Міняйловна• 08 января 2025

Дивна поведінка психолога. Які ваші історії?

Напишіть що вас здивувало, не сподобалось, шокувало при спілкуванні/на прийомі психолога.
Що здалось непрофесіональним?
Цікавлять реальні історії.

В мене це те, що психолог користувалась картами таро і намагалась передбачити майбутнє мені :)
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Я как-то у школьного психолога была, вот где ужас, уже несколько месяцев под впечатлением просто за гранью добра и зла, первое, что сделала, когда от нее вышла - написала классному руководителю, чтоб на пушечный выстрел этот ’специалист’ не приближался к моему ребенку.
А що було, розкажіть.
рукиЖимолости• 08 января 2025
Рассказала историю как известный в нашем городе мальчик накакал в лифте 👀, оно мне надо? Еще и город не большой все друг друга знают
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ дляпьЯНА
Чоловіку психолог запропонувала потрогати ії груди 😳🤦
Навіщо? З якою проблемою він звернувся? А може психолог тільки но собі імпланти в груди поставила та хтіла похвалитись 😅
Хочу барабульки• 08 января 2025
Автор, эти карты - метафорические. Активно используются в психологии. Это не магия и не эзотерика. Вы, наверное, неверно истолковали слова психолога, думая, что вам будущее предсказывают.
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
Коли запитала знак гороскопу і потім пару консультацій я слухала що треба бізнес свій починати і всі проблеми пропадуть самі собою. Хоча прийшла з головним болем від проблем сімейних.
Далі не те що ред флег в цілому, але ред флег для мене. Що психолог мовчав і хотів щоб я говорила кожної консультації перша. А якщо я не знала що сказати то питав «задумайтесь чому так, чому ви не хочете розмовляти чи чому це вас напружує». А в мене реально пусто в голові було.
Після того наголошую на знайомстві що мені треба психолог активний і з домашніми завданнями.
Невгамовна шахиня• 08 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Ага, за свої ж кошти прийшли мовчки посидіти з незнайомою тіткою, бо вона не знала як і про що вести розмову. Скільки вона за годину брала?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 января 2025
Через яку травму ви ходите до психолога? Жити без психолога пробували? Не сподобалося?
Сиамская сороконожка• 08 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
То чоловік був, 800 грн за годину брав, не так і мало, враховуючи що пів консультації ми мовчали поки я вигадувала тему розмови.
Раз навіть принесла теми розмов які назбирала за тиждень до цього, а він сказав що так не рахується, бо вони не виникають в моїй голові в даний момент.
Ходила тому що рекомендувала його знайома, думала що може я щось не так роблю. А через 5 консультацій полишила це все. І слава богу. Є інші психологи, з якими приємніше працювати.
Natalia 90• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
після 2 річної роботи з психологом вирішила призупинити наше спілкування і написала їй про це, відповідь була, що я пошкодую і потраплю в психушку
Кормушка зачинилася)
Христя в тiстi• 08 января 2025
ну я уже писала свою историю.
Наверное и так все помнят
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
По етичним міркуванням :)
Коханець?
забиякина• 08 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нє, то якийсь недоучка . Спец водить по клітору язиком, а тасує обома руками. А як розкладе карти, то язиком розповідає що випало, а руками замість язика вже.
Спасибо. Ржу неприлично

А ведь было плохое настроение
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляЧупокабра
Звернулися до дитячого психолога після того, як чоловік (вже колишній) підняв на мене руку, а в дитину молотком кинув. Дитина після цього боялася з кімнати без мене виходити. Порадили нам спеціаліста. Перший сеанс психолога зі мною, без дитини. Пояснила їй ситуацію, в чому проблема. Наче все добре, без червоних прапорців. Другий сеанс вже з дитиною. Доволі швидко вийшла на контакт, дитина почала розмовляти з нею, розповідати. Психолог просить намалювати родину. Донька малює себе, мене, бабусю з дідусем і кота. І тут починається: а де батько, а чому його немає, а ти ж розумієш, що дорослі сварки тебе не стосуються, а він тебе любить, і він не хотів, а молоток тобі взагалі вдався, і він зовсім не те мав на увазі, коли казав, що краще б дитина не народжувалася. То був такий крінж. Забрала дитину з сеансу, та психолог ще мені навдогін кричала, що я дитині психіку калічу.
Після цього довелося в неврологію лягти дитині, отам вже заняття проводила прекрасний спеціаліст, дуже допомогла.
Так чоловіка вигнали чи ні?
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ длярукиЖимолости
В місті мого проживання дівчина сцяоа в під´їзді на камеру й виклала в тік -ток. Така вже з цимями, більше 15 років)), психологи штампів не ставили)
Оксана0917• 08 января 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Третий год тянет деньги с дочки подруги, та после сеансов плачет. Личной жизни как не было так и нет . Во всех бедах обвинили маму, которая пылинки сдувала с дочери и были прекрасные отношения . Жесть, наблюдаю со стороны, аж страшно. Подруга в шоке, психолог дочери рекомендовал не общаться с родителями совсем. Усложняет то ,что дочь за границей,а её родители в Украине.
знаю такую же историю...не в Кременчуге?
А вот недавно• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
хм, кстати она и сама об этом говорила в своем блоге, как вы так угадали
Потому что только нарцы постоянно во всем приплетают свой великий опыт. А вот я... А вот у меня.. та блин при чем тут ты. Показывают другим свое величие таким образом. Чтобы на них обратили внимание.
А вот недавно• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Для меня вообще загадка как нарцис может быть психологом. Тк у них нет ни сострадания ничего к другим людям.
Не любовница• 08 января 2025
Ответ дляЧижик Пижик
У дитячого психолога перший сеанс був з батьками без дитини. Я сказала що стараємось обмежувати ігри на мобільному і компу, тоді вона сказала здивовано ’А чому ви обмежуєте, якщо йому подобається?’
Правильно все она спросила. Она обязана дать оценку родителям прежде, чем работать с ребенком.
Не любовница• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Давала мне советы, основываясь на личном опыте, начала рассказывать в ответ на мою историю а вот у меня, а вот я. Считаю кринж. Это чей сеанс, мой или ее? Зачем мне чужие проблемы.
И у меня такой случай был. На втором сеансе тратила мое время на рассказы о себе, оно мне надо. Этот сеанс стал последним
Мию чакри щоденно• 08 января 2025
Ответ дляпьЯНА
Больше похоже на фантазии вашего мужа
Соня-сонятко• 08 января 2025
Ответ дляОксана0917
Не, Киев..
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляЧупокабра
Думаю, вона хотіла донести дитині, що її вини немає. Але не вистачило здібностей
автор Міняйловна • 08 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Та ні. Вона чітко сказала, що карти таро. Саме таро. Про МАК я в курсі!
пьЯНА• 08 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Больше похоже на фантазии вашего мужа
Понятное дело, что еще умного вы могли написать 🤷
ДА да да• 08 января 2025
Ответ дляСмурфик
неужели остались после этого закатывания? жеееесть....
Нет, я высказала ей в лицо все то что о ней думаю и отключилась, консультация была онлайн
Ростки жимолости• 08 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
А що було, розкажіть.
вона сама підвищує голос на дітей, син якось казав, але я подумала, що він шось переплутав, бо як психолог може таке робити? Але-таки вона це робила, бо наполегливо виправдовувала крики і жбурляння портфелів іншим вчителем. Закидала мені, що в моєї дитини хороша самооцінка (навіть не завищена, а просто хороша). Всі рекомендації нормального психолога, до якого я ходжу за гроші, назвала маячнею там багато було дивних моментів (важко пояснити коротко), які викликали питання, що вона взагалі робить в школі і навіщо вона там
Кокосиха• 08 января 2025
Психотерапевт на сессии читал мне собственные стихи эротического содержания) А я была в такой депрессии, что не сообразила послать его сразу, думала, что это такая методика) Как немного пришла в себя, был послан)
Смурфик• 09 января 2025
Ответ дляДА да да
выглядело как побег с вашей стороны. она осталась на коне. нужно было дождаться ее комментов.
Чупокабра• 09 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Може й так. Але по факту дитину вона ще більше налякала.
автор Міняйловна • 09 января 2025
Ответ дляЧупокабра
Або вас. Я не виправдовую агресію, але дитині краще думати, що тато її любить, просто хворий.
Навіть якщо це не так.