Полонянка SexShop-а!• 06 января в 10:31

Помогите найти новые счета по Военному сбору и ЕСВ из зарплаты

в.г.Киеве.
Карамбулкул• 06 января в 10:34
https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/
автор Полонянка SexShop-а! • 06 января в 10:38
Ответ дляКарамбулкул
Спасибо,а где искать ЕСВ?
Розвідка Маші• 06 января в 10:41
Заходите в електронний кабінет платника податків. Вибираєте стан розрахунків, вибираєте який податок, далі крайнє праве віконце і висвітяться реквізити для сплати.
Да, я блондинка!• 06 января в 10:42
Це вже за грудень потрібно.? Я щось собі думала що з січня(((
Лукава_Кiшка• 06 января в 11:14
Ответ дляДа, я блондинка!
Да, я блондинка!• 06 января в 11:18
Ответ дляЛукава_Кiшка
фото
Дякую
автор Полонянка SexShop-а! • 06 января в 11:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Уже с 1 января поменялись счета
автор Полонянка SexShop-а! • 06 января в 11:34
Ответ дляРозвідка Маші
Спасибо.Но в кабинете еще старые счета.
Нехай щастить• 06 января в 12:12
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спасибо.Но в кабинете еще старые счета.
выше дали ссылку на таблицу на сайте налоговой. сами оттуда брали. заходите в киев обл . страница Рахунки для сплати платежів
2 пункт - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Київській області
автор Полонянка SexShop-а! • 06 января в 12:51
Ответ дляНехай щастить
Дякую!
Розвідка Маші• 06 января в 17:49
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спасибо.Но в кабинете еще старые счета.
Якщо в кабінеті ще старі рахунки, значить на них можна перераховувати і кошти будуть зараховані..