Два-три тижні і фсьо• 07 января в 00:05

Якщо їхати зараз і є віддалена робота - дадуть прихисток?

Ситуація наступна: все таки вирішили їхати кудись, тому що через місяць виїхати син та батько вже не зможуть (син студент, через місяць 18 років, батько має відтермінування теж, але саме кордон можуть вільно перетнути лише до лютого).
Батько в іт, але скоротили з січня, в пошуках (сподівається швидко знайти роботу віддалену). Син на денному, онлайн навчаються. Плануємо, що їх відправимо в січні, на дорогу трохи є, на житло там - ні, їм дадуть тимчасовий прихисток чи ні? А вже через якийсь час і мама з дівчатками приїдуть (мама працює віддалено, в районі 800 евро в місяць), коли трішки чоловіки там освояться. Жити на виплати не плануємо, віддалено можемо працювати, хочаб мама, на 800 евро, хоча це певно смішні там гроші… але житлом щоб допомогли з тимчасовим прихистком, то виживемо, поки тато знайде роботу. Знаю, що знайде, бо ще до війни кликали «свої» що виїхали туди (з аналогічними знаннями).

Їхати ніхто не хоче, насправді :( але зважили і бачу, що потрібно.

Суть питання (вище то так, водні дані та просто понити) - краще одразу всій родині їхати чи чоловікам самим? Я розумію, що зараз там лихорадить політику, але ж ми не за виплатами насправді, а по кращу долю…після війни мрію ще й повернутись.

