Міняйловна• 08 января 2025
Дивна поведінка психолога. Які ваші історії?
Напишіть що вас здивувало, не сподобалось, шокувало при спілкуванні/на прийомі психолога.
Що здалось непрофесіональним?
Цікавлять реальні історії.
В мене це те, що психолог користувалась картами таро і намагалась передбачити майбутнє мені :)
Що здалось непрофесіональним?
Цікавлять реальні історії.
Соня-сонятко• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
після 2 річної роботи з психологом вирішила призупинити наше спілкування і написала їй про це, відповідь була, що я пошкодую і потраплю в психушку
Капец, скоты, денежная жила уходит,вот она и не выдержала
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
провидицаблять.
Міняйловна
• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
И ещё - пришла с колбасным запахом, дожевывая бутерброд, пока я ждала начала сеанса. Голодная, между прочим. Можно было и мне предложить)))
Підтримую! Мене вчора в перукарні нагодували. Піцою і варениками з капустою. Бо я там довгенько сиділа.
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Так, є така.
Причому дуже і дуже класна та професійна людина. Одне другому не заважає, с навпаки доповнює!
Особисто я до неї зверталася як до таролога, проходила індивідуальне навчання.
Знаю, що вона має відповідну освіту і працює також як психолог.
Як людина без критичного мислення може бути професійним психологом?
Швендяю містами• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Аналогічно. Або старий добрий психоаналіз!
Взагалі багато психологів не мають вищої освіти.
Наприклад у мене КНУ Шевченка + психотерапевтична.
Але я тут себе не рекламую, немає потреби
Психолог - передусім робота над своєю особистістю та хороші кордони, у клієнта має бути відчуття поваги, але не всетерпимості від психолога
Міняйловна
• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Не може!!! Алеу нас у владі такі довбні! Що вже тут скажеш…
Снегопадка• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Гарна перукарня, это где такая?
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляПирожкиня
Можливо, то були метафоричні асоціативні карти, а зовсім не таро. МАК- карти це як один із інструментів роботи з психологом, консультаційний метод, робота з підсвідомим.
У мого психолога теж такі є, різні колоди для різних ситуацій
Снегопадка• 08 января 2025
Я считаю, что таро - это лишнее на сеансе у психолога. И особенно без согласия клиента. Шопопало уже кругом происходит
Своего не предлагать• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
До чого тут критичне мислення?
Навпаки, воно у неї на високому рівні.
Розширте свої горизонти сприйняття і, можливо, тоді зрозумієте
Навпаки, воно у неї на високому рівні.
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
До чого тут критичне мислення?
Навпаки, воно у неї на високому рівні.
Таро і критичне мислення несумісні речі
Міняйловна
• 08 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І що воно дає? Чула дуже зневажливі думки від кандидата психологічних наук, щодо цих МАС карт
Своего не предлагать• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Таро і критичне мислення несумісні речі
Ви взагалі не розумієте, що таке таро)
Аристократка-тунеядка• 08 января 2025
Я прийшла до психолога, а вона почала мою директорку гамном обливати і тупо все про неї розповідати.
Я зрозуміла що це вона, бо у нашому місті такої іншої немає ( покинула двох дітей і почала жити з коханцем)
І я знала що вона також ходить до того ж психолога.
Тупо все розповідала , звісно імя не назвала
Міняйловна
• 08 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
До чого тут критичне мислення?
Навпаки, воно у неї на високому рівні.
Як раз людина, що має критичне мислення, все піддає сумнівам. Сумніви - це двигун пізнання!
А вот недавно• 08 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Давала мне советы, основываясь на личном опыте, начала рассказывать в ответ на мою историю а вот у меня, а вот я. Считаю кринж. Это чей сеанс, мой или ее? Зачем мне чужие проблемы.
Нет она просто нарцисс.. а нарцы это не признают. Ей самой лечится нужно. Но см п.2 нарцы это не признают))
Тирамісу на терасі• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Это касается не только психологов,и врачей то же,купили диплом за три быка а дальше будет поколение врачей-удаленщиков
Морожена_курка• 08 января 2025
Ответ дляЗамріяна
дуже багато непрофесійних психологів. Тобто освіта в них якась там є і все. Ну про зо можна говорити, коли Львівська політехніка цього року мала набрати 350 психологів, а взяли всіх, хто подав документи. На перший курс набрали 2000 студентів психологів. Уявляєте які це будуть психологи??
Снегопадка• 08 января 2025
Ответ дляА вот недавно
хм, кстати она и сама об этом говорила в своем блоге, как вы так угадали
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Це один з інструментів, не для всіх застосовується. Я не психолог, але так розумію, що для закритих людей краще допомагають знайти контакт. Не основа і не база. А стосовно кандидатів....оооо, можу навіть розказати про доктора наук, що калічить своїми сеансами дитину знайомих. Не втручаюсь, але знаю напевне. Проте захистився саме на подібних методиках ’доказових’.
Морожена_курка• 08 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Я не хожу к психологам, только психотерапевт с опытом и медицинским образованием минимум. Все эти самоучки, ещё и в Украине отучившиеся, где нет даже теоретической базы наработанной толком, это зря потраченное время.
200% то і з медичною освітою треба добре фільтрувати
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви взагалі не розумієте, що таке таро)
Я дуже цьому рада, от прям серйозно
Шумелка Мышь• 08 января 2025
Ответ дляМіняйловна
Це як? :))) що робитиме?
Ну зараз модно в усьому винуватити батьків, а там буде винний недотрах
Міняйловна
• 08 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, це гарний спеціаліст щ дуже фундаментальною освітою і великим досвідом.
Борода• 08 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Серйозно))) У нього ще й астрошкола
И это ж кто то идёт, и кому то это надо)
Своего не предлагать• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Я дуже цьому рада, от прям серйозно
Кожному своє.
А дуже рада, що маю такий інструмент в арсеналі