Кнопус• 08 января в 10:47
Є математики?Порадьте завдання для розаиткутлогіки 15років
Добрий день.
Дівчинка тягне шкільну програму на відмінно, але там же зараз таке напічкано, галопом по європах, вивчають багато, а засвоюється залізобетонно -мало. До всього ще бачу, що побудувати логічний ряд, то проблема. Порадьте завдання для розвитку логіки.
Дуже дякую.
Сундучок с каникулами• 08 января в 12:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Віддайте дитину в цифру
Там є онлайн заняття
цифра лише до 8 класу
сладкий_ноябрь• 08 января в 12:20
Ответ дляСундучок с каникулами
цифра лише до 8 класу
І що?
Там різні рівні, дитині може бути 15 і вона не потягне рівень 5 класу
Сундучок с каникулами• 08 января в 12:25
Ответ длясладкий_ноябрь
І що?
Не зовсім зрозуміла, там приймають дітей будь-якого віку? Я бачу з анкети, що курси для дітей до 8 класу. І наступний шанс на здачу вступних іспитів аж 30 серпня 2025 року.
сладкий_ноябрь• 08 января в 13:44
Ответ дляСундучок с каникулами
Так