Весняний Марафон• Изменено 06 января 2025
Поїхали б Ви в Буковель за рахунок фірми... при тому, що
Хлопець мій служить, але зараз почнуть писати який відпочинок і все таке...але доньку лишу на маму 10 років
Результат:
вже голосів:
149 (95.51%)
Так
7 (4.49%)
Ні
Аленький носочек• 06 января 2025
Ответ дляЖдушечка
таких посылать на три буквы
не все готовы. всё-таки ж ’любимые штаны’.
ревнует - значит любит
Ждушечка• 06 января 2025
Ответ дляАленький носочек
ревнует - значит любит
это не любовь, больная созависимость
Аленький носочек• 06 января 2025
Ответ дляЖдушечка
это не любовь, больная созависимость
не спорю, но многие такое отношение терпят и оправдывают
Ждушечка• 06 января 2025
Ответ дляАленький носочек
да, есть такие, и очень зря
Inconvenient• 06 января 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Щось Ви не туди клоните! Я кохана жінка для нього, а він моє все😍. Чи ви думаєте, що від цього залежить кохання людей?
Я взагалі не збиралася ’нікуди клонити’ і розпочинати нікому не потрібну дискусію, але вам нейметься. Є очевидні речі, і з власного досвіду можу сказати, що коли чоловік кохає, то пропонує одружитися, тим більше, якщо він воює. Гуляють якраз ті, які у громадянському шлюбі і вважають це цілком законним - вони ж не одружені. Для них це - тимчасові стосунки, і претензії пред´являйте до них, а не до мене, я просто озвучую їхню точку зору. До мене якось залицявся такий чоловік. З такою особливою інтонацією сказав - я живу з громадянською жінкою - в голосі просто звучало - я кину її як тільки знайду собі дружину. І ще, нормальні чоловіки не лупцюють жінок, якщо вони не якісь маргінали. Не пишіть мені більше, не бачу сенсу продовжувати і це ваше життя, не моє.
Весняний Марафон
• 06 января 2025
Ответ дляInconvenient
Так я непитала Вас одружаватись мені чи ні! Вашої поради з цього приводу не питала...
Снежнакомка• 06 января 2025
Я іду до Львова за рахунок фірми, дитину правда беру з собою, чоловік служить
Ответ дляФайна дівка
це тупо, вибачте, я на свого кажу чоловік бо разом 25+ років, двох дітей народили та виростили, але не розписані досі бо це був бздик обох - не хотіли штампу
Вы можете называть его как угодно, но фактически это ваш сожитель, отец ваших детей, но не муж 🤓