Любовь Калистратовна• 08 января в 12:19
допоможіть визначити пріоритети
проживаю зараз з дитиною в Польщі, проте працюю на українську компанію дистанційно.
зараз трошки відновила заняття англійською (в мене високий рівень, але трохи забутий).
також хотіла двічі в тиждень почати вивчати польську, але зовсім не знаю чи потягну:
+я не знаю, як далі і де я хочу жити в майбутньому, тому стільки тут бути і не вивчити мову трошки тупо,
- в мене і так мало часу з дитиною через роботу. в будні ми майже не проводимо час якісно разом (після роботи вечеря, щось прибрати, потім зразу помитись треба і спати). на вихідні проводжу час з дитино, але не сказала б, що уже якісно, бо часом треба роботу доробити і англійську 1-2 год щось підчитати, ну і приготувати - прибрати.
і взагалі не знаю чи 2 мови ок, тому що треба ж не тільки робити домашні завдання, а ще додатково почитати щось, фільм подивитись, послухати і т.п.
Потрібна порада, чи йти на курс польської мови
Мошей ницца• 08 января в 12:21
странно жить в одной стране, а учить язык другой. я бы на Вашем месте английским не занималась, а учила польский. Вы сейчас тратите время и энергию в никуда в Вашей текущей ситуации
Любовь Калистратовна
• 08 января в 12:21
Ответ дляБабо-лебідка
Скільки дитині років?
8 років
Альфасамка• 08 января в 12:21
вивчити англійську, дитину збагрити татові або бабам дідам. Сама їхати шукати багатого самця в Норвегію чи США.
Червона ікорка• 08 января в 12:22
Немного не понятно, зачем вам английский, если он так нужен, что аж подзабыли. Я бы занималась тем, что действительно нужно здесь и сейчас
Любовь Калистратовна
• 08 января в 12:22
Ответ дляМошей ницца
англійська все одно ж потрібна.
ну і я займаюсь з репетитором 1 раз в тиждень - це більше для підтримання.
я не працюю на польську компанію, тому поки ця мова і не потрібна.
і взагалі, роботи для українців нормальної ж нема і так..
тому мову я думала вчити лише на перспективу, як ’а мало лі’
Любовь Калистратовна
• 08 января в 12:24
Ответ дляЧервона ікорка
тут і зараз не треба ні польську, ні англійську.
тому що робота на українську компанію.
я не витрачаю так багато часу на англійську. 1 год в тиждень репетитор, і 1-2 год в тиждень домашні завдання. далі нетфлікс англійською, але це вже можна і до відпочинку зарахувати
тому що робота на українську компанію.
Мошей ницца• 08 января в 12:24
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
англійська все одно ж потрібна.
ну вот Вы тратите сейчас свое время на ’мало ли’. думаете это хороший приоритет?)
Підмітайло• 08 января в 12:24
Яка різниця,на яку компанію ви працюєте? Державну мову країни, в якій живете, ви просто зобов´язані знати
Червона ікорка• 08 января в 12:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
англійська все одно ж потрібна.
Ну с таким успехом можно и немецкий до кучи, на случай ’а мало ли’
Мошей ницца• 08 января в 12:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
тому що робота на українську компанію.
ну а по магазинам Вы не ходите, с поляками никак не общаетесь?
Парасюха• 08 января в 12:25
Я в Украине учу польский на всякий случай, а люди, живущие в среде учат английский 😀
бЭйбА• 08 января в 12:29
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
тому що робота на українську компанію.
Тут і зараз ви живете в Польщі. Дитина ж ходить в польську школу.
Вам потрібна місцева мова зараз.
Чи потрібна буде далі - невідомо, але зараз потрібна.
Вам потрібна місцева мова зараз.
Червона ікорка• 08 января в 12:30
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
тому що робота на українську компанію.
Польский вам нужен, так вы там живёте. И смотря, что планируете. Если планируете уезжать, то может и даром не нужен.
Подписана на блогершу, она лет 7 жила в Польше, так язык выучила достаточно легко говорит, но она там работала кондитером. Сейчас переехала в Канаду, за 3 года уже вполне выучила английский, по крайней мере на работе общается прекрасно с коллегами, работает тем же кондитером. Но она изначально хотела в Канаду, а язык все таки выучила уже по месту и по ходу дела.
Вы не работаете, не общаетесь, смотрите сами на свои планы в дальнейшем. Может вам ни то, ни другое не надо
Любовь Калистратовна
• 08 января в 12:43
Ответ дляМошей ницца
для магазинів вистачає. я на слух розумію все
Любовь Калистратовна
• 08 января в 12:44
Ответ дляПарасюха
працювати дистанційно - це не середовище
Парасюха• 08 января в 14:03
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вы же выходите из дома и окунаетесь в среду: магазины, сад/школа ребёнка, соседи, какие-то установы и тд. Покупаете продукты с польскими названиями и составом на польском, интернет-магазины на польском, да ещё куча всего
Мотористка• 08 января в 14:32
Была в вашей ситуации с 9летним сыном в Польше. За 1,5 года польский практически не выучила. Но я не планировала там оставаться. Если бы планировала, учила бы польский. Английский вы и так знанте
Любовь Калистратовна
• 08 января в 14:47
Ответ дляПарасюха
я працюю постійно.
в мене нема часу. магазин - забіг на 5 хвилин після роботи
Любовь Калистратовна
• 08 января в 19:24
Ответ дляПарасюха
Де Ви вчите польську?