ЦібаФу• 08 января в 18:10
Вітамін D
Хто приймав такий вітамін D? Це профілактична доза в день?
Цирк на дроті• 08 января в 18:12
Я можу помилятися, але це не європейські одиниці вимірювання. Я нещодавно здавала в Ділі аналіз, і на другій сторінці була таблиця, скільки одиниць вітаміну Д приймати, то там було мінімум 1000 і до 5 тис. одиниць, а то й більше, а у вас на коробочці 40
Бодіпозітівна• 08 января в 18:13
Это 1600 МЕ, вроде в пределах суточного рекомендованного, хотя я видела и 2, и 1 тысячу МЕ без анализа
ЦібаФу
• 08 января в 18:14
Ответ дляЦирк на дроті
виробник Норвегія. Інструкція - одна таблетка в день.
ЦібаФу
• 08 января в 18:14
Ответ дляБодіпозітівна
дякую дуже, бо я в одиницях ніяк не могла розібратися