Мастер Класс• 07 января 2025
Как вам куртка?
Носили б такую? Зимняя. Цена 3400
ДелайКак_Я• 07 января 2025
Ответ дляЛама_мама
фото
Все подобається, окрім комірця, він же завжди буде виглядати неохайно, бо треться о підборіддя, це моя думка
Почемучечка• 07 января 2025
Який верх? водовідштовхувальний, вітронепроникний? Наповнювач який? Яка фурнітура?
Від цього залежить ціна.
Для мене особисто, важлива технологічність матеріалів, а це не дешево .Фасон на фото норм
Від цього залежить ціна.
Борода• 07 января 2025
Ответ дляМастер Класс
В резерверде гавно, была я там. Это alvo какой то укр бренд
Хз звісно цей укр бренд,але я недавно взяла braska ,теж український і це жах
Фасон точно такий як ваша на фото ,тілько колір чорний,я вже 3 рази носила в ательє,кармани відлітають, розійшлася по шву...ще не було в мене картки такої якості
Мастер Класс
• 07 января 2025
Ответ дляПочемучечка
Від цього залежить ціна.
Штучний пух написано только
ЕлькиПальки• 07 января 2025
Ответ дляЛама_мама
Схожа на нашумівшу від zara, нормальний базовий варіант
’Нашумівша від Зари’ - то натуральний пуховик. До речі, я його купила в дівчини байера з Будапешту, тому що в нас тоді Зара біла ще зачинена. За 1900.
жінка незаміжня• 07 января 2025
Ответ дляМастер Класс
О, ну, якщо якийсь то... бренд - треба брати))
Мастер Класс
• 07 января 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Мені нагадує куртку Uniqlo
Не очень похожа. Ваша матовая, а моя она типа глянцевая
Кукусики• 07 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Сьогодні зайшла в Резервед, чесно навіть приміряти нічого не хотілося.
Дуболом• 07 января 2025
Ответ дляМастер Класс
Штучний пух написано только
Вот такая ещё есть, попу прикрывает. Если для вас это нормально по цене.
Выше уже показали)
Магиня• 07 января 2025
Ответ дляLydmila408
700 грн- червона ціна.
Красна ціна - не перекладається на червона. Це в значенні «краща».
Лама_мама• 07 января 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Я його повністю не застібаю, бо дуже жме, тож він не в тоналці
Лама_мама• 07 января 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Знаю знаю в мене чорний