Можливо порадите спільноти українців які виїхали та можуть поради дати актуальні, групи в соц. мережах чи тг групу, також буду вдячна.
Евга-9246• 07 января в 00:53
Ответ дляВидящие_помогите
Їдьте до Польщі. Легальне перебування для українців до 30.09.2025.
Отримаєте статус Укр і будете мати страхування безкоштовно.
Тільки думайте добре, бо отримавши захист в одній країні, потім у багатьох інших вас вже не приймуть.
Девальвация• 07 января в 00:54
А ви впевнені, що сина випустять? У мене знайомі з сином в 17,5 не виїхали, хлопчика не випустили, а вашому через місяць 18, ризиковані
Замурмишка• 07 января в 00:54
Ответ дляжижифреймут
Не нададуть ні с початку,ні потім. Іспанія не надає виплати і житло
Держава ні, а благодійні організації по типу Червоного хреста можуть, якщо потрапити до них на програму. Але на це шанс невеликий
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января в 00:57
Ответ дляУраганнаЯ
Якщо в Німеччину, то все буде ок
Якщо в Польщу, то є варіант не знайти роботу і тоді все погано
В Іспанії все чудово, якщо віддалена робота з хорошою зп, бо в самій Іспанії роботи мало
Ну какое ОК? Из лагеря в Зажопье куда-то поселят.
И лучше ехать всем сразу, чтобы сразу искать жильё на семью, так проще. Иначе потом их в одно село, Вас в другое с дочерью. И потом воссоединиться будет очень сложно.
Кстати, квартиру под джобцентр неохотно сдают, а без постоянного контракта в Германии и за свои деньги не сдадут.
800 евро для Германии - пшик, вам даже на жильё не хватит.
В АйТи (немецком) сейчас по 25 человек на место претендуют. Поэтому лучше искать работу удаленно в другой стране. Но тогда с жильём будут проблемы, снять самим (((
Ну и язык у них дурацкий.
Тут как тут• 07 января в 00:58
Если есть доход, но недостаточно для прожиточного минимума - езжайте в Германию, оформляйте частного предпринимателя. Если денег не будет хватать - вам доплатят до прожиточного минимума. Я знаю девочек, которые оформились так как частные предприниматели ( маникюр, парикмахер, ресницы), но служба занятости им доплачивает, пока не наберут достаточно клиентов
Евга-9246• 07 января в 00:59
До речі, знаю від знайомих, що виїхали в Швейцарію, що там теж дають житло і платять допомогу непогану. Але треба пройти через бункери. І все дуже дорого.
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января в 01:05
Ответ дляТут как тут
у ФОПов нет мед страховки (самим надо платить, и немаленькую сумму) и нет отчислений в ПФ/страхового стажа для пенсии.
Зубожиння• 07 января в 01:09
Ответ дляЕвга-9246
Грошової допомоги, можна сказати, немає. Раз в рік 400 дол на сім´ю. Але є житло, харчування, медстраховка.
Харчування? Це продукти видають? Чи талон в їдальню?
Евга-9246• 07 января в 01:23
Ответ дляЗубожиння
Просто в ресторані на території йдеш і харчуєшся у спеціально відведений час. Тричі в день.
Зубожиння• 07 января в 01:26
Ответ дляЕвга-9246
Непогане?
жижифреймут• 07 января в 01:27
Ответ дляЗамурмишка
Ага, тільки спочатку треба пройти співбесіду і довести,що ви потребуєте допомоги.
Евга-9246• 07 января в 01:33
Ответ дляЗубожиння
Непогане?
Нормальне. Багато м´яса різного, рідше риба, овочів свіжих мало. Їсти можна, коротше)
Мішечок щастя• 07 января в 01:39
Ответ дляДевальвация
Це недавно? Бо мій влітку виїжжав за 10 днів до 18ти річчя
к.Буланова• 07 января в 01:42
Ответ дляДевальвация
Перед НР їхала з жінкою і її сином, теж 18 за місяць йому, взагалі ані слова. Спокійно пропустили, ніяких додаткових доків не було, вона теж переживала.
Бесконечность-не предел• 07 января в 01:44
Автор, я Вам напишу з власного прикладу своєї сімʼї. Ми виїхали рік тому. В Німеччину. Отримали прихисток і виплати. Наразі Джоб центр оплачує нам житло. Чоловік працює онлайн. Він не збирався кидати роботу, так як з цими клієнтами працює близько 15 років, теж дещо повʼязано з ІТ. Кошти за роботу скидають на картку його основного роботодавця. Ми тут ці кошти витрачаємо.
Просто зрозумійте, якщо Ви вкажете, що у Вас і чоловіка є робота Вас змусять доводити, скільки ви разом заробляєте на місяць, будуть ці кошти віднімати від допомоги.
P.s.: Ми з чоловіком перед виїздом закрили всі картки та рахунки в українських банках на своє імʼя.
Где тут 0?• 07 января в 01:45
Ответ дляДевальвация
На якій підставі не випустили? Такого не може бути
Бесконечность-не предел• 07 января в 01:45
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ще навіть без поняття. Лише прийняли рішення взагалі виїжджати :( В Польщі є знайомі, під Вроцлавом, і у Німеччині (200 км від Берліна), хоча б досвідом життя і то допоможуть.
Знайомі то знайомі. А ви - це ви. Все індивідуально. Маєте самі гребтись, щоб «збити масло»
Пухнасті штани• 07 января в 02:15
Ответ дляДевальвация
Кілика днів тому знайомий хлопчик виіздвв. 17,10
Люблю пиво• 07 января в 02:17
Ответ дляМішечок щастя
Тут куча знакомы/соседок/колег по работе, кто чуть ли не с 16 лет не может уже вывезти мальчика.
Кто лично с детьми, все выезжают.
Не читайте те сказки
Барабан для дорослих• 07 января в 02:28
Сину через місяць 18, а Ви тільки вирішили виїздити? Мамо альо, це треба було робити ще рік тому, Ви дочухаєтесь
Sweetchokolate• 07 января в 02:32
Ответ дляЕвга-9246
Добрий вечір. Будь-ласка можна більше інформації по хорватів. Куди їхати в прихисток ? Дякую
Незламна Україна• 07 января в 02:41
Неделю назад выехал парень, без двух дней 18. Всё ок. Не слушайте сплетни.
Околовита• 07 января в 04:37
Тільки я не розумію, як люди з ’іт’ можуть не мати й гроша за душею? Що значить ’на дорогу трохи є, на житло там - ні’???
Тут как тут• 07 января в 04:55
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
За страховку все сами платят, независимо от формы деятельности. Пенсию я не плачу , а муж платит в немецкой компании есть отчисления с пенсионный фонд. Кстати, он смог получить Голубую карту, после долгой подачи документов и выяснений можно ли менять 24 параграф на 18g. Когда было только предпринимательство у мужа ( до работы в немецкой компании) , страховка была 630 на троих в месяц , сумма зависит от зарплаты . Я начала работать на 3 месяца позже, сейчас сама плачу страховку за себя.
Міряно-переміряно• 07 января в 06:36
Автор, а чого ви чекаєте?
База_птеродактилей• 07 января в 06:49
Ответ дляЕвга-9246
Тим, хто працює віддалено, нададуть житло? Чи то наші як завжди не надають про себе інформацію?
ніколи такого не було• 07 января в 07:26
Їдьте в Литву
ніколи такого не було• 07 января в 07:32
Ответ дляБесконечность-не предел
Але ж у нього все одно є надходження. Чи роботодавець живе в Німеччині? Взагалі хітрожопость-це основна риса українців. Ми колись навчимося бути законослухняними?
Эскиз бесконечности• 07 января в 07:38
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Для мене допомога по приїзду знайти житло (офіційна) то вже добре. Бо навіть знайдем через інет, а приїдем і що як об крутять навколо пальця:(

Щодо Польщі не маю ілюзій, житло по цінам як Іспанія, а роботу там шукати і на плануємо, ми вже кілька років як віддалено лише працюємо. Але якщо і Німеччина і Польша одна ціна житла, то краще вже Німеччина, хоча б як транзитна, на рік, наприклад.
В Німеччині вам робити нічого. Житло - лише табір спочатку. І працювати ви не зможете. Вам до Хорватії. Або в країни Балтії
Українська Мрія• 07 января в 08:04
Ответ дляПиу!Пиу!
І квартири дають,і все інше.Данія,Німеччина,Швеція,Норвегія... рушайте скоріш.
++++ Германии 100% дают, знакомые поехали недавно, Норвегия то-же отлично устроилась знакомая, она пару месяцев назад приехала туда, дали жилье, там сын с невесткой живут и ребёнок родился уже там же, реально с этой войной скоро украинцы там станут бабами и дедами, хотя уезжали молодыми