Реверанс• 07 января в 19:25

Генерал Наєв про початок війни

👊Генерал НАЄВ: Залужний НЕ ПОСЛУХАВ Зеленського!
Це ВРЯТУВАЛО Київ.

https://www.youtube.com/live/GpctfOmduhE
Результат:
вже голосів: 48
40 (83.33%) Такі генерали на вагу золота
8 (16.67%) Зеленський звільнив і це добре
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:27
задним числом много кого можно осуждать
Viktoria_St• 07 января в 19:27
И Харьковскую обл освободил потому что несчастье не знало подробности операции. Я уже промолчу что после снятия За наши начали терять Патриоты и Хаймерсы, потому что кто-то сливал координаты. Но сейчас тут расскажут что За плохой, а смарагдовый сделал все правильно
WomAnn• 07 января в 19:32
Ответ дляViktoria_St
Сейчас его запишут в клуб к Порошенко, к антигероям. Пропаганда работает.
Christ1na• 07 января в 19:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
задним числом много кого можно осуждать
Ок, давайте просто забудемо що було на початку війни, це ж минуле, все пробачимо чи закриємо очі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:34
Ответ дляChrist1na
давайте вообще вспомним точку отсчета и кравчука, кучму и тимошенко и порошенко
gaga-48ba• 07 января в 19:34
Ответ дляChrist1na
вони намагаються фальсіфікувати історію, як русня, але ще занадто багато нас, тих, на чиїх очах все це відбувалося
автор Реверанс • 07 января в 19:35
Якесь дивне співпадіння,з армії України волею президента Зеленського звільнено найрезультативніших генералів.
Christ1na• 07 января в 19:35
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:36
Ответ дляChrist1na
Удалено администрацией...
Christ1na• 07 января в 19:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Ответ дляChrist1na
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 07 января в 19:38
З коментарів
Дуже вірю і поважаю Пана Генерала Наєва він з команди Залужного мені здається якби їм не мішали, а допомагали то війна вже скінчилась. Слава нашим Героям які вистояли в перші дні війни, дали гарну відсіч нелюдам.
Повністю розділяю цю думку.
Кожен повинен робити свою роботу.З звільненням цих генералів почався відступ наших військ.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:39
Когда отдавали ядерное оружие, у меня было детство, тогда не было ни аналитиков, ни интернета и я знала, что этого делать нельзя. У меня был вопрос ’как так???’. Когда началась война, мне было намного больше лет. Вопрос был ’как, б-ть???’. Мы все должны стать гражданским обществом, чтобы не допускать ошибок группки людей.
автор Реверанс • 07 января в 19:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А давно в нас Тимошенко президентом України була?Я щось певне пропустила це.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:41
Ответ дляРеверанс
ракеты кто отдал? не смешите меня со своим уровнем познаний.
автор Реверанс • 07 января в 19:42
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Поки Ви нас розважате.В Ваших познаніях вже нові президенти.
автор Реверанс • 07 января в 19:47
Генерали Залужний,Марченка,Кривоніс,Муженко,Шаптала,Наєв, Павловський відсторонені від армії.Хоча саме вони витримали першу навалу російських загарбників не маючи нормального озброєння.
І всі вони звільнені Зеленським з ЗСУ.
Viktoria_St• 07 января в 19:50
Ответ дляРеверанс
І всі вони звільнені Зеленським з ЗСУ.
Олещука забули. При ньому ПВО працювало ефективніше
автор Реверанс • 07 января в 19:56
Пройшла перезагрузка кадрів ЗСУ,як висловився президент Зеленський і всі реально бачать сумний результат.
Vlada-Maria• 07 января в 20:00
Ответ дляРеверанс
Ну. це українцям сумний, а комусь х*йло може і медалюку ’за службу отечеству’ таємним указом дасть... перезагрузка вдалась ...

У 2024 році Україна втратила понад 3600 км² території на всіх напрямках: основні цифри військової ситуації за рік
https://novynarnia.com/2025/01/04/u-2024-roczi-ukr...
Incol• 07 января в 20:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Всі вони в тій чи інший мірі доклали руки і наблажували цю війну, нажаль. Ні один не займався укріпленням укрїанської держави і кордонів, розширенням війска і військовими розробками, маючи таку історію, як у нас і такого сусіда, це було непрофесійно, як мінімум, а як максимум злочином проти своєї країни.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 20:04
Ответ дляIncol
точняк. я думаю, спасение в том, что народ будет иметь когда-то вече со специалистами всех рангов и не позволять правительству делать шаги, приводящие к потере независимости
автор Реверанс • 07 января в 20:18
👊Генерал НАЄВ: Це правда! Київ лишили ГОЛИМ!
Залужний ПІШОВ ПРОТИ СИСТЕМИ.
Нас врятували ФЛАНГИ!

автор Реверанс • 07 января в 20:20
Скандал: 3,5 мільярда на Офіс Президента,чомусь не на ЗСУ.
lilu1990• 07 января в 20:23
А чого залужний збіжав в розгар війни? Не казав?
lilu1990• 07 января в 20:25
Залужний частина армійської системи кумівства, поборів і сидіння в теплих кріслах до пенсії. Шось йому вдалося з того побороти?
Басина• 07 января в 20:25
Ответ дляlilu1990
lilu1990• 07 января в 20:25
Ответ дляБасина
Не моє питання. Мого брата і його побратимів. Цікаво би було почути відповідь
автор Реверанс • 07 января в 20:35
Ответ дляlilu1990
Щоб не повторити долю вбитого владою Частякова.Зеленський вказав йому на двері і з ним вигнав одночасно біля 30 генералів.Почистив навіть середню ланку від найкращих Героїв України.
автор Реверанс • 07 января в 20:37
Ответ дляlilu1990
Вдалось.Росіян поборов.А потім влада Зеленського його зачистила.Занадто багато перемог.
Тепер порядок.Ніяких перемог.Стабільно.