Леди_на_драндулете• 07 января 2025

Який президент за роки свого правління вам найбільше подобався?

Не танцую- но пою• 07 января 2025
Кучма
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляПуки-куки
та як же не гнали, я чудово пам`ятаю тодішні настрої людей - якщо він би з`явився тоді на майдані - його б просто розтерзав натовп, як Каддафі
Це вже після розстрілу небесної сотні його б роздерли. А до того він міг би вийти ще в січні до людей.
Тушьмушьнюшь• 07 января 2025
Янукович
Сиреневенькая• 07 января 2025
Ответ дляМамзелькіна
С Азiрова хоть поржать можно было, когда он выступал. Мы всегда по полу качались, когда он выступал с речью. Но я очень Юлю любила, умела она красиво говорить и располагать к себе.
Боже, если это не стеб, то вы просто идеальный сборный портрет выборцев, которые за Юлю, бо «так одевается всегда красиво», за Януковича, бо «такий красивий мужчина, представительный»
Это то что я слышала своими ушами от живых знакомых мне людей
Замурмишка• 07 января 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Бо ще не встигли все розграбувати..
Кучма батько олігархату і перших міліардерів, надра і підприємства, приватизація, це при ньому. Кучма стояв у різанні стратегічного військового потенціалу і отримав гарантії і рф, і Сша за те що віддав останнє.
Замурмишка• 07 января 2025
Ответ дляПуки-куки
Майдан це єдине місце в Україні? Він міг поїхати з Києва в вирішувати як президент. Не виправдовуйте сволоту і боягуза.
Замурмишка• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
При чому тут роздерти, навіть.
Він міг країну не покидати, він спокійно вивозив добро 2 дні. Йому було страшно б Донецьку? Луганську? Харкові? Десь в Херсоні? Ні
Просто він здав нас пуйлу
І виїхав за гарантіі
Пуки-куки• 07 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
в тодішніх умовах виконання ним президентських обов`язків було вже неможливе
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляПуки-куки
Якби його не погнали, війни б не було, крапка, сотні тисяч українців були б живі, мільйонам українців не прийшлось би тікати з країни
Війна почалась до того як його погнали. Медалькі Путіна за Крим. Дивитесь дату.
Замурмишка• 07 января 2025
Ответ дляПуки-куки
Можливе завжди
Армія його
Місцеві поліція, мери. Ви виправдовуєте просто слабку воровату людину.
Замурмишка• 07 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Крим здав Яник за гарантії собі в родині.
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
При чому тут роздерти, навіть.
Просто він здав нас пуйлу
І виїхав за гарантіі
Повністю з вами згодна.
Уравнобешенная• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Он был хороший националист и это перечеркивает все его достоинства.
Для рашистов украинский национализм - хуже смерти!
СкокоМнеДадите• 07 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
При чому тут роздерти, навіть.
Просто він здав нас пуйлу
І виїхав за гарантіі
Тут нема кому це пояснювати. Одне перепрошує у яника за всю країну, інша кричить вітєнька повернись, а в половини з датами проблеми,і наслідковим звʼязком.
Туфли в чешуе• 07 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Пф, люди платили по 10000$ щоб тільки у ліс зайти … копійки ..
о,тому і дивно. уявляєте,яки вихлоп з 10 га?
Мастер Пис• 07 января 2025
Ответ дляПуки-куки
То міг скласти свої обов´язки президента, якщо не міг їх виконувати і назначити перевибори. Але ця сволота яник натравив на нас рашенську армію. Це з нього почалась війна.
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляУравнобешенная
Удивительное воображение
Живчик-счастливчик• 07 января 2025
Ответ дляMarinamariana
🤮🤮🤮Прежде чем рожать нужно мозгами думать за что растить приплод . Вам другие люди ничем не должны
Это то да! Но сейчас 860 грн это не издевательство над мамочками ? Должна быть поддержка от государства . Не может 1 кормить 3х , если до этого 2 работали на 2х. Иначе вымрем !
Стильна штучка• 07 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Кто вам что должен ?? Если это ваш собственный выбор - рожать . Я например как налогоплательщик , не хочу содержать ваших детей
Твоя подружайка• 07 января 2025
Конечно Зе! Вон как потужно матерится! Достойный представитель!
Живчик-счастливчик• 07 января 2025
Ответ дляСтильна штучка
Все мы налогоплательщики. А я не хочу содержать ваших родителей на пенсии. Но есть закон и право
дожену і ощасливлю• 07 января 2025
Кучма конечно , я знать не знала кто у нас ещё был в Раде когда Кучма был есть президент и больше никто типа Арестрвичей не пикал и деньги были и стабильность
Форсия• 07 января 2025
Точно те тот, что матерится в эфире как последнее быдло. 🤮
Алекса43• 07 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Попри купу претензій до нього - Порошенко, бо отримпв країну в повній жо, з війною і змін відвоювати трохи територій, почати реформи (далі ідуть претензії, хоча частина таки знімається через те, що не було в нього команди, підтримки, не дуже він готовим ішов у ці вибори вони ж незаплановані були).
Вважаю так само!!!Порошенко був кращім і на свойому місці,як що б він залишився і такої війни не було б.імхо.
Уравнобешенная• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Удивительное воображение
Чем вас национализм не устраивает?
Ms. Скромность• 07 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Люди які пишуть за нього і голосували взагалі дивні....Через нього зараз маємо те, що зараз...Коли обрали, така зла була на тих, хто це зробив. Знаю, Юля ще та штучка, але повірте, все було б по іншому якби її тоді обрали....
По іншому з юлькою?Кабальні газові контракти для України і з москви не вилазила.
автор Леди_на_драндулете • 07 января 2025
Ответ дляСтильна штучка
А вы всю зарплату отдаёте на содержание детей чужих
Ms. Скромность• 07 января 2025
Ответ дляdulenok
Янык меня вполне устраивал
Точняк.Пацан к успеху шел неподфартіло.В центрі столиці розстрілювали беззбройних людей по його волі.Красава.
Форсия• 07 января 2025
Кто бы мне ни нравился, а в данных условиях, для сохранения государственности Украины, нужен кто-то подобный Януковичу, только тогда будет мир и страна сохранится.
Уравнобешенная• 07 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
чия
Судячи щ того, що ніхто не знає чия, то таки - рептилоїдів