👊Генерал НАЄВ: Залужний НЕ ПОСЛУХАВ Зеленського!
Це ВРЯТУВАЛО Київ.
https://www.youtube.com/live/GpctfOmduhE
Це ВРЯТУВАЛО Київ.
Результат:
вже голосів:
40 (83.33%)
Такі генерали на вагу золота
8 (16.67%)
Зеленський звільнив і це добре
Viktoria_St• 07 января в 19:27
И Харьковскую обл освободил потому что несчастье не знало подробности операции. Я уже промолчу что после снятия За наши начали терять Патриоты и Хаймерсы, потому что кто-то сливал координаты. Но сейчас тут расскажут что За плохой, а смарагдовый сделал все правильно
Ответ дляViktoria_St
Сейчас его запишут в клуб к Порошенко, к антигероям. Пропаганда работает.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:34
Ответ дляChrist1na
Ок, давайте просто забудемо що було на початку війни, це ж минуле, все пробачимо чи закриємо очі
давайте вообще вспомним точку отсчета и кравчука, кучму и тимошенко и порошенко
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:36
Ответ дляChrist1na
Удалено администрацией...
Ответ дляChrist1na
Удалено администрацией...
З коментарів
Дуже вірю і поважаю Пана Генерала Наєва він з команди Залужного мені здається якби їм не мішали, а допомагали то війна вже скінчилась. Слава нашим Героям які вистояли в перші дні війни, дали гарну відсіч нелюдам.
Повністю розділяю цю думку.
Кожен повинен робити свою роботу.З звільненням цих генералів почався відступ наших військ.
Повністю розділяю цю думку.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:39
Когда отдавали ядерное оружие, у меня было детство, тогда не было ни аналитиков, ни интернета и я знала, что этого делать нельзя. У меня был вопрос ’как так???’. Когда началась война, мне было намного больше лет. Вопрос был ’как, б-ть???’. Мы все должны стать гражданским обществом, чтобы не допускать ошибок группки людей.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:41
Ответ дляРеверанс
А давно в нас Тимошенко президентом України була?Я щось певне пропустила це.
ракеты кто отдал? не смешите меня со своим уровнем познаний.
Viktoria_St• 07 января в 19:50
Ответ дляРеверанс
Генерали Залужний,Марченка,Кривоніс,Муженко,Шаптала,Наєв, Павловський відсторонені від армії.Хоча саме вони витримали першу навалу російських загарбників не маючи нормального озброєння.
І всі вони звільнені Зеленським з ЗСУ.
Олещука забули. При ньому ПВО працювало ефективніше
Vlada-Maria• 07 января в 20:00
Ответ дляРеверанс
Пройшла перезагрузка кадрів ЗСУ,як висловився президент Зеленський і всі реально бачать сумний результат.
Ну. це українцям сумний, а комусь х*йло може і медалюку ’за службу отечеству’ таємним указом дасть... перезагрузка вдалась ...
У 2024 році Україна втратила понад 3600 км² території на всіх напрямках: основні цифри військової ситуації за рік
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Всі вони в тій чи інший мірі доклали руки і наблажували цю війну, нажаль. Ні один не займався укріпленням укрїанської держави і кордонів, розширенням війска і військовими розробками, маючи таку історію, як у нас і такого сусіда, це було непрофесійно, як мінімум, а як максимум злочином проти своєї країни.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 20:04
Ответ дляIncol
точняк. я думаю, спасение в том, что народ будет иметь когда-то вече со специалистами всех рангов и не позволять правительству делать шаги, приводящие к потере независимости
Ответ дляlilu1990
Залужний частина армійської системи кумівства, поборів і сидіння в теплих кріслах до пенсії. Шось йому вдалося з того побороти?
Вдалось.Росіян поборов.А потім влада Зеленського його зачистила.Занадто багато перемог.
Тепер порядок.Ніяких перемог.Стабільно.