Kolibri_18• 08 января в 11:11

Трамп і його заяви про Канаду і Гренландію

Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.

Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?

https://24tv.ua/tramp-oprilyudniv-kartu-kanadi-skl...
автор Kolibri_18 • 08 января в 11:12
Мене особливо цікавить думка тих, хто чекав на Трампа, як на месію. Все за планом?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 января в 11:13
к переделу мира, ясный пень. 2025 год- новый мировой порядок
Will_Be...• 08 января в 11:13
Куда-куда - в дурку! Ещё один Наполеон, собиратель земель. Вместе с плешивым, в одну палату.
Elenka0515• 08 января в 11:14
Та пусть себе уже и рашку присоединит. Рабы везде нужны
Olvia1987• 08 января в 11:15
Для мене особисто головне,щоб нова американська адміністрація хоч якось посприяла завершенню нашої війни.А там нехай хоч Гренландію приєднують,хоч Китай,хоч у космос летять всією країною.Це їхня справа.
Tori1602• 08 января в 11:15
Ответ дляElenka0515
І не кажіть. Окрім рабів там непогано з ресурсами.
автор Kolibri_18 • 08 января в 11:17
Для мене це виглядає, що Трамп готовий перетворити світ на групу диктатур, створюючи навколо свою групу впливу. Саме задля того він погрожує Канаді, Гренландії. На черзі, мабуть, Індія, оскільки вона має тісні економічні зв´язки з США. Громадяни США, які віддали свій голос за цю особу, шукали зменшення цін на пару центів, і не хотіли бути втягнуті у війну. Натомість все йде або до 3ї світової, або до появи великих конгломератів з диктатур. Про права людини можна буде забути. Громадяни США купилися на байку про дешеву ковбасу, і виміняли на не неї свою свободу, а разом з нею свободу всього світу.

Розвиток подій стає неконтрольованим. Тут або реально буде низка наддержав, з порядком в кожній як у Північній Кореї. Але до пори, до часу. Поки кожному з диктаторів цих наддержав стане сумно, і не захочеться ще. І тоді 3 світова неминуча.

10 січня Трампу оголосять вирок по судовому позову. Якщо його не приберуть з посади, тоді почнеться реальний період турбуленції в світі
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:19
Ответ дляOlvia1987
💯
NYC• 08 января в 11:20
Судить будет по делам, а не по словам.
Говорить он может все, что угодно.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 января в 11:20
коммунизм покажется сказкой по сравнению с тем, что они готовят для людей
Павела• 08 января в 11:20
Ляпає язиком.
Ось це мене засмутило, кінця не видно(
🇺🇸 Пентагон на засіданні «Рамштайн» планує зустріч з лідерами коаліцій та хоче окреслити план підтримки України до 2027 року для створення «надійних сил стримування».
автор Kolibri_18 • 08 января в 11:20
Ті, хто поставив дізлайк моєму першому коменту в темі. Що вас так засмутило? Хіба не правда, що ви реально вірили в ’закінчити війну в Україні за 24 години’ - що це буде вигідне для України закінчення? Вам лише на себе ображатися за свою наївність
Дана-Нирвана• 08 января в 11:20
Ну Трамп официально еще не президент, поэтому все его заявления сейчас - обычное бла-бла-бла и эпатаж. Он ведь уже был президентом и тогда особой дичи не натворил. Поэтому если не обезумел, думаю, все ограничится изменениями во внутренней политике.
Мимо_шла• 08 января в 11:22
После 20 января посмотрим что он будет делать
Мerida• 08 января в 11:22
Быть в рабстве под рашкой, звучит куда более страшней, чем быть колонией сша
NYC• 08 января в 11:22
Ответ дляKolibri_18
Так он вроде будущий президент США, а не Украины. И выбирали его американцы, явно не по украинскому вопросу.
автор Kolibri_18 • 08 января в 11:22
Ответ дляДана-Нирвана
Він старий, і втрачати йому нічого. А ще він завжди був фанатом путіна. В той час і путін ще не почав жодних інтервенцій. Але, бачте, все змінилося.
Екатерина27• 08 января в 11:22
Ответ дляПавела
Ляпає язиком.
Ось це мене засмутило, кінця не видно(
Прям засмутило? Вы ожидали чего-то другого? Не закончится ничего в ближайшие годы. Когда же люди уже поймут…..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 января в 11:23
Ответ дляДана-Нирвана
он сейчас тестирует своими чудовищными выбрыками нашу общую реакцию
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:23
Ответ дляKolibri_18

Ну, Трамп ще може зробити ’ дешеву ковбасу - нафту’, тобто відкрити по максимуму можливості по видобутку нафти, що зіб´є ціну, і з РФ буде як з ссср.
Побачимо, куди виверне. Мене лякає Маск, який впливає на Трампа, значно більше ніж сам Трамп
Мимо_шла• 08 января в 11:23
Ответ дляЕкатерина27
В ближайшее ГОДЫ?)
как у нас по людям в армии, хватает?
Ещё есть резерв добровольцев?
Павела• 08 января в 11:24
Ответ дляЕкатерина27
Так, засмутило. Я, як кожна нормальна людина, чекаю якнайшвидшого закінчення війни. Розумію, що передумов немає, але я сподіваюсь на якесь ’диво’. Це нормальне бажання.
nata.ant• 08 января в 11:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Прям за одним рік,буде новий порядок? Це роки буде відбуватися
Дана-Нирвана• 08 января в 11:24
Ответ дляМимо_шла
В ближайшее ГОДЫ?)
как у нас по людям в армии, хватает?
Ещё есть резерв добровольцев?
А зачем добровольцы?

Наприкінці лютого можуть мобілізувати деяких заброньованих військовозобов´язаних: мова про працівників підприємств, які втратять статус критичності, — нардеп Федієнко.

28 лютого закінчується у всіх військовозобовʼязаних по країні бронювання. Якщо підприємство втрачає статус критичності або не відповідає його критеріям, то заброньовані працівники цього підприємства, так само втрачають бронювання.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 января в 11:25
Ответ дляnata.ant
они сами так провозгласили. я-то шо..
Мимо_шла• 08 января в 11:25
Ответ дляДана-Нирвана
А зачем добровольцы?

Это говорит о том, что в 25 году уже большой дефицит людей для фронта.
NYC• 08 января в 11:25
Ответ дляKolibri_18
Он не был фанатом Путина. Трындеть не мешки ворочать. Он единственный ввел санкции против раши которые работали.
автор Kolibri_18 • 08 января в 11:26
Ответ дляNYC
Мої знайомі в США, які вже мають громадянство, але вихідні з України, віддали свій голос за Трампа.
Але і вест світ спостерігав за виборами в США, багато хто з українців йому симпатизував і вболівав за нього. Як тоді я не розуміла причин, так і зараз тим більше. То нехай би ці люди написали, як їм, чим далі, тим більше подобається, мабуть, куди все йде. Але всі мовчать, лише дизлайки і фейспалми тулять. Така віра популістам в кожній країні крок за кроком веде людство до жахливих змін.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 11:26
Ответ дляKolibri_18
А є такі, хто вірив у 24 години?
Зарина.• 08 января в 11:27
Найдите хоть одного мексиканца в Калифорнии, который не доволен, что Калифорния стала штатом США))), а там одни мексиканцы. Знаю, жила там. Про Тексас то же самое. Искренне не понимаю Канаду.