Кошкина мать• 07 января в 19:48
Зареєстровано законопроект, який дозволяє направляти ЗСУ до інших держав
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволяє направляти підрозділи Збройних сил України до інших держав під час воєнного стану
Документ має на меті поліпшення відправки українських військових за кордон для участі в міжнародних місіях та отримання новітньої техніки, що, на думку авторів, посилить оборону України під час війни.
Зеленський хоче допомогти Трампу забрати Панамський канал?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:49
только сегодня сказали, что 50 чел. наших убежали во Францию.. как вам такое?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ЗСУ, які навчання проходили, чи яких людей?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 19:51
Ответ для Кошкина мать
именно.. дизертировали
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
именно.. дизертировали
Якщо їх запихнули в бусік, побили і потім відвезли до Франції, то я їх розумію. Якщо добровольці, то напевно теж була причина. В нас вся ВР і їх рідня дезиртири і нічого
ReintTycha• 07 января в 19:54
Не хочу створювати окремої теми. Сусід в Польщі спробував оновити права. В системі вибило- що він в розшуку,як зрадник держави( узилянт). .Подав чужий адрес, змінив телефон. Але знайшли, де працює.
Тут в Україні мама і сестра сказали, що він помер- не пройшло.
Тобто, не все так просто, як нам малюють.
Коли ти в розшуку- то можуть і депортувати. Принаймі, з Польщі
Ответ дляReintTycha
А як він у Польщі опинився?
ReintTycha• 07 января в 19:59
Ответ дляOlvia1987
Яке дитя?
Ну, дитина, яка народилася в часи СРСР. Тоді всіх призивали в Армію.
нинель 1919• 07 января в 20:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
маловато
ReintTycha• 07 января в 20:02
Ответ дляOlvia1987
Яке дитя?
Але я не про те. Системи Польщі і України співпрацюють
ReintTycha• 07 января в 20:03
Ответ дляOlvia1987
Так йому вже за п´ятдесят.І ухилянт не дорівнює зрадник.Зрадник це інша стаття ККУ, більш сувора.
Йому нема 50. Він не оновив дані тцк.
І автоматично внесений в базу розшуку.
І ,як виявилося, ця база діє і на території Польщі
І автоматично внесений в базу розшуку.
ReintTycha• 07 января в 20:06
Ответ дляOlvia1987
Як нема п´ятдесяти,якщо він служив ще в Радянській Армії?
Дитя СРСР. Це не значить, що він служив в РА.
Ви щось можете відповісти конкретно?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 января в 20:08
Ответ дляЕлена1265
Правильно сделали
ну, сударыня. однако.
Ответ длячаревна
Предательство украинского народа это, дезертирство. Пусть отвечают по всей строгости. Их не на курорт отправили
По какой строгости? Их еще поймать надо, что б наказать. Франция этим точно заниматся не будет. Поедут в Германию, оформятся беженцами и будут жить.