Кошкина мать• 07 января в 19:48

Зареєстровано законопроект, який дозволяє направляти ЗСУ до інших держав

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволяє направляти підрозділи Збройних сил України до інших держав під час воєнного стану
Документ має на меті поліпшення відправки українських військових за кордон для участі в міжнародних місіях та отримання новітньої техніки, що, на думку авторів, посилить оборону України під час війни.
Зеленський хоче допомогти Трампу забрати Панамський канал?
JENYABEST• 07 января в 19:49
Ну да своей войны нам мало, будем США помогать мир защищать
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:49
только сегодня сказали, что 50 чел. наших убежали во Францию.. как вам такое?
автор Кошкина мать • 07 января в 19:50
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ЗСУ, які навчання проходили, чи яких людей?
Olvia1987• 07 января в 19:50
Ещё одна коррупционная схема.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:51
Ответ для Кошкина мать
именно.. дизертировали
автор Кошкина мать • 07 января в 19:52
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
именно.. дизертировали
Якщо їх запихнули в бусік, побили і потім відвезли до Франції, то я їх розумію. Якщо добровольці, то напевно теж була причина. В нас вся ВР і їх рідня дезиртири і нічого
begovelik• 07 января в 19:53
Будуть їздити до Африки захищати інтереси Франції в її екс-колоніях
ReintTycha• 07 января в 19:54
Не хочу створювати окремої теми. Сусід в Польщі спробував оновити права. В системі вибило- що він в розшуку,як зрадник держави( узилянт). .Подав чужий адрес, змінив телефон. Але знайшли, де працює.

Тут в Україні мама і сестра сказали, що він помер- не пройшло.

Тобто, не все так просто, як нам малюють.
Коли ти в розшуку- то можуть і депортувати. Принаймі, з Польщі
Olvia1987• 07 января в 19:57
Ответ дляReintTycha

А як він у Польщі опинився?
ReintTycha• 07 января в 19:57
Ответ дляOlvia1987
А як він у Польщі опинився?
До війни. Заробітки.
Olvia1987• 07 января в 19:58
Ответ дляReintTycha
До війни. Заробітки.
Він в армії служив?
ReintTycha• 07 января в 19:58
Ответ дляOlvia1987
Він в армії служив?
Так. Радецке дитя
Olvia1987• 07 января в 19:58
Ответ дляReintTycha
Так. Радецке дитя
Яке дитя?
ReintTycha• 07 января в 19:59
Ответ дляOlvia1987
Яке дитя?
Ну, дитина, яка народилася в часи СРСР. Тоді всіх призивали в Армію.
нинель 1919• 07 января в 20:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
маловато
ReintTycha• 07 января в 20:02
Ответ дляOlvia1987
Яке дитя?
Але я не про те. Системи Польщі і України співпрацюють
Olvia1987• 07 января в 20:02
Ответ дляReintTycha
Так йому вже за п´ятдесят.І ухилянт не дорівнює зрадник.Зрадник це інша стаття ККУ, більш сувора.
ReintTycha• 07 января в 20:03
Ответ дляOlvia1987
Йому нема 50. Він не оновив дані тцк.
І автоматично внесений в базу розшуку.
І ,як виявилося, ця база діє і на території Польщі
чаревна• 07 января в 20:04
С какого 6юнаправления снимут и отправят?! Если у самих дефицит живой силы.
А вообще жесть, не иметь профессиональной армии и теперь распоряжаться простым народом, который вынужден идти на фронт защищать свои дома, земли, семью
Olvia1987• 07 января в 20:04
Ответ дляReintTycha
Йому нема 50. Він не оновив дані тцк.
І автоматично внесений в базу розшуку.
Як нема п´ятдесяти,якщо він служив ще в Радянській Армії?
ReintTycha• 07 января в 20:06
Ответ дляOlvia1987
Дитя СРСР. Це не значить, що він служив в РА.
Ви щось можете відповісти конкретно?
Потужная Нюхоморша• 07 января в 20:06
Разбегутся все, а жена паспорт подвезет.
чаревна• 07 января в 20:06
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Предательство украинского народа это, дезертирство. Пусть отвечают по всей строгости. Их не на курорт отправили
Olvia1987• 07 января в 20:06
Ответ дляReintTycha
Ви щось можете відповісти конкретно?
Зрозуміло.
Елена1265• 07 января в 20:07
Это и не новость. Он же там ездил, подписывал с многими странами какой-то договор, который предполагает отправку наших военных им в помощь
Елена1265• 07 января в 20:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Правильно сделали
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 20:08
Ответ дляЕлена1265
Правильно сделали
ну, сударыня. однако.
Milanaher• 07 января в 20:09
Ответ длячаревна
По какой строгости? Их еще поймать надо, что б наказать. Франция этим точно заниматся не будет. Поедут в Германию, оформятся беженцами и будут жить.
Басина• 07 января в 20:10
Ответ дляЕлена1265
Але треба додати пункт, що відправляти лише в ті країни, які віправляли нам своїх військових під час війни.
Елена1265• 07 января в 20:11
Ответ дляБасина
Там этого пункта не было. Они нам оружие, а мы им людей