Прокачую сідниці• 06 января в 14:44

Порадьте будь ласка дитячого стоматолога. Метро Дарниця або Чернігівська.

Доброго дня. Дитині 6 років. Підозра на флюс. Порадьте будь ласка стоматолога. Навіть не уявляю скільки це коштує і що робити будуть( Зі старшою дитиную ніяких проблем не було. Тому і досвіду немає
Гореотума• 06 января в 14:57
Кажуть, що непогані лікарі у дитячій стоматології на Алішера Навої. Це досить недалеко від Вас.
Але ми не зверталися, прізвища не підкажу.
Були там у лора, то сподобалося.
автор Прокачую сідниці • 06 января в 15:06
Ответ дляГореотума
Були там у лора, то сподобалося.
Дякую. Подзвонила. Вони кажуть запишіться через хелсі, але не знайшла в хелсі навіть їх адресу...
Гореотума• 06 января в 15:09
Ответ дляПрокачую сідниці
Там саме є платна клініка Дитина.
Ті самі лікарі, запис без направлення.
До лора ми туди записувалися, бо вухо боліло у сина і це було терміново.
Спробуйте Дитина нагуглити.
Тоді чекати довго не треба буде, з флюсом краще якнайшвидше до лікаря.
Пупс• 06 января в 17:00
Ответ дляПрокачую сідниці
Я там була багато разів з дітьми. Через хелсі записатися майже неможливо. Приходите, в реєстратурі кажете що терміновий випадок і вам дають талон до лікаря

А взагалі, на Бойченка є стоматологія Бо-дент, там ж дитячий лікар Інга, дуже приємна і кваліфікована
автор Прокачую сідниці • 06 января в 21:14
Ответ дляПупс

Дякую!