буреЛОМКА• 08 января 2025

Кто носит такие заколки-банты, под какую одежду?

Очень нравятся такие банты, заказала парочку, а теперь думаю что надеть, какой образ?
Лінива, не каюсь• 08 января 2025
Ответ дляБурундучиха
Так тільки хотіла написати, точно такі тільки трішки менші носили дівчата в школі, це десь 1992 рік був)
Зараз мені здається це має бути образ в цілому дуже романтичний, тоді можна
Точно. Були модні банти з лелітками («паєтками»).
А що таке?• 08 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Поделитесь, с чем носите?
Черный с белым платьем, с тренчем и черным комбезом под низ, с брючным костюмом
Еще у дочки есть бархатный бордовый, я под бордовую кофту его носила
автор буреЛОМКА • 08 января 2025
Ответ дляА що таке?
Спасибо!
Дайте подумать• 08 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
маю декілька подруг 35+, які захоплюються цими бантами. Це дивно в такому віці.. Якщо вам 20-25, то так.
Я б сказала до 17)
Зроблено у 80-х• 08 января 2025
Десь півтора роки тому вони знову поверталися, донька часом одягала в школу. Джинси, футболка, класичний жакет і отакий бант.
Цього навчального року вже навіть школярки їх відклали