяю містами
грошові знаки для доні ок)
найкращій коммент, браво!!!
И.О. человека• 06 января в 09:51
В мене овен і бичок. На любе прохання перша відповідь завжди Ні. А потім танці з бубном і вмовляння. Поки вдається. Зараз 15.
Пургену мне• 06 января в 09:55
у меня подруга Овен- прекрасно с ней можно договориться.а вот мама и доча рыбы,это жесть какие упёртые
Пургену мне• 06 января в 09:56
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Странно. Овны-пизд@болы и выдумщики, таких фантазеров еще поискать
это про стрельцов скорее
Швабристка• 06 января в 10:43
У мене старший син Овен, молодший Козеріг, то я вам скажу, що всі овни відпочивають в порівнянні з Козерогами у впертості. Такого навіть я, Овен, не очікувала
Херсон це Україна• 06 января в 11:20
В мене донька Овен. Домовитися можна, але не в ’лоб’ - тобто, відкинути категоричність, пояснити, не вимагати миттєво погоджуватися.
В принципі, важче домовитися зі мною, бо я - Козеріг). Чоловік сміється, що йому пощастило з двома рогатими)))
Оля_с_киркою
• 06 января в 11:23
Ответ дляХерсон це Україна
оце ж і мені пощастило: син Овен, чоловік і донька Тільці)))
Огірок та Помідорчик• 06 января в 11:35
Я Овен. Я б себе сама інколи прибила за характер. Мене точно описує фраза Мотрі із Спіймати Кайдаша : Я просто дуже люблю, щоб усе було по-моєму. як це тільки не по-моєму мене викручує, як наче чорт просинається
Херсон це Україна• 06 января в 11:47
Ответ дляОля_с_киркою
я взагалі-то достатньо притомний Козеріг - з нотками авантюризму, спонтанності. раціоналізм інколи вимикаю і вмикаю емоції. це страшніше для рідних, ніж впертість. бо з останнім налаштовуєш себе на перемовини і вмовляння, знаєш чого очікувати. а ось з спонтанністю в козерогів жити тривожно, бо це невластиво)))
Люблю порядок• 06 января в 12:09
Я овен, вперта дуже, але батьки згадували, що в дитинстві я безпроблемна була, на зло не робила нічого, забороняти просто не можна, слухала аргументи і вирішувала, що так не можна. Короче, що тоді, що зараз йду на компроміси і немає такого, буду робити так і пох на всіх
Вишнёвая Леди• 06 января в 12:29
У нас син овен 7,5років. З малечку хотів бути першим, перемагати в усіх іграх. Як не перемагав, істерика. Ще інколи буває імпульсивним. В іншому, дуже гарний хлопчик, відповідальний, трудолюбивий, людяний, цілеспрямований, гарно навчається, займається танцями, любить творчість. У нього дуже багато друзів. Я знайшла до нього підхід, треба хвалити і тоді він намагається робити ще краще. І домовлятися з ним можна, головне пояснювати чому потрібно зробити саме так.
Пишу, не читаю• 06 января в 13:11
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Может женщины и не такие, но мужики овны это бла бла бла бла. Я даже в офисе с ними сижу и еле выдерживаю их полет фантазии. Они умные, начитанные, все про всех знают, кому как и где лучше их прям забыли спросить, есть только их мнение и неправильное, если перечишь то ты ребро Адама, что с тебя взять смешное создание
Так, мій минулий чоловік - овен. То капець, як включає говорільню, то 2 години - коту пвд хвіст. Я також овен, але й близько таке не люблю, у мене повно справ замість балачок.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 января в 17:07
Я вже доросла- дуже вперта та емоційна. Спочатку роблю, а потім думаю! Дуже прямолінійна і поганий дипломат!