Міняйловна• 08 января 2025

Дивна поведінка психолога. Які ваші історії?

Напишіть що вас здивувало, не сподобалось, шокувало при спілкуванні/на прийомі психолога.
Що здалось непрофесіональним?
Цікавлять реальні історії.

В мене це те, що психолог користувалась картами таро і намагалась передбачити майбутнє мені :)
забиякина• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
И ещё - пришла с колбасным запахом, дожевывая бутерброд, пока я ждала начала сеанса. Голодная, между прочим. Можно было и мне предложить)))
Варенки захотелось
На хлеб. И сверху кепчук и майонез
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
дуже багато непрофесійних психологів. Тобто освіта в них якась там є і все. Ну про зо можна говорити, коли Львівська політехніка цього року мала набрати 350 психологів, а взяли всіх, хто подав документи. На перший курс набрали 2000 студентів психологів. Уявляєте які це будуть психологи??
Охренеть. Перепровірила. Точно. Треш. Нащо??? Там така база потужна? Це ж в рази більше ніж у Поплавського усі
Борода• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Ні, це гарний спеціаліст щ дуже фундаментальною освітою і великим досвідом.
Тогда почему к нему не пошли?
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
200% то і з медичною освітою треба добре фільтрувати
Одна така мене довела до післяродового психозу. Подруга, блін. Єдине радує, що виїхала на рашку й там лікар тепер. Психіатр хренов. Вже краще таро
забиякина• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Це як? :))) що робитиме?
Одной рукой водить по клитору
Другой тасовать карты
На какой карте сработает пуск- ту и расшифровываем
Очень сложная техника! Междупрочим
Морожена_курка• 08 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
уявляєте рівень тих майбутніх психологів? І вони ж через 5 років собі ціни скласти не зможуть.
Снегопадка• 08 января 2025
Ответ дляDianaDee
пишіть на них десь відгуки, щоб інші не потрапляли до таких геніїв
для меня лично ред флэг - такой себе институт МИГИС, институт в ковычках, была у двух ’специалистов’ с их дипломами - выше писала, как проходили сеансы.
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Чого до нього не пішли? Він то знає відповідь на ваше питання
Борода• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Они не могут дать диплом, это гештальт. Только сертификат
Смурфик• 08 января 2025
Ответ дляДА да да
Когда плакала на сессии психолог закатывала глаза
неужели остались после этого закатывания? жеееесть....
БоХатая• 08 января 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2567433
моя тема про те, як я хотіла записатись до психолога, але посварилась з нею )
Смурфик• 08 января 2025
Ответ длязабиякина
Одной рукой водить по клитору
Другой тасовать карты
Очень сложная техника! Междупрочим
между....чем- чем?
Снегопадка• 08 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Є такий віщун у Полтаві
цікаво, про що віщує з набитим ротом
Стріляний птах• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
І що воно дає? Чула дуже зневажливі думки від кандидата психологічних наук, щодо цих МАС карт
можливість клієнту краще зрозуміти себе через образи та асоціації.
Життє Бентежне• 08 января 2025
Моя психолог надто давить на мене.
Дає завдання і прямо питає чи я виконала їх.
Стріляний птах• 08 января 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Моя психолог надто давить на мене.
А що в цьому не так?)))
Бешене сарі• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
після 2 річної роботи з психологом вирішила призупинити наше спілкування і написала їй про це, відповідь була, що я пошкодую і потраплю в психушку
Це дуже непрофесійно з її сторони(((
Медсестричка• 08 января 2025
На самом деле, против психологов тарологов ничего не имею, в том плане, что это лишь инструмент. Эффективность же работы очень сильно зависит от того, насколько человек верит специалисту. Люди с магическим мышлением больше поверят, если увидят карты таро. И на них те же техники будут работать лучше у психолога-таролога, чем у обычного психолога. Поэтому это один из инструментов, ну я так воспринимаю. Ходила к классическим психологам, треш историй не было. А вот из большого окружения знаю двух дам, которые ’психологи’ без образования, с трёх месячными курсами. Но в инсте они - супер-пупео специалисты, хотя несут чушь. Вот такие бесят невероятно.
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляБорода
Тогда почему к нему не пошли?
По етичним міркуванням :)
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ длязабиякина
Одной рукой водить по клитору
Другой тасовать карты
Очень сложная техника! Междупрочим
Нє, то якийсь недоучка . Спец водить по клітору язиком, а тасує обома руками. А як розкладе карти, то язиком розповідає що випало, а руками замість язика вже.
Мона_Лиса• 08 января 2025
Дуже важко знайти притомного психолога, я трьох змінила, поки четвертий адекватний попався, слава Богу. Один лікував холотропним диханням та на першому ж сеансі сказав, шо треба кинути чоловіка
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
Їх буде така кількість, що ціна впаде долу.
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляСтріляний птах
А що в цьому не так?)))
Все!
Ростки жимолости• 08 января 2025
Я как-то у школьного психолога была, вот где ужас, уже несколько месяцев под впечатлением просто за гранью добра и зла, первое, что сделала, когда от нее вышла - написала классному руководителю, чтоб на пушечный выстрел этот ’специалист’ не приближался к моему ребенку.
Стріляний птах• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Все!
Що саме? Поясніть.
Завдання це ефективна і важлива частина роботи.
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
А що вона вам казала?
Мона_Лиса• 08 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
ооо, шкільні психологи у більшості взагалі за межами розуміння
Чупокабра• 08 января 2025
Звернулися до дитячого психолога після того, як чоловік (вже колишній) підняв на мене руку, а в дитину молотком кинув. Дитина після цього боялася з кімнати без мене виходити. Порадили нам спеціаліста. Перший сеанс психолога зі мною, без дитини. Пояснила їй ситуацію, в чому проблема. Наче все добре, без червоних прапорців. Другий сеанс вже з дитиною. Доволі швидко вийшла на контакт, дитина почала розмовляти з нею, розповідати. Психолог просить намалювати родину. Донька малює себе, мене, бабусю з дідусем і кота. І тут починається: а де батько, а чому його немає, а ти ж розумієш, що дорослі сварки тебе не стосуються, а він тебе любить, і він не хотів, а молоток тобі взагалі вдався, і він зовсім не те мав на увазі, коли казав, що краще б дитина не народжувалася. То був такий крінж. Забрала дитину з сеансу, та психолог ще мені навдогін кричала, що я дитині психіку калічу.
Після цього довелося в неврологію лягти дитині, отам вже заняття проводила прекрасний спеціаліст, дуже допомогла.
пьЯНА• 08 января 2025
Чоловіку психолог запропонувала потрогати ії груди 😳🤦
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ дляМона_Лиса
В мене такий УЗД ист був. Дивився матку, труби, наче нормально все коментував з медичної точки зору, а потім каже, щоб все було добре, то поїдь десь на море в екзотичну країну, відпочинь на повну. Нові чоловіки, нові сексуальні враження. Я йому кажу, в мене троє дітей і чоловік, ви що, які нові враження? Єдине заради чого я кудись би поїхала, то це спокійно виспатись.