Малая Налегке• 07 января в 16:02
Де шукаєте репетитора?
Таке питання: якщо шукаєте репетитора для онлайн виконання з дитиною домашки, то де шукаєте? Олх? Букі? Інші можливості?
Кросівки оригінал• 07 января в 16:05
Я знайшла обох на букі ком юа
Один дуже хороший, другий наче теж, був, поки просто не зник , але в той час я вже перейшла з ним займатись не на платформі
Леди_в_ночи• 07 января в 17:22
Я репетитор, сотрудничаю только с буки. С олх неадекватны были, отключила. Фб группы это сброд, там не стоит искать.