дамаБезСобачки• 07 января 2025
Детский сад с 8-17, это нормально?
Девочки, нужно выходить на работу (( и раньше я ребенка забирала и до сна часто , была , что в 16.хх- намного реже и всегда думала , что сад работает до 18 и вот узнала , что они работают до 17 . Гос сад .это как вообще , для чего он тогда нужен, если мама не может выйти на работу ((( дежурной группы нет
Цікавий писочок• 07 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Я працювала в садочку декілька років. Сад працює з 7 до 19. Дві зміни вихователів 7-13/13-19 + година перезмінки коли два вихователя одночасно є. Ми між собою домовлялися що хтось один з нас зустрічає зовсім ’ранніх’ дітей по черзі, а решта вихователів о 7-30-7-45 приходять і ввечері так само. Бо зазвичай о 18-30 залишається з десяток дітей з усіх груп і один вихователь з ними сидіть до 19. Але то тому що так домовилися. Для батьків садочок був відчинений з 7 до 19 год без варіантів. .
Київ, Борщагівка, звичайний державний/комунальний садок.
І всі колеги вихователі котрих знаю (а знаю багато і з інших міст України) аналогічний графік. Ну можливо в сільських маленьких садочках є винятки.
Тому оці ваші фантазії про ’90 мама так працюють’ ерунда. І да, далеко не всі діти так чатсо хворіють, як ви написали. Є діти котрі хворіють 1-2 рази за сезон. І це не рідкість. (повторюсь я не один рік в садочку працювала знаю за що говорю)
За вашими спостереженнями більшість мам працюють чи ні? Бо я в пам´яті всіх знайомих мам згадала і всі вони в декреті були до 3 років. Тому роблю висновок, що все ж більшість працюють.
Ответ дляНе любовница
Мене завжди дивувало де працюють ті мами, що можуть дозволити собі в садок водить до 17.
А потім поняла, що 90% мам не працюють.
А ще я впринципі не розумію як мама може працювать, коли дитина 3 дні ходить і 2 тижні вдома. І так 2 роки мінімум. А то і всі 3
А потім поняла, що 90% мам не працюють.
Ну з хворобами то не всі хворіють. А от з розкладом садочків...у нас садочок з 7:30 до 15:30. Типу є ті, що працюють до 18, але туди ще фіг потрапиш. Та й для дитини мені здається то дуже важко в садку 10 годин витримати
Ноу коммент• 07 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
В яслях більшість не працює, а середня та старші групи (ну мається на увазі коли діти ходять в ці групи) більшість працює.
Як міряти?• 07 января 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Так дежурная группа - это уже означает, что сад до 18 работает , понятное дело, что неработающие забирают раньше, но для работающих есть решение - дежурная группа
В про роботу садка дізнавались де? Завідуюча сказала? Вихователь? Мами з майданчика?
Я в кількох садах працювала. Був сад санаторного типу. Якийсь час він навіть був цілодобовий (була нічна група. Були батьки які забирали дітей в пʼятницю ввечері і приводили в понеділок з ранку). Інші групи цього саду працювали з 8 по 17. Але з 7 до 8 і з 17 до 19 була чергова група збірна, далі вже нічна група.
Працювала в звичайних садках. Там зазвичай групи з 8 до 17 + збірна чергова з 7 до 8 та з 17 до 19.
Вам треба питати заме завідуючу про форму роботи садочку. Можливо і справді через військовий стан в вашому місті в садочках такі зміни є.
Цікавий писочок• 07 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Аналогічні спостереження. Я працювала з 1.5 і 2 років своїх дітей. То в яслах я була, як виняток, яка вічно поспішала) А вже після 3 років дітей більшість мам виходили з декрету.
Без QR коду• 07 января 2025
Ответ длядамаБезСобачки
А вы как работали ? Или вы в декрете пока ребенок универ не закончит ?
Ну слушайте, я вот вообще в декрете не была, хотя двое детей, всегда можно найти вариант, было бы желание.