Кошкина мать• 07 января в 19:48

Зареєстровано законопроект, який дозволяє направляти ЗСУ до інших держав

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволяє направляти підрозділи Збройних сил України до інших держав під час воєнного стану
Документ має на меті поліпшення відправки українських військових за кордон для участі в міжнародних місіях та отримання новітньої техніки, що, на думку авторів, посилить оборону України під час війни.
Зеленський хоче допомогти Трампу забрати Панамський канал?
ReintTycha• 07 января в 20:11
Зе раз. Коли військовозобовязаний українець в Польщі потребує якихось документів. А в системі вибиває- що він в розшуку...бо ухилянт.
Не думайте,що там нашим українцям солодко
Басина• 07 января в 20:13
Ответ дляЕлена1265
Там этого пункта не было. Они нам оружие, а мы им людей
То треба додати. Бо обмін не рівноцінний
Елена1265• 07 января в 20:14
Ответ дляБасина
Ну, оружия у нас нет, потому так
Елена1265• 07 января в 20:14
Ответ дляReintTycha
Но точно слаще, чем здесь
ReintTycha• 07 января в 20:15
По темі.
Не можна відправляти за кордон?
То хай загребуть усіх, як під час другої світової: і вчителів, і директорів....І то буде справедливо
ReintTycha• 07 января в 20:16
Ответ дляЕлена1265
Но точно слаще, чем здесь
Не стану сперечатися. Є можливість дременути. Хоч в Іспанію. І я не осуджую.бо ця війна в Україні- несправедлва до простого люду
Argesha• 07 января в 20:18
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
только сегодня сказали, что 50 чел. наших убежали во Францию.. как вам такое?
Рада, що люди змогли вберегтися
Соната любви• 07 января в 20:18
так депутат продажный соросовец гончаренко, год назад был в сша и в прямом эфире новостного канала говорил.

что мы готовы поставлять наших военных для участия в любом военном конфликте, нашими военными заменить иностранный контингент в войнах, чтобы они не погибали.

а за это сша должны давать нам деньги и оружие.
ну когда на весь мир объявляют, что мы готовы продать жизнь наших военных, то удивляться нечему.
ReintTycha• 07 января в 20:19
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я рада за них( коли це правда) І Дай Бог, щоб вони там змогли знайти місце під сонцем
олена олена• 07 января в 20:20
Ответ дляReintTycha
Не хочу створювати окремої теми. Сусід в Польщі спробував оновити права. В системі вибило- що він в розшуку,як зрадник держави( узилянт). .Подав чужий адрес, змінив телефон. Але знайшли, де працює.

Тут в Україні мама і сестра сказали, що він помер- не пройшло.

Тобто, не все так просто, як нам малюють.
Коли ти в розшуку- то можуть і депортувати. Принаймі, з Польщі
Ви хочете сказати, що його з Польщі депортували?) не вигадуйте.
Prervana• 07 января в 20:21
Пусть войну закончат для начала. Бесспорно, такой закон сильно пригодится после того, как боевые действия закончатся, а бойцы - останутся. Их же надо будет чем-то занять, не охранниками ж в супермаркет пойдут и не продавцами смартфонов
ReintTycha• 07 января в 20:21
Ответ дляолена олена
Поки ні. Але дзвінки, перевірки за фальшивими адресами і на праці
олена олена• 07 января в 20:22
Ответ дляPrervana
Вони підуть працювати тими, ким і були до війни.
олена олена• 07 января в 20:23
Ответ дляReintTycha
Не поки ні. А просто ні. Ніхто його не депортує.
Prervana• 07 января в 20:23
Ответ дляолена олена
Да конечно. Так их там рады будут видеть...
олена олена• 07 января в 20:23
Ответ дляPrervana
Так, раді. Мого чоловіка чекають на роботі.
Там є ІТ, механіки, викладачі, навіть співаки. Для чого їм продовжувати служити після війни?
ReintTycha• 07 января в 20:24
Ответ дляолена олена
Йому на праці потрібне водійське посвідчення.
І тут, як Ви розумієте, тупік

Бо йому потрібно було просто змінити працю.
олена олена• 07 января в 20:25
Ответ дляReintTycha
І тут, як Ви розумієте, тупік

Ну це не дорівнює депортації. Значить змінить роботу, де не потрібне посвідчення.
Prervana• 07 января в 20:25
Ответ дляолена олена
Ну это ж смотря в каком психическом состоянии он вернется. Пусть все будет хорошо и он без проблем войдет обратно в ритм гражданской жизни
олена олена• 07 января в 20:25
Ответ дляPrervana
Ввійде без проблем. Головне вижити
ReintTycha• 07 января в 20:27
Ответ дляолена олена
Та за нього взялися конкретно. Я реально в шоці.
Бо він в ’ міжнародному розшуку’ за новими законами. Повторю.
Плбачимо
олена олена• 07 января в 20:28
Ответ дляReintTycha
Плбачимо
Нагнітайте далі…. Як депортують, то напишете тут, добре?
Len_to4ka• 07 января в 20:31
Автор, де посилання на джерела ?
ksena555• 07 января в 20:31
Ответ дляReintTycha

У Вас вус відклеївся))
Водійські посвідчення заміняють в уженді. А уженд польський не відображає базу українську. Брешіть, але хоч правдоподібно
ReintTycha• 07 января в 20:31
Ответ дляолена олена
Не нагнітання. І не депортують. Чувак просто ще дремене в іншу країну.
До речі, він купив квартиру в Іспанії. Поїхав. Але, як виявилося, там купівля квартири--не значить, що ти зможеш жити і працювати
олена олена• 07 января в 20:32
Ответ дляReintTycha
Так все у нього чудово, чому ви за нього переживаєте?
Lizavel• 07 января в 20:34
Ответ дляReintTycha
Та вообще, не то,что мы тут отдыхаем под обстрелами третий год. Ярмарки рождественские, октоберфесты )
ReintTycha• 07 января в 20:34
Ответ дляолена олена
Я загалом за наших українців..
Які за кордоном.
І з яких наша влада намагається перемолоти на фарш
AtomicX• 07 января в 20:34
От найпотужнишый - ухылянт, причём 4 раза. И никто в розшук на подаёт. Где справедливость?)
олена олена• 07 января в 20:35
Ответ дляReintTycha
Я загалом за наших українців..
Які за кордоном.
Ви нічого не плутаєте? Перемолоти на фарш москальська влада нас хоче.
За чоловіків на кордоном переживати точно не варто.