Історія застереження не купувати нічого у olenka.myzak , побачила в сторис пальто, написано було, що це остання модель, що відшивається в кількості 4 штуки. Не було ні додаткових фотографій, ні розмірної сітки, ні накладного платежу. Ну, ок Оплачую повну суму на фізичну картку. І чекаю на заявлене відправлення. За підсумком мені надсилають пальто не того кольору, яке я одразу ж відправляю назад. і потім 23 дні годуюсь обіцянками отримати своє замовлення. Гроші також не повертаються. Чекаю, бачу як магазин робить по 500 відправок того пальта, якого мали відшити 4 штуки. У результаті приїжджає пальто (компенсації за відправки немає, слів вибачте – ні) і воно приїжджає без пояса. Пишу 28.12 про це і потім теж пишу і бренд просто не читає повідомлення, пізніше з´ясовується, що не тільки в мене були з ними проблеми, а й озвучити в публічному просторі ніхто не наважився.
Зараз знову виставляють ті ж сторіс. Розумію тепер, чому їх стара сторінка в блоці, з таким відношенням до продажу та клієнтів їм немає місця на українському ринку.❌@olenkamyzak_store
Ответ дляЛеска
Не виправдовую продавця.
Але як ви наважилися купити пальто без розмірної сітки, по 1 фото.
Сказала їм параметри і вони визначили розмір. Фасон я побачила і він мені візуально сподобався.
Напевно тому, що у мене не було раніше проблем з покупкою.
Odetta Furs• 06 января в 15:31
Ответ длябресточка
Это да 😂
есть ткань на 10 пальто - про 10 поясов не было сказано
a.ostroverh• 06 января в 15:32
А что ж это за ткань, что пальто за 2800?
Подкладка, фурнитура, оплата швеи...
Odetta Furs• 06 января в 15:32
Ответ длябресточка
Ні. Писала 28.12, 03.01 та сьогодні.
Просто не відкривають переписку, а сторінка клепає сторіс кожен день.
ох...там море пальто в наличии и наложенным и без предоплат и еще таких пальто море на других нормальных сайтах! Это же не кашемир Лора по скидке минус 50 ,да и то ...
Odetta Furs• 06 января в 15:33
Ответ дляa.ostroverh
Подкладка, фурнитура, оплата швеи...
100 грн метр
Odetta Furs• 06 января в 15:35
Ответ длябресточка
Так после этого они отшили 500+
И сейчас снова те же сторис - пару пальто и всё.
так это так и работает
Ответ дляa.ostroverh
Подкладка, фурнитура, оплата швеи...
Я так понимаю, что ткань закупается в Польше ( на этикете написано шерсть и кашемир, на польском).
Подкладка вроде норм, фурнитура если сравнивать с теми пальто, что у меня есть - скромная (без внутренней пуговицы, но может в этом и есть задумка автора).
a.ostroverh• 06 января в 15:38
Ответ длябресточка
Слабо себе представляю шерсть с кашемиром по такой цене, разве что её там всего пару процентов
Это какая-то сильно удивительная цена для верхней одежды
Разве что они её покупают где-то на али экспрессе и коепают свои бирки потом, и то
Ответ дляOdetta Furs
Я мерила много пальто офлайн, по цене намного выше. Но фасон и стоящие плечи мне не подходили.
Подумала, Что ничего не теряю, купив последнее пальто в наличии.
Ответ дляa.ostroverh
Бирки ткани на польском. Проверила бы участок на поясе, но его нет)
Odetta Furs• 06 января в 15:43
Ответ длябресточка
Да. Поэтому долго думала, писать ли этот текст.
Ну и последняя ткань в старой модели и новая коллекция сработали на покупку.
Автор вот фото описание и стоимость с оф. ее страницы...11200 и 2800 - Вас кинул клон! Хорошо что хоть есть пальто из полностью синтетической тканюшки
Ответ длябресточка
Шерсть с кашемиром)
Пальто по цене рубашки из хлопка
Odetta Furs• 06 января в 15:44
Ответ дляTotka
Шерсть с кашемиром)
Пальто по цене рубашки из хлопка
майки
Ответ дляOdetta Furs
А в сторис выходила хозяйка и говорящей головой вещала.
Может они и правда удешевили материал не меняя модель.
Пальто куплено с этой страницы, что вы выше отправили.
Odetta Furs• 06 января в 15:47
Ответ длябресточка
запросто - лекало то есть по 11 не берут - по 3 полно
rainbow2018• 06 января в 15:54
Не було ні додаткових фотографій, ні розмірної сітки, ні накладного платежу. Ну, ок Оплачую повну суму на фізичну картку.