Альона-c25b• 06 декабря 2024

Чи реально заробляти онлай?

Цікавить питання давно шукаю роботу дистанційно.Нічого підходящого не бачу скрізь просять грошей.То якісь курси то то сайти на які вхід платний.Чи є хтось хто заробляє онлайн?
Bombastic• 06 декабря 2024
Я працюю і заробляю.
Шукайте і найдете
vetka• 06 декабря 2024
Ответ дляBombastic
Я працюю і заробляю.
Шукайте і найдете
Дуже цінний коментар.
Bombastic• 06 декабря 2024
Ответ дляvetka
Дуже цінний коментар.
Питання було - відповідь була
Наталка -русалка• 06 декабря 2024
Ответ дляBombastic
Я працюю і заробляю.
Шукайте і найдете
Ким?
Bombastic• 06 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Ким?
Фін менеджером
DianaDee• 06 декабря 2024
так, але у вас мають бути певні навички, професія
все так само, як і на роботі офлайн
Alli_k77• 06 декабря 2024
в мене відчуття, що більшість онлайн вакансій десь на якихось платформах, телеграмі, там де звичайні люди не шукають і не знають шо таке є

з тих кого знаю особисто - вони працювали офлайн і з війною або ковідом перешли онлайн на того самого працедавця
Юлия_Юлия-2175• 06 декабря 2024
Цілком реально - менеджером інтернет магазину, оператором колл центру. Аутсорсингові колл центри загалом після ковіду надають право вибору - можна працювати вдома, можна в офісі.
Але це якщо ви готові працювати мінімум 6 годин в день і без сторонніх шумів, перерви навіть в туалет короткі і регламентовані.
Якщо ж уявляєте собі роботу так, що працюєте, коли хочете і паралельно виконуєте домашню роботу, то це не для вас